Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Lenry válasza Dany007 (#14) üzenetére


Lenry
félisten

az derék o_O
én ennyire soha nem durvultam rá játékra, pedig volt, amit én is nagyon szerettem / szeretek.

én ekkora számokat nem tudok mondani, mert ezeket csak multiban lehet összeszedni, azt meg nem is szeretem annyira, meg nem is vagyok jó benne*

RPG-kben viszont mélyre tudok merülni, főleg ha kidolgozott és szabad világ jár mellé.
Aiyana a lvl40-es high elf mágus 177 órát volt a társam az Oblivionban, Leliana, a nord pedig 72-es szintig jutott 255 óra alatt a Skyrimben. mindkét játékban megcsináltam az alapjáték és a kiegészítők által adott összes küldetést, kitakarítottam az összes dungeont, begyűjtöttem minden begyűjthetőt és vezetője lettem minden lehetséges szervezetnek. várom a TES6-ot.

a Half-Life 2-re 33 órát ír a Steam, ez is 7-8 végigjátszás :D

az Assassin's Creedek minden részét többször végigjátszottam, de az UPlay sajnos csak az adott kör játékidejét írja, nem összesít, így azt nem tudom számszerűleg, hogy mennyi lehet.

a Diablo II-be mehetett talán a legtöbb időm bele, a nekromantám, Merowingi lvl85-ös, a mentési fájlaiból még a munkahelyi gépemen is van egy biztonsági másolat :DDD

jah meg sokat GTA-ztam, főleg Vice City és San Andreas.

* azért volt egy 4 évnyi World of WarCraftozásom, de ott is inkább a lore-t szerettem, nem voltam abban sem kiemelkedő, de a hangulatát szerettem

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.