Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Érdekes lesz, ha az egész Z történetszálat végig akarják vinni. Songoku a Dermesztő saga után kb csak mellékszereplő, bár volt egy két jó fight.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon tetszetős :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) -Alexander-


-Alexander-
csendes tag

Szerintem már annyi DB játék van , hogy egy laikus azt se tudja melyikkel kezdje .
Anno volt a super dragon ball Z , 2 d-s , budokai folytatás de semmit sem nyújtott (élményre gondolok)
aztán a tenkaichi , stb ... Ez már olyan mint a FIFA !!!

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Nagyon sok reményt fűzök ehhez a játékhoz, régen a Ragging Blast volt ami nagyon tetszett az akkori szemmel látványos tereprombolásával.

(#5) Kokzor


Kokzor
aktív tag

A Gohan vs Cell bossfightot is feltöltötték a Youtubera. [link]
Eddig nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#6) myckey válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


myckey
veterán

Ugyan ! :B

Androidos :

Trunks Saga
Android Saga
Perfect Cell Saga - Cell Games Saga

Majin Buu-s :

Other World S.
World Tournament S.
Babidi S.
Majin Buu S.
Fusion S.
Kid Buu S.

Illetve a befejező részek, ahol Goku és Uub egymásra találnak.

---Remélem a Battle of Gods legalább benne lesz, bár nem néztem utána , hogy miként alakul. Ez a történet szempontjából meghatározó.
Bár ezt a Super sorozatba rakták bele.
De ha ez a Mozi nem is jön be ( bár kronológiailag beférne ) , a fentiekben bőven kijut Gokunak a jóból.

(#3) -Alexander-

Durván messze áll a FIFA tól . ;) ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7) Maxxy10 válasza Kokzor (#5) üzenetére


Maxxy10
addikt

Tetszik!
Remélem lesz egy demo amit ki lehet majd próbálni..

(#8) -Alexander- válasza myckey (#6) üzenetére


-Alexander-
csendes tag

Igen messzebb áll kicsit , annyival , hogy a DB - ból egy évben jön 2 is , míg a fifából 1 !
Arra akartam célozni , hogy hatalmas előrelépés nincs benne , hacsak az újra átnyálazott történetet nézzük .

(#9) Wesder


Wesder
félisten

Remélem nem csak japàn szinkron lesz benne, mert akkor nem veszem meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) markknight válasza -Alexander- (#3) üzenetére


markknight
veterán

Mindegy melyikkel kezded, mert mindnek ugyanaz a története. Érkezik Raditz meg a csillagharcosok, az android saga után meg vége a játéknak. Borzasztóan unalmas már, a FighterZ nagyon jól csinálta.

(#11) myckey válasza markknight (#10) üzenetére


myckey
veterán

Na, itt nem lesz vége a játéknak....az Androidok után.
Van még vissza bőven a történetből.

A sztori meg adott...ha unalmas a világ és a történés, keresni kell mást.
A cselekmény szál nem fog változni, max kiteljesedni, mint a mostani játékban.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) markknight válasza myckey (#11) üzenetére


markknight
veterán

Csak azt nem tudom, hogy miért kell 20 és 30 ezret elkérni ezért a játékért, ami teljesen ugyanaz mint a Xenoverse, A raging blast, a budokai és az úgy elmúlt 20 évben megjelent összes db game :)

Talán ez a világ egyik legtöbbet feldolgozott szériája :S Nem lenne bajom vele ha a fejlesztők a Z-n túl tudnának látni.

[ Szerkesztve ]

(#13) Sirandrish válasza markknight (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Z a legjobb! Bár azt én sem tudom miért dolgozzák fel ennyiszer, de amíg veszik addig nincs gáz.
Engem mondjuk érdekel, mert nálam a Xeno 1-2 kimaradt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) myckey válasza markknight (#12) üzenetére


myckey
veterán

Lehet a fejlesztőkkel kellene beszélni.

Miért adnak ki egy játékot, ami az elmúlt 20 évben, minden évben megjelent már.

Bár nem biztos hogy érteni fogják, miről beszélsz. :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) markknight válasza myckey (#14) üzenetére


markknight
veterán

Tudod, hogy értem :D De mindegy a beszólásod tetszett :R

(#16) myckey válasza markknight (#15) üzenetére


myckey
veterán

Ha gondolod, elkezdhetünk petíciót gyűjteni a Sport játékok ellenében is.

Ezek a cemetek.....van pofájuk, évről évre, ugyan azt kiszórni.
Most nem azért, de ugyan azokkal a csapatokkal, ugyan azt kell csinálni. ( na backi a liba szemét, sok lett a szóismétlés ). :((( :DDD
:Y

Tudod, hogy értem. ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) mike1334


mike1334
veterán

Jó lesz ez...De én egy történet alapú első szériát (kicsi goku) feldolgozó játéknak jobban örülnék...red ribon army! :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18) Soponyai válasza Kokzor (#5) üzenetére


Soponyai
csendes tag

https://youtu.be/zJ3qtWOz9tE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.