Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

BFG Editionnel játszottál? Vagy az alap Doom 3?

A Slime draws near! Command?

(#2) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

BFG. Már végigtoltam az első Doom-ot is azóta, most a Doom2-vel játszom, ha időm engedi. GoG-on vettem akcióban, ennyi pénzt untig megért.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#2) üzenetére


ldave
félisten

Eredeti Doom 3-ban a fegyver és a lámpa nem ment egyszerre, aztán mivel erre nem tértél ki az írásban, emiatt kérdeztem :)

A Slime draws near! Command?

(#4) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#3) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nálam ment, sőt szinte végig lámpázni kellett :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5) Lenry


Lenry
félisten

a klasszik Doom '93-as

ON is legyek, ha már beszótam :D

A többnyire sötét, zegzugos helyszínek nem szűkölködnek a jumpscare jelenetekben sem, de legtöbbet a játék hangmérnökeit szidalmaztam bolyongásaim közben - mert olyan profi munkát végeztek.

emlékszem én anno úgy mertem végigjátszani, hogy közben ment a Winamp, mert így nem volt olyan ijesztő :D

(#4) Dr.F.E.R.I. nah igen, ez volt benne a nagy szopatás, hogy nem lehetett egyszerre fegyó meg lámpa is. vagy eldurrogtattad a sötétbe a lőszered vagy tisztán láttad, hogy mi ellen nem lesz időd elővenni a plazmavetőt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Dr.F.E.R.I. válasza Lenry (#5) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Hát én el nem tudom képzelni, lámpa nélkül hogy lehet(ett) végigmenni egy sötét aknán például. Alig vártam mindig, hogy újratöltődjön.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) Lenry válasza Dr.F.E.R.I. (#6) üzenetére


Lenry
félisten

sok reloaddal
aztán anno a moddoló közösség csinált egy puskára-szigszalagozott-zseblámpa modot és utána sokkal jobb volt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) ncc1701


ncc1701
veterán

A 2016-os doomtól be fogsz xarni. És még a zenéje is iszonyat jó. :)

(#9) Dr.F.E.R.I. válasza ncc1701 (#8) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Itt figyel az is a gépen, nagyon üt az a pár perc is, amit próbaképp játszottam eddig vele. De mindenképp ki szerettem volna pörgetni a harmadik részt előtte :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#10) Killer01


Killer01
őstag

Soha nem felejtem el, az alap Doom3-mat játszottam (még albérletben laktunk Barátnőmmel -azóta Feleségem + 2 gyerek- :) ) fülessel a fejemen kb 1 vagy másfél órája teljesen belemerülve mikor Asszony leejtette mögöttem a vasalódeszkát... hát, hörögve sikoltottam vagy sikoltva hörögtem + tuti volt egy kisebb infarktusom :D Nah, utána vagy 2 hétig nem vettem elő a játékot :) Asszony azóta is esküszik mindenre hogy véletlen volt :U

(#11) Dr.F.E.R.I. válasza Killer01 (#10) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Lesz mit mesélni az unokáknak :D

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12) ncc1701 válasza Dr.F.E.R.I. (#9) üzenetére


ncc1701
veterán

Nagyon jó volt a 3-ik rész is, teljesen igazad van, pláne, ha anno kihagytad. A 2016-al az a bajom, h nem volt coop módja.

(#13) Savageboy válasza ncc1701 (#8) üzenetére


Savageboy
aktív tag

+1, nagyon jó lett a 2016-os Doom, a 3-mal szemben ez már egyáltalán nem csőjáték és nem is a jumpscare-es/horroros vonalon van benne a hangsúly, sokkal akciódúsabb. Remélem az Eternal is legalább ilyen jó lesz.

(#14) kikikirly


kikikirly
senior tag

Hulla eltűnés dolog engem is zavart.Csak moddal játszottam végig, erősebb lett a fegyverek sebzése és a holltestek,bloodsplattering is megmaradt a falakon.Nagyobb sebzés miatt akció dúsabb lett,és könnyebb is,ezt azzal kompenzáltam hogy próbáltam hit nélkül megölni a szörnyeket(Hit=Load game).
Alapból szerintem a fegyverek megállító ereje borzalmas,szinte nincs is ilyenük.Tunkolod őket mint az állat de le se szarják,ugyanúgy eldobják a tűzlabdájukat,rohannak feléd.Játéknak nem csak az a dolga hogy kihivást nyújtson,közbe szórakoztatnia is kell.Na a default harc rendszer mindent nyújt csak szórakozást nem.
2016-os Doom viszont nálam is aratott,legalább 4x végigjátszottam. :)

(#15) Lenry válasza kikikirly (#14) üzenetére


Lenry
félisten

emlékeim szerint a hullaeltűnésre memóriaoptimalizálási okokból volt szükség, gondolj bele, 2004-ben egy játékos átlagPC-jében 512MB RAM volt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.