Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Hát ez valami vérpezsdítően durva és a hangok is odab.sznak, tiszta libabőr lettem, a francért szeretem ennyire a Dragon Ball-t. :Y

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Mièrt Bardock van a kèpen?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

En egy picit mindig is sajnaltam, hogy az ezer evente szuletett legendas harcos nem kapott tortenetet, csak ket onallo reszt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) Baggins86 válasza janeszgol (#3) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Sőt, most a Superrel én úgy tudtam kukázták is az egész Broly vonalat. Közben meg behoztak egy tök ugyan olyan karaktert, mint ő csak nőben... :W

(#5) janeszgol válasza Baggins86 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem ismerem meg a Supert, de ez nagyon gazosan hangzik. Nekem a Boubous reszek sem jottek be annyira. Erzodik rajtuk, hogy egy ido elteltevel, rajongoi nyomasra csinaltak. Az eredeti zed a cell sagaval veget ert volna. Addig mestermu, utana fercmu.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) oriic válasza Baggins86 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha kukázták volna, akkor nem lenne benne a FighterZ-ben sem szerintem. Eddig csak olyan karakterek játszhatóak akik a kánon részei.

De amúgy hja, Kefláról egy az egyben ő jutott az eszembe. :DDD Mondjuk rá van magyarázat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) oriic válasza oriic (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Illetve ott a pletyka is, hogy a decemberben érkező mozifilmben a Legendás Csillagharcos szálról is lesz szó majd.

Live-Die-Respawn

(#8) Kokzor válasza Wesder (#2) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Átváltozott, de nagyon :D

(#9) janeszgol válasza oriic (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

A Boubous reszekkel is azt az erzetet keltettek (szinten rajongoi nyomasra?), hogy Goku a legendas. Kicsit zavaros az alkoto elkepzelese, szoval lehet igazat irt a forumtars. :R
Szamomra Broly az, akar mit szenvednek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Busterftw


Busterftw
veterán

Jöhetne egyszer egy open world tps dragon ball is, ez a kötött harc nekem nem jön be. :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.