Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dfdfdf


dfdfdf
őstag

HA lenne időm és pénzem én is támogatnám :)
Az első 2 compendium megvan ez kimarad :(

(#3) tnt512 válasza #32839680 (#2) üzenetére


tnt512
csendes tag

+1
Ez engem is érdekelne. :)

(#4) dfdfdf válasza #32839680 (#2) üzenetére


dfdfdf
őstag

Itemeket :) és egyéb ingame dolgokat.

(#5) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Nekem a 10 euros pakk van meg Eddig kaptam 2 immortalt, emotikonokat, teleportation effektet, és van compendium coin amit meccsenként kaphatsz, illetve ha megcsinálsz különböző challengeket. Pl. 1000 dmg egy másodperc alatt, vagy tier 1 tower 12 perc előtt, vagy nyerj meccset Centaurral stb. ezért kaphatsz 100-300 coint, és beválthatod itemekre vagy setre 1000 coin egy set. Item 100 coin, minél magasabb szintű a compendiumod annál több coint kapsz, röviden kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#6) xavix13


xavix13
senior tag

Illetve ingame nézheted az egész eventet, úgy ahogyan neked a legszimpatikusabb, a qualifier-ektől kezdve egészen a main eventig.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#7) Ragnar_ válasza xavix13 (#6) üzenetére


Ragnar_
addikt

ooh télleg? Hol tudok meccseket nézni? :DDD (komolyan nem tudom)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#8) ZoPád válasza Ragnar_ (#7) üzenetére


ZoPád
tag

A felső menüsoron a Watch-ra kattintasz, a listában az első az International lesz.
Egyébként a meccsek ingame nézéséhez sosem kellett Compendiumot venni, ez most is így van, mindenki számára ingyenesek.
Viszont ha vettél, több esélyed van dropokat kapni, akkor is, ha éppen nem nézel meccset.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#9) Ragnar_ válasza ZoPád (#8) üzenetére


Ragnar_
addikt

Köszi, valóban van is elérhető meccs jelenleg navi 4ASC . meg is nézem. (de hogy lehet drop meccsnézés utan azt végképp nem tudtam)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.