Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Jiren badass, Videl kicsit viccesre sikeredett a "Grétó Saijaman" assist-al. :D

Sic Parvis Magna

(#2) Baggins86 válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Ezekkel pont az a bajom, hogy pl egy Jiren vs Videl bunyó már az előtt eldőlne, mielőtt elkezdődik. A játékban pedig közel ugyan olyan erősek.

(#3) Kokzor válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nekem meg pont Jiren nem tűnik olyan keménynek. Ennél jobbat vártam.
Videl elsőre kb. slot pazarlásnak tűnt, de a támadásai nekem jobban tetszenek, mint Jiren támadásai.
Amúgy idén az új passban csak 6 karakter lesz. Xenoverse 2 után, itt is beindul a lehúzás vonat. Egyre kevesebbet, egyre többért.

[ Szerkesztve ]

(#4) Xaels válasza Baggins86 (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Jó, de egy verekedős játékban nem lehetnek meg az erőkülönbségek mert kell a balance. Így is nagyon változatosak a karakterek, vannak akiknek a gyorsaság az erénye van akinek az ereje illetve a képességei. Nem mindegy kivel, milyen taktikát választ az ember.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) 30z.Samu válasza Baggins86 (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez egy játék... :) Mindegyik karakternek megvan az előnye meg a hátránya. Hogy melyikkel tudsz azonosulni az egyéni dolog. :) Ha a valós energiaszint lenne a játékban, akkor senki nem játszana Krillin-el vagy Yamcha-val. De így a "nagyok" között is van, aki valamelyiket (esetleg mindkettőt) beteszi a csapatba és ügyesen használja képességei(ke)t.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#6) Kokzor válasza Baggins86 (#2) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Remélem nem lesznek annyira trollok, hogy belerakják az apját is. De ezek alapján, benne lehet akár a következő Season Passban is.

(#7) 30z.Samu válasza Kokzor (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kid Goku meg MUI Goku volt még pletykálva, de szerintem három Goku untig elég a játékba. A Saiyan csajokat még simán el tudnám benne képzelni, vagy csak Keflát.

Sic Parvis Magna

(#8) Kokzor válasza 30z.Samu (#7) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Én is már gondolkodtam rajta, hogy mi lesz a maradék kettő.
Szerintem is Kefla, meg az Ultra Instinct Goku lesz. De lehet, Goku helyett kitalálnak valami mást. Bőven lenne karakter, ami bekerülhetne. De nagyon lassan adagolják őket.

(#9) 30z.Samu válasza Kokzor (#8) üzenetére


30z.Samu
félisten

Muten Roshi. :D Raditz... :D

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.