Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

EZAZ! :D Budokai 3 HD-ban! :C :C :C

(#2) james001


james001
veterán

Ott az ész a Namco-nál: Budokai Collection-->első és harmadik rész... Na és a második rész?? :D
Am kár hogy a Budokai Tenkaichi 3 nincs benne a pakkban,na de majd a Tenkaichi Collection-ben... ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) v!ct0y


v!ct0y
veterán

+1 lehúzás ahelyett, hogy csinálnának egy normális DB-t.

(#4) Sirandrish válasza v!ct0y (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi a bajod a jelenlegi DB játékokkal?
Nekem személy szerint PS2-re megvolt a Budokai 3, a Budokai Tenkaichi 1-2 meg az Inf World és mind veszedelmes jó volt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) v!ct0y válasza Sirandrish (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

Budokai tenkaichi 3 al játszottam csak ezek közül de csak pc-n :DDD Nekem az az etalon annál jobbat eddig nem láttam. Raging Blast 1 még jó volt de azután semmi. Ultimate tenkaichit is 90%-ban szidják mint a bokrot. Nekem csak az a bajom, hogy egy már full kész játékot eladnak még egyszer. Ahelyett, hogy csinálnának egy vadi újat GT-s karakterekkel, normális story móddal.
Ezt a pakkot ha nem lesz 10k (bár ha lemezes akkor tuti annyi lesz) akkor beszerzem.

[ Szerkesztve ]

(#6) Sirandrish válasza v!ct0y (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt elfelejtettem..az is megvolt:)
Nekem a Tenkaichi sorozat jobban bejött mint a sima Budokai :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Winchester95


Winchester95
őstag

Szerintem inkább csináltak volna egy jobb gamet....
Az a baj hogy kb mindegyik részben van valami jó.
Szerintem az alapnak a Budokai Tenkaichi 3-nak kellene lennie.(még több karakterek új 2011 es karakterek stb...)
Feljavított harcrendszerrel és grafikával mint a Raging Blast 2.(persze még jobb/több képességek és szebb grafika több képesség,cserélhető képességek)
Budokai Tenkaichi 2 ből kivett részletes Storymód.(Normálisan kidolgozva)
Továbbá az Infinite Worldből beletenni a minigameket storymódba.(+még több bővítés)
Ultimate Tenkaichiból beletenni a saját ember készítését és story módot.(+továbbbővíteni, több lehetőség ember készítésnél stb..)
Egyszerre akár 4 játékos is harcolhat.(játéktermi dbz ha minden igaz.Most nem jut eszembe a neve.Tele van vele a youtube.Állandóan Friezával mászkálnak)
Meséből megismert Zenék.(Ezeket story módban is alkalmazhatnák természetesen.)
Én így képzelném el a tökéletes DBZ játékot.

De legalább már annak is örülnék hogy ha a Raging Blast 2/Budokai Tenkaichi vonalon maradnának.
Nem volt annyira rossz az Ultimate Tenkaichi de most jön a Kinectes ami szerintem senkit nem érdekel....Meg visszadobják a Budokai 2 részét amit PC n is lehet játszani.....Na várhatok még kb 1,5 évet és talán lesz valami........Addigra meg talán jön az új Xbox360......Pedig lényegében ezért vettem Xbox360-at---

(#8) Diablo18


Diablo18
senior tag

Nagyon 1 szerű azért nem készítik el a tökéletes gamet . mert akkor hova tovább és hogy húznának minket (rajongókat) évről évre?:D

abba 1 szerre nagy bevétel lenne de aztán vége

így nincs értelme

ezért nem készül tökéletes játék mert akkor egyértelműen mindenki játszana vele nagyon nagyon sokáig

és abba hosszútávon nem lenne bevétel

de egyébként most azt nézem hogy hogy nem húznak minket?
jó mármint van ez a hd pack

meg a kinect xboxra

de PS3 ra hogy hogy semmi? veszek ps 3 at aztán nem jön ki rá most semmi? :S :Y :Y

(#9) Diablo18 válasza Diablo18 (#8) üzenetére


Diablo18
senior tag

meg mi lesz ez a sparking omega?:S
meg csak japánba jelenik majd 1szer meg ?:S

be vagyok pánikolva :Y ;] hozzá szoktattak hogy minden évbe kaptam valami förtelem gamet :D de legalább volt

most meg ps 3 ra semmi :(:???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.