Hirdetés

2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) tDr1v3r

tDr1v3r
(veterán)

Egy túrót drága ez. 45 dodó 3 hónapra? Ennyiből egy friss AAA játékot sem veszel... szerintem teljesen jó. Csak a minőség kérdéses... remélhetőleg a szerverpark kicsit acélosabb lesz mint ami a PSN mögött van.

最低だ、俺って。

(#2) oriic válasza tDr1v3r (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Na jó, csak amíg az AAA játék a tied, addig itt az előfizetés után nincs semmid. Szerintem ez így drága, bár még mindig sokkal jobb mint néhány hónapja a kiszivárgott képeken, ahol még ennél is többért lettek volna a játékok.

(#3) tDr1v3r

Minőségre nem igazán lehet mit mondani, nálunk ugye ez nem elérhető perpill. Kérdés, hogy ha jönnek az EU szerverek is, mennyibe fog ez nálunk kerülni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) tDr1v3r válasza oriic (#2) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Hatalmas szerverparkot igényel ez, és rengeteg kiadónak kell fizetni jogdíjat... teljesen reális az ár, nem hiszem hogy túl sok hasznuk lenne ezen Sony-éknak.

最低だ、俺って。

(#4) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Látom a felhozatalra nem lehet panasz.
Batman, Bioshock, Last of Us, Uncharted, etc..ha a többi is hasonló akkor nem pénz érte a 45 dollár szerintem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Dark Archon válasza oriic (#2) üzenetére

Dark Archon
(addikt)

Viszont tied a választás joga... egy játék áráért 3 hónapig annyi 8-10 órás játékot tolsz végig, amennyit akarsz. Tulajdonképpen modern kölcsönzés. A téli 3 hónapra simán megéri :-)

szerk.: ja és azt kifelejtettem, hogy nincs szükséged PC-re, se PS4-re, ha van Sony TV-d. Márpedig TV így is úgy is kell. Nekem van egy Bravia-m, kíváncsi leszek, hogyan fog működni, ha lesz idehaza.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-8600 - GTX 1060 - 16Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#6) oriic válasza Dark Archon (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Most induláskor csak PS4-gyel működik majd. A TV-s meg egyéb eszközökön majd később lesz elérhető.

Live-Die-Respawn

(#7) xtremez

xtremez
(aktív tag)

Ha optimalizálatlan egy játék, ami PS3-on elég gyakori, akkor azzal mi lesz ha még jön a késés is pluszba ?

[ Szerkesztve ]

(#8) Dark Archon válasza oriic (#6) üzenetére

Dark Archon
(addikt)

De gondolom az árát nem változtatják attól, mert később más eszközökön is lesz. Az egyetlen "apró" aggályom a TV esetén a lag.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-8600 - GTX 1060 - 16Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#9) mrhitoshi válasza oriic (#2) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

addig itt az előfizetés után nincs semmid

Megint tipikus Sony hozzáállás. Így marha drága. :W

Arról meg ne is álmodjunk, hogy ha majd eljön Európába, akkor javul a latency. Bebasznak egy szervert Frankfurtba, és örülünk, ha nem megy majd a ping 80 főlé.

[ Szerkesztve ]

Platformok: PS4~PC~W10

(#10) [CsuCsu]

[CsuCsu]
(senior tag)

Nyugati fizut tekintve teljesen korrekt az árazás.

Viszont a latencyt nézve nem állja meg a helyét valószínűleg egy fizikai PS3-mal szemben ár/érték arányban.

[ Szerkesztve ]

(#11) Hunpriest

Hunpriest
(aktív tag)

Nem olyan rossz ajánlat ez... előbb fizetnék elő erre, mint akármelyik kábel TV-re...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.