Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) #00137984 válasza King Unique (#47) üzenetére


#00137984
törölt tag

Némelyik platform például már csak és kizárólag Win10 rendszerrel használható. Win7 és 8.1 nem is telepithető rá vagy nem szavatolt a hibátlan müködése. BSOD és korlátozott teljesitmény, mert a harder felépitése Win10-et kiván. Képzeld ha valakinek most még müködik, de közben érkezik a friss update, utána meg nem.... Akkor most még visszaválthat Win7-re. Mégis egy új PC és laptop szerinted melyik OS-re volt fejlesztve és rendesen kitesztelve, meg az OEM rendszerek közül melyiket használják az értékesitésben. :) Amelyiket éppen megfizeti a gyártó vagy jobban megtámogatják. A terméktámogatás feladata a hardverek naprakészen tartása, ami egyre nagyobb terhet jelent a gyártók számára. Nem tudom ki tudna évekre előre tervezni amikor a Win10 időszakosan kukázza az eddig megfelelően müködő drivereket, aztán vagy megkapod a 2-3 éves hardverekre a támogatást vagy nem... Megveheted a Win10 Ready jelőléssel ellátott legújabb hardvereket és azt használhatod egy huzamosabb ideig, de az érvelésem nem erről szólt. :F PC tábor két részre szakadt ebben a kérdésben, de a céges környezetben vagy a munkában nem engedhető meg a bizalom elvesztegetése. Határidők és költségek vannak, amik kitolodnak egy rossz frissités miatt. Ha nem érted a lényeget, akkor legalább ne engem támadj. Szerintem mindenki azt használ a hardveréhez, ami hozzávaló. Viszont az tény, hogy egyre többen a Win7-re kényszerültek, mert a hardvereiket továbbiakban nem támogatja a Win10. Ezért nem a Win7-en ragadt játékosokat vagy cégeket kell hibáztatni, hanem a régebbi hardver eszközök kezelését kell átmenteni Win10-re. Egy huzamosabb ideig már jól mentek a dolgok (Win8.1), de ha a Win10-re még több figyelmet kell forditani akkor a driver változatokra több idő és pénz kell. Ez további dráguláshoz vezet vagy a 2-3 éves hardverekre megszünik a támogatás. Nem jó tendencia ez...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.