Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Morrigan extra béna lett, a többi - Loghain kimondottan - jóra sikeredett. Az én karakterem mikor jön? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) h-yle válasza TazLeacher (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Fogsz egy darab finom hungarocellt, egy kést, meg némi olajfestéket. A többi csak rajtad múlik. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) leviske


leviske
veterán

Ki annyira (talán szó szerint) elvakult, hogy ennyire élethű bábukat megvesz? :F

Bár mondjuk ez a húzás még mindig nem lő túl azon, amit múltkor a FB-on lőttek el, hogy "aki nem bírja kivárni a következő DLC-ig, az játszon a Phenomic egyik ingyenes bigyójával". :DDD

(#4) TazLeacher válasza leviske (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én simán megvenném. 2-3K között lenne az ára. Jól mutat egy vitrinbe 1 db, mellette meg ott van mondjuk minden játékból 1-1 szereplő. Ezek díszek. Mondjuk ehhez olyan hely is kell. Nem egy nappaliba való.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

ha tehetném én egy életnagyságú alient vennék, aztán a lépcsőházban a szintünkön elintézném a világítást és időnként kitenném az ajtó elé a szomszédokat rémisztgetni :DD

viccet félretéve: nekem sem jönnek be az ilyen bábuk... kőgazdag fanatikusoknak viszont jól eladható :K (elég drága hobbi az ilyen figurák gyűjtögetése)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Sicilian válasza mephi666 (#5) üzenetére


Sicilian
addikt

Életnagyságú Alien-t lehet rendelni amcsiból kb 4500-5000 dollár...(+ szállítás) :K

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#7) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Kicsit baltával faragottak de nem vészes. :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8) mephi666 válasza Sicilian (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

itthon is láttam pár helyen már... pl a helyi 576shop előtt is volt sokáig kirakva egy alien :K szerintem lehetne itthon is keríteni olcsóbban, csak hát az sem az én pénztárcámra van szabva...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) TazLeacher válasza mephi666 (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyszer egy PC játékért mentem egy ilyen üzletbe. Ott láttam 2 db "Szökés" bábut, darabja 50K volt... :Y

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) HS 2142


HS 2142
őstag

Szerintem Loghain sikerült egyedül értékelhetőre.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11) bpx


bpx
őstag

én meg csak csodálkozok, hogy az ilyen bábuknak egyáltalán van piaca
egy újabb dolog amit sohase fogok megérteni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.