Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Az ilyeneket bezárnám egy ketrecbe és eldobnám a kulcsot.

Fejlődés nem mindig egyenleg a javulással, ez nem természetes fejlődés ezért határozottan igaz rá. Nagyobb városokban több a hülye is.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) dabadab


dabadab
titán

Hú, hát ez aztán tényleg megabrutál volt, egész Ny-Európa káoszba süllyedt!!!4!!

Ja, nem.

DRM is theft

(#3) Doze válasza dabadab (#2) üzenetére


Doze
aktív tag

Nem ezt mondtam :DDD

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Biztos egyirányú utca volt, hogy a forgalommal szemben bicikliztek meg koriztak.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) dabadab válasza Doze (#3) üzenetére


dabadab
titán

Hát de most mi volt ezen a videón? Egy enyhén agresszív taxis, aki egy kicsit eljátszotta a "ha nem mész el előlem, elütlek" színdarabot, egy szervezetten, biztosítottan (még ha illegálisan is) vonuló görkoriscsapat, egy enyhén köcsög szervező, aki eljátszotta a "jajj, elütöttek" színdarabot, de láthatóan egyik se vette túl komolyan a dolgot és a taxis anyázása is nagyon visszafogott és illedelmes volt.

Komolyan, ha nálunk így néznének ki a magukból kivetkőzött közlekedők, az tök jó lenne :)

DRM is theft

(#6) bkercso válasza dabadab (#5) üzenetére


bkercso
nagyúr

De megértő vagy! Csak tudod, ha nincs a kamera, akkor ilyen visszafogottan és illedelmesen megfosztják a taxist a megélhetésétől.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#7) dabadab válasza bkercso (#6) üzenetére


dabadab
titán

Nem megértő vagyok, hanem azt mondom, hogy ezek olyan dolgok, amik a világ minden táján előfordulnak, csak a legtöbb helyen ennél jóval civilizálatlanabb módon. Ha láttál már mondjuk orosz dashcames összeállításokat, akkor szerintem érted, hogy mire gondolok.

DRM is theft

(#8) bkercso válasza dabadab (#7) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ez csak külsőség, hidd el. UK-ben te sem üvöltöznél a pincérrel, ha leöntene véletlenül, mert itt ilyen hidegvérűek. De a szándék és a lehetséges következmény ugyan az lett volna itt is, mint más országban: hamis tanúkra számtott az elkövető, ami pedig törvénytelenség. Szerintem ezt kifogásolta a közzétevő.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#9) buherton


buherton
őstag

Azért elég vicces, hogy mi van még mindig a magyar fejekben. Nyugat Európában is emberek élnek, akármennyire is hihetetlen. Ők is bosszankodhatnak, ők is követhetnek el jogellenes dolgokat.

Szerintem nem nem belinkelnem, hogy ezt hogyan kezelték volna le mondjuk Oroszországban.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#10) Csapoati válasza bkercso (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, csak akkor olvassuk el a bejegyzés címét is. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) szipipeti válasza Armahun (#4) üzenetére


szipipeti
csendes tag

Angol (valószínű londoni) a felvétel. ergo> a korisok jó oldalon mentek!

(#12) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Nem igazán értem a felháborodást...

Ez egy taxis... már a név elmond mindent: TaxiWarrior
A f@szkalap taxis ...aki lehet hogy valami 3 világbeli afgán paki török stb...nem tud várni 1-2 percet se.

London egyébként is egy túlzsúfolt város, sok az érdek ellentét.
A görkois is csak egy műmájer.

Mellesleg Angliában egyébként is rossz(abb) a közlekedés, mint a nyugat EU hoz képest bárhol.(holland francia svéd német...)

Ennek egyik oka a túl népesedés, a keskeny utak, a nagyon sok az autó. A kevés napfény se tesz jót...
És sok a hülye angol sofőr is, de az angol proli is.

Vidéken nem ennyire "súlyos" a helyzet ott sem.
Láttam az oldalon hogy rossz irányba mentek többen is...ez sem véletlen. Sok másik oldalon(a normális jobb) vezetőnek nehéz megszokni a kanyar vonal vezetést, meg hogy melyiken kell befordulni.

Ezt a video mennyiséget itthon nem a taxis, hanem egy átlagos magyar vidéki sofőr össze tudná hozni egy hét alatt.

De akkora mákod van, full friss tanulmány...döbbenetes a magyar statisztika:
http://hvg.hu/cegauto/20171125_magyar_autos_kresz_szabaly_kozlekedesi_moral

Ehhez vegyük hozzá, hogy itthon a kamerafelvétel sz@rt se ér, sőt még téged perlnek be személyiségi jogok megsértése miatt.
Ott kint a hanyatló nyugaton email-ben átdobod a szabálytalanságot a rendőrségnek és ők hivatalból eljárást indítanak és be is fejezik! tehát meg fogják találni a szabálytalankodót!..nem csak bűncselekmény hiánya blabla blala nem akartunk dolgozoni...

hanyatló nyugat... persze...álmodj :DD

(#13) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Nézem a többi videót is...sok a seggrészeg...figyelem este 6 órakkor! az ott ugyan is nép szokás a kocsma és a sör..nincs túlóra!(9-10-kor kezdik a laza munkát, de nagyrészt 4-5 körül kiesik a szerszám toll a kezükből 2 tea közt.)
Sok a buli negyed, sok a lopás és a bűncselekmény

Én inkább azt mutogatnám, hogy a hanyatló nyugaton milyen kocsik vannak, és hogy mennyire nem gond az élet, ismeretlen fogalom az egyik napról a másikra élés, a tervezhetetlen jövő.

Tom Cruise :
https://www.youtube.com/watch?v=3R_54gAsTkM

Sok az überes seggfej...meg az olyan úti probléma, ami nálunk már fel se tűnik.

Összetennénk a két kezünket, ha iyeln közlekedés lenne Budapesten vagy az ukrán/román/magyar paraszt és céges autó, "BMW-m nagykocsim van takarodj az útból" sújtotta utakon autópályákon.
Hogy a távolság tartás elsőbbség adásról ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.