Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Akkor bedobok én is egy ajánlatot :)
Processzornak egy i5 4590 bőven elég, időtálló és már Haswell refresh (elvileg jobb paszta a kupak alatt, ami pedig immár közelebb került a szilícium lapkához, ergo elvileg alacsonyabb hőmérsékletű a sima haswell i5-öknél).
Alaplapnak Asust javaslok, igazából a feltételezhető Broadwell támogatása miatt H97 chipsettel, például egy H97-Plus / H97M-Plus jó választás lehet, én a több bővítősín miatt az elsőre teszem majd le a voksom jövő hónapban.
Táp egy fontos rész, 5 év garival ia lehet találni FSP Raider S 550-est, ami ehhez a konfighoz lehet overkill, de ha netalántán valaha véletlenül bekerül egy erősebb VGA, akkor ez bírni fogja. Ha 9999%, hogy nem kerül bele, akkor Seasonic-ból 400W körülit nézz, azok is azt hiszem öt év garisak és garantáltan minőségiek :) .
HDD-ből az egy tányéros Seagate Barracuda a nyerő, 1TB-os lemezzel, 003M a típusszám vége ha jól tévedek. SSD-t pedig nyugodtan rendszernek, én mivel játékra veszem a gépet, így nem fogok venni, de ha nem erre szánnám, biztos beépítenék egy 120-ast, Adata, Corsair márkák jók szoktak lenni.
Ház szubjektív, én Corsair Carbide Spec-03 mellett teszem le a voksom szellőzés miatt, de CM-éknél vannak jó csendes házak.
RAM igazából nem számít annyira, hogy 1333/1600, de árban sincs sok különbség, az Intel miatt én egy csökkentett feszültségű darabot ajánlanék a fehér Corsair Vengeance LP személyében (csak a fehér a csökkentett feszültségű!).

Azt hiszem mindenre kitértem :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.