Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BannHUN


BannHUN
csendes tag

20 GB?????? :Y

(#2) ProEvoFan válasza BannHUN (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

manapság az már nem sok(k):)
az ajánlott gépigény igen barátságos, sőt, nagyon az :C
már csak a játék legyen fantasztikus, és tuti siker lesz

[ Szerkesztve ]

(#3) volvoguy


volvoguy
addikt

kiváncsi lennék mi követeli meg ebben a játékban a Quad-ot....ránézésre még a gépzabáló Witchertől is elmarad...annak meg bőven elég a 2 mag....na vajon?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#4) D1Rect válasza BannHUN (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

És? :F
Pont ez aggaszt? :U Nem egy "Quad@5Ghz". Szerintem nem egy akkora kihívás 20Gb helyet csinálni a vinyón. Még a régi 80Gb-os vinyómon is szinte mindig volt ennyi hely....

(#5) Nunder válasza D1Rect (#4) üzenetére


Nunder
őstag

A videó kártya igényét csak én találom meglepően kevésnek? :F

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) mate0217 válasza BannHUN (#1) üzenetére


mate0217
aktív tag

Hát ez engem is meglepett egy kicsit :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#7) D1Rect válasza Nunder (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt én is néztem, de ugye egy MMO-nál fontos, hogy le lehessen butítani... ugye minnél szélesebb körben foghassanak felhasználót.

(#8) Preda válasza D1Rect (#7) üzenetére


Preda
aktív tag

De ez nem MMO :D. Amúgy meg videók alpján szép grafja van bőven.

(#9) D1Rect válasza Preda (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

:B Odafigyeltem. Már nem 2 hírt olvastam a játékról, de meg voltam győződve, hogy ez MMO.
Pedig nem. :B Köszi :R
"Új néznivalók jelentek meg a világhálón a Bioware fejlesztésében készülő, akció-RPG játéktípusú Dragon Age: Origins projektből. A multiplayer és cooperative játékmód nélkül kiadandó EA termék"

(#10) Preda válasza D1Rect (#9) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem számít megesik ez :D. Hm ezt még nem is figyeltem, hogy nem lesz benne coop :( . Mind1 akkor is must have.

(#11) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Szívmelengető,h még a laza 50k HUF árán vásárolt 8800GT-men is el fog mendegélni.

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#12) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szerintem meg éppen ideje már, hogy a játékok kezdjék komolyan kihasználni a több magot. Ha engem kérdeztek, szerintem egyáltalán nem vészes ez a gépigény. :N

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ja, és távol álljon tőlem, hogy a falra fessem az Ördögöt - bár egy bizonyos Diablo nevű ördögfiókának örünék, ha harmadszor is eljönne már végre -, de szerintem a maximális beállításokhoz ( AA, AF, és társai) kell majd a komolyabb vas.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.