Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon állat. Ugye ne felejtsük el hogy hónap elején már megvolt a 9 millió.

Live-Die-Respawn

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Lassan tényleg vérre fog menni a játék. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) alevan


alevan
őstag

Minden eladott 10 dollár értékű Compendium után 2,5 dollárral nőtt a nyereményalap...
A játékosok a Compendium vásárlásával különféle díjakat kapnak, annak függvényében, hogy mennyit játszottak a Dota 2 című játékkal és mennyit költöttek különféle boosterekre.

Fel nem tudom fogni, hogy tudnak emberek milliói támogatni egy ekkora átverést. E-sport ide vagy oda.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) [CsuCsu] válasza alevan (#3) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Mi ebben az átverés? Nem az e-sportért veszik a compendiumot, hanem a mellé járó bónuszokért, amik ár/érték aránya sokkal jobb, mint az egyéb cosmetic cuccoké, ha lehet ilyenről beszélni egyáltalán.

(#5) big-J válasza alevan (#3) üzenetére


big-J
őstag

Én se értem mi ér ezekben a bónuszokban ennyit ennyi embernek.

(#6) #56230144


#56230144
törölt tag

Na'Vi végre örülhet majd a második helynek ;]

(#7) KisDre válasza alevan (#3) üzenetére


KisDre
senior tag

Nem értem mi a bajotok... Más játékokban ezt simán úgy hívják: "+200% xp" vagy "+50% credit" (pl World Of Tanks -ban a prémium...most hasra ütve mondtam a számokat), az egyedüli különbség hogy itt a Valve van olyan jó fej hogy így tálalja és megy a pénz a nyereményalapba, PLUSZ(!) ahogy lépte át a milliókat, úgy adtak mind a játékhoz, mind csak a compendiummal rendelkezőknek különféle fejlesztéseket/itemeket stb.

KisDre.artstation.com

(#8) D1Rect válasza alevan (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Az eladási ár alapból bruttó(rögtön lejön az áfa és ha van akkor az adott ország egyéb terhei), a nyeremény pedig nettó (azt terhelő adókat is a Valve fizeti).

Mindemellett kijelenthető, hogy az ezért kapott bónuszok miatt vásárolják az emberek, nem azért, hogy a 2,5 dollárt betegyék a közös kalapba.

(#7) KisDre: Vannak olyan bónuszok amit csak comependium tulajok kaptak meg, de rengeteg extrát minden játékos is megkapott.(igen az is aki soha 1 centet nem költött)

[ Szerkesztve ]

(#9) d@vee


d@vee
őstag

Szerintem már az is elmeroggyantság, hogy valaki igazi pénzt öl azért, hogy másoknál erősebb legyen egy virtuális helyen -.- De ha szeretik tömni a kiadók zsebeit, csak rajta :D
Azért jó sok kesh jött össze erre a hogyishívják "sport"-ra :D

Ja

(#10) D1Rect válasza d@vee (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem lesz erősebb, kizárólag kozmetikai itemeket(kinézetet változtatja) lehet vásárolni.

(#11) KisDre válasza d@vee (#9) üzenetére


KisDre
senior tag

Elvi kérdés... Van aki minden zenét, filmet, játékot warezolna amit csak lehet függetlenül attól hogy van-e pénze vagy nincs :U
Ha költesz azzal támogatsz is, először is magát a játékfejlesztőket/tartalom készítőket, s végső soron azt a Valve-t akinek a HalfLife-t vagy a Portal-t is köszönhetjük (jó igen a Steam -n való vásárlás is tejel nekik)

(meg ühm... meg azért itt legalább "látjuk hogyan hova" folyik a pénz, nem úgy mint a mi kis államocskánkban :( )

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#12) emvy válasza d@vee (#9) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha nem penzt olsz bele, hanem idot, az miert jobb?

while (!sleep) sheep++;

(#13) alevan válasza emvy (#12) üzenetére


alevan
őstag

Ha nem időtöltés miatt játszol, akkor ott valami gond van.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) D1Rect válasza alevan (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Miért baj az, ha valaki annyira jó, hogy "játszhat akár 2 milliárd" forintért is?
Mert 10m dollár kicsit több mint 2 milliárd forint.

(#15) emvy válasza alevan (#13) üzenetére


emvy
nagyúr

Amit mondani akarok az az, hogy az idod, amit raszansz, sokkal tobbet er, mint mittudoment, ketezer forint. Ha ketezer forintert jelentosen emeled a jatekelmenyedet, akkor teljesen megeri.

Es nem, nem az idotoltes miatt jatszanak a legtobben, hanem a jatek elvezeteert. (Ha erted a kulonbseget.)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#16) d@vee válasza KisDre (#11) üzenetére


d@vee
őstag

Most nem a warezt akartam ezzel előtérbe hozni :) Pl. ha van 1 gamma, megveszem xy összegért, abban minden legyen már benne és ne kelljen külön pénzt ölni valami plusz dologért. Ha egyszer kifizettem ,adják is ide ami jár. Ha a játék meg ftp, annál nagyobb lehúzás ritkán van (tisztelet persze az ftp kivételeinek)

Ja

(#17) D1Rect válasza d@vee (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Leírtam, hogy minden benne van alapból, semmire nem mész pénzzel, max "kicserélheted a hősöd sapkáját ~3-10 centért.(~10-30ft)"

Egyébként játék közben is véletlenszerűen is esnek ezek.

[ Szerkesztve ]

(#18) [CsuCsu] válasza D1Rect (#17) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

És nem utolsó sorban a tárgyak eladhatóak a Community Market-en vagy elcserélhetőek más játékokra.

(#19) Sinesol


Sinesol
veterán

Két érdekes grafikon.

Dota vs Lol :P

Na meg egy 2. hogy hogyan aránylik az egyéb sportokhoz az 1. helyezett nyereménye.

[ Szerkesztve ]

(#20) Puma K válasza D1Rect (#14) üzenetére


Puma K
veterán

10 000 000 U.S. dollars = 2.27117874 billion Hungarian forints

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21) D1Rect válasza Puma K (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Elképzelni nem tudom mit szeretnél ezzel mondani. :F

(#22) oriic válasza Puma K (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő is ezt mondta hogy kicsivel több mint 2mrd. :D

Live-Die-Respawn

(#23) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a versenyt muszály lesz követnie mindenkinek. Ez akkora történelmi mérföldkő, hogy egyszerűen nem lehet kihagyni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Puma K válasza D1Rect (#21) üzenetére


Puma K
veterán

Kiváncsi voltam a "pontos" összegre.

Így a Steam jàtékok árainak a váltàsára használt Google-t hívtam segítségül aztán azt másoltam ide.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.