Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

"Egyedül a ramokkal gyűlt meg a bajom... alapból nem 1600Mhz futnak, de nem értem miért?"
-Van az az XMS profil(vagy mi). Elvileg ott lehet állítani.

"Egy észrevételem van, (bár lehet hülyeség), a régi monitoromat használtam már a laptophoz is, de mintha az új géppel jobb képe lenne."
-A laptopodat D-Sub csatlakozóval, a gépet DVI/HDMI csatlakozóval kötötted a monitorhoz?

Amúgy jó gép. Milyen VGA, SSD és monitor lesz hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#2) Doze válasza DR|FTK|NG (#1) üzenetére


Doze
aktív tag

a ramot belőttem már :K

Mind a kettőre D-sub-ot használom (mert csak azt tudja a monitor :DDD )

(#3) Doze válasza DR|FTK|NG (#1) üzenetére


Doze
aktív tag

pontosan még nem tudom. De a vga az max 50e huffért lesz bele.

SSD: ADATA 128GB XPG SX900a

Monitor: valamelyik IPS panellel ellátott LG vagy max 40e huff.

[ Szerkesztve ]

(#4) kemotox válasza Doze (#3) üzenetére


kemotox
addikt

Pont ezt akartam írni, hogy egy fasza kis IPS-es monitor már kapható 40 ezer alatt simán. Nekem is LG van, fullHD felbontás, IPS, 22"-es, 36 volt két éve. (Ez ma már szerintem átlagosnak mondható) Az évek óta haldokló sípolós CRT után kisebb megváltás volt:P

(#5) Reinkz


Reinkz
senior tag

Milyen gép amiben nincs vga :D

(#6) Doze válasza Reinkz (#5) üzenetére


Doze
aktív tag

őszintén? jóóóóó :D, a hd2000-hez képest a hd4600 megváltás :)) , Oblivion csutka grafikán megy, kivéve az élsimítást, nem bírja :DD... de nem gaminghez kell a gép, bár a skyrimet izzítom csak legyen egy vga :D

(#7) nakos1212


nakos1212
senior tag

DE miért intel? az intel az szar, totalhdgamer meg nagyD is megmondta! ;] :DD :DD

(#8) Klaus Duran válasza nakos1212 (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

TheHDTotalGamer
Miért nincs korhatár a You Tyúb-on? :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) nakos1212 válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


nakos1212
senior tag

mert akkor értelmes videókat se tudnának a 12-15 évesek csinálni, pl gépbemutatós vidik nagyon tetszenek. ;]

(#10) Klaus Duran válasza nakos1212 (#9) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Értem én hogy gőzgép, csak mi köze a HD-nak a Minecraft-hoz.

"Szeretnéd hogy médiaszentöl bűzölögjön a Youtube?"

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) nakos1212 válasza Klaus Duran (#10) üzenetére


nakos1212
senior tag

xdd

(#12) Dany007


Dany007
veterán

Korrekt gép.
Én is így vagyok vele. Ha nem jön ki a keretből akkor később veszem meg ami kell, de nem adom lejjebb.

(#13) pakriksz


pakriksz
őstag

A memórián spórolhattál volna... ezek a soknevű memóriák(hypersuperkillingmastermurderrevengevengeanceexrtreme) csak a marketingben, és a színes teljesen hasznotalan hűtőbordákban különböznek egy átlagos ramtól...

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#14) Doze válasza pakriksz (#13) üzenetére


Doze
aktív tag

22 ropi volt, nem egy drágaság :D

A végeredmény:



Mikre nincs pénz ha az ember Szingli :C :C :DD

(#15) kemotox válasza Doze (#14) üzenetére


kemotox
addikt

Én azt a TV-t átraknám a monitor helyére, ugyanúgy a falra. TV-ben úgy is csak mocsok alpári szenny megy, viszont azt használni monitornak nagyon badass lenne :D (Én legalábbis mindig is ezt terveztem/tervezem, majd ha lesz saját lakásom ott tuti így fogom csinálni)

(#16) Doze válasza kemotox (#15) üzenetére


Doze
aktív tag

Az a baj hogy akkor kicsit távolabbról kéne nézni. Mert így most nagyon közel van... garzonban meg nem tudom távolabb húzni az asztalt a faltól, hogy meglegyen a kellő távolság.

Egyébként azt tervezem, hogy veszek vezeték nélküli egeret+billentyűzetet, aztán az ágyból kéne netezni a tévén :DDD , mert a tv rá van most dugva HDMI-re a PC-n.

(#17) kemotox válasza Doze (#16) üzenetére


kemotox
addikt

Hajjaj, agyban fekve nézni a poreszt, jó is az :DDD
Lehet olyan bill.-t venni amin van tapipad, ha nem irtózol tőle, akkor akár olyat is vehetsz.

(Pl Logitech K400, igaz 10 rugó, nem olcsó, de elegáns megoldás:D)

[ Szerkesztve ]

(#18) Dany007 válasza Doze (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Attól függ. Hány cm-es a tévé milyen felbontású és pontosan hány cm-ről nézed.

Csak érdekességképpen mondom, hogy a 107cm-es 1080p-s tévé ideális és egyben minimális nézőtávolsága kb 130cm! Közelebbről már pixeles, távolabbról meg már kisebb felbontás is elég lenne.

(#19) Doze válasza Dany007 (#18) üzenetére


Doze
aktív tag

Ez csak 720P és 32"... annyira mondjuk nem rossz közelről sem..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.