Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] DPD tapasztalatok

Hozzászólások

(#23) The DJ válasza anjani182 (#17) üzenetére


The DJ
addikt

Még nem volt komolyabb problémám velük, de persze attól függ minden, hogy milyen futárt fogsz ki és hogy kik is dolgoznak a depóban. Az biztos, hogy a DPD-ről több negatív véleményt olvastam ezidáig és a saját tapasztalataim is ezt támasztják alá.

Viszont nem értem, hogy miért kell minden futárnak életunt/arrogáns és bunkó módon viselkedni az emberrel (de lehet, csak én fogok ki mindig ilyen fazonokat). Múltkor szabályosan le lettem cseszve (és ez pont a GLS-es srácnál történt), hogy miért értem ki ilyen lassan és hogy legközelebb siessek már, mert nem ér rá várni. Na bumm. Majdnem a fejére olvastam mérgemben, hogy megnéztem volna ő hamarabb leér-e a harmadikról, mindezt úgy, hogy éjszakás volt és pont 1 órája aludt el mielőtt elkezdik kinn nyomni a dudát. Világomat nem tudtam, alig láttam, felöltözni se volt idő, de rohantam, mint egy debil.

A DPD-s manus pedig minden egyes alkalommal elmondja, hogy már mérik a csomagokat és rákérdez, hogy biztos annyi-e a csomag, amekkora súlyt a rendeléskor megadtam, mert ha nem, akkor én járok rosszul. Oké, megértem, de hogy ezt minden egyes alkalommal el kell mondania azt már kicsit túlzásnak érzem. A másik kedvencem az az, amikor megkérdezi, hogy kiszámoltam-e előre, hogy mennyi a szállítás költsége. Az első időszakban eszembe nem jutott, ezért mindig néztünk egymásra a kocsi mellett, mivel ő nem akarta megerőltetni az agytekervényeit, tehát nekem kellett összeadnom a csomag feladás költségeit míg ő tartotta a markát. Azóta már rutinos vagyok, előre kiszámolom és pont annyi pénzt viszek le amennyit szükséges. No meg a borravalót... mert az már el van várva és kapom a szúrós tekinteteket, ha esetleg elmarad. Legutóbb nem voltam itthon és egy családtagom tudta átadni a csomagot. Ott hagytam 1.500 forintot az asztalon, mert kivételesen nem néztem meg mennyibe fog kerülni. Utólag kiderült, hogy 980 volt a költség, de ezt itthon nem tudták, ezért a kezébe nyomták az 1.500 forintot, ő pedig mint aki jól végezte dolgát zsebre vágta és elment.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] DPD tapasztalatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.