Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Jónak tűnik ez. Csak a második videó spoilerkedik kicsit.

(#2) Nunder


Nunder
őstag

Én meg sem tudom nézni őket: Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /var/www/web2/html/kith/videoembed.php on line 60
Keine Verbindung moeglich :N Majd később

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Csak sikerült meglesni, és arra jutottam, hogy ez bizony egy olyan játék, amit minden RPG fannak ki kell játszania. Kellően véres, akció dús, ugyanakkor remek történettel is rendelkezik, látszik hogy rengeteget dolgoztak rajta. Olyan elemek vannak benne, amik nem hiányozhatnak egyetlen sikervárományos rpg-ből sem. Szerintem nagy sikere lesz.

Az EA-nak mostanában mániájává vált ez a fröcskölés. A Mirrors Edge-ben is így írják ki a logót.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) D1Rect válasza Nunder (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Ennek a Dragons Age-nek egyetlen baja, hogy nincs semmilyen multi. De attól még lehet nagyon jó, de az Obliviont nehéz lesz befogni. :U

Nem, a Mirrors Edgeben a lábnyomból jön a logó.

(#5) bishoplogan válasza D1Rect (#4) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Sajna... elvileg úgy volt hogy lesz 4 személyes coopja. Nagy kár érte hogy kimarad. Bár kitudja,a remény hal meg utoljára. én még mindig bízom benne.

(#6) Preda válasza bishoplogan (#5) üzenetére


Preda
aktív tag

Lehet azért nem lesz benne mert sürgetik őket. Elég közel van a novemberi megjelenés. Ha nem is kiadáskor azért még később belerakhatják pach vagy DLC-ként.

(#7) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nem rossz,már úgyis kivagyok éhezve egy ilyen játékra.

PSN ID:blazseydr

(#8) D1Rect válasza bishoplogan (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Talán valami DLC vagy hasonlóban lehet reménykedni. :U
Vicces, mert nagyon sokáig azt hittem, hogy MMO ez a játék.

(#9) Xirtam


Xirtam
veterán

ha CD project barátunk okos, akk ezt is lefordítva adják ki! :D

(#10) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Október 20.-a még egy kicsit odébb van, de már most nagyon várom a játékot. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) ddekany


ddekany
veterán

Ez alapján ugyan meg nem mondjátok hogy ez jó lesz-e... csak annyit láttatok hogy dögös (ami amúgy rossz ómen). Bár csak nagyon kevés minta alapján nyilatkozok, de nekem úgy tűnt, ami a modern RPG-jellegű játékokból hiányzik (single playerben) az a kihívás. (Persze lehet, hogy régiekből is hiányzott, csak akkor még kis hülye voltam és így béna...) Anélkül kb 60 perc után szédülni kezdek az unalomtól (szó szerint), ami az uninstall előszele. A látvány ezen nem segít... sőt, a kevésbé átlátható 3D-s összevissza forgatott csata kevésbé ad lehetőséget a tervezőknek, hogy szorosra vegyék a dolgot. (Nem is baj persze ha jó unalmasra csinálnak mindent, mert legalább nem áll fenn a veszélye, hogy játékkal cseszem el az időmet... ;] )

[ Szerkesztve ]

(#12) Preda válasza ddekany (#11) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem tudom mennyire vagy tisztában a Bioware névvel? Nem a látottakra alapozzuk, hogy jó lesz , hanem bízunk a cégben :) .

(#13) ddekany válasza Preda (#12) üzenetére


ddekany
veterán

Mármint kinek jó, ez a kérdés végül is... Ismerjük hogy szuperprodukcióknál (mint pl. ez) mik az üzleti szempontú követelmények: punnyadt tömegfelhasználóra optimalizálás, aki mozizni akar, és frusztrált lesz ha sokszor meghal. És eddig az a megalapozatlan benyomásom erről, hogy ez mintha pont olyan lenne. Meg persze ez konzolra is megy, ami általában nem a jó irányba nyomja a dolgokat. Az is egy baljós jel, hogy ha tetszik, akár teljesen az AI-ra is hagyhatod a többi szereplőt és seggnéző üzemmódban (over-the-shoulder) is nyomulhatsz (u.i., ha túl sok múlik barátságos NPC AI-n, trükkös nehézre tenni a játékot, mert ha az AI játékos meghal, az állati idegesítő, mivel nem nagyon tehetsz róla). Stb. De persze ha betesznek egy megfelelő hatású nehézség csúszkát, még akár jó is lehet.

Jaj, és a poligon-románc dolgok... női játékosokat is megcélozzák, vagy mi ez? ;] Vagy, ha már véres dark boargh fantasy, akkor lehet hollywoody koreográfia helyet brutális ruhaszaggatós-hajhúzósat is választani? :DDD

(#14) Preda válasza ddekany (#13) üzenetére


Preda
aktív tag

Gondolom nem játszottál a NWN-el? Ha ennyire megkérdőjelezed a dolgot :) . Abban is voltak ilyen romantikus szálak és már ott is voltak gépi segítők.

(#15) ddekany válasza Preda (#14) üzenetére


ddekany
veterán

NWN nem volt meg... Icewind Dale II-t próbáltam anno. Ott lehetett "drukkolni" rendesen a csatákon ha feltekertem a nehézséget maximálisra (ám az irányítást eléggé nehézkes volt ha teljes kontrollt akartál (bagatell okok miatt, amire egyszerűen nem fordítottak figyelmet a jelek szerint) -- az AI meg béna volt emberhez képest). De hát az 2002-es játék volt, csak-PC, stb. Na de majd úgyis kiderül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.