Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Csupingo


Csupingo
veterán

Eddig minden kötelező win váltásnál húztam a számat, amit nekem a játékok miatt kellett meglépnem. Végre megszoktam az XP-t, aztán jönnie kellett a 7-nek. Kezdetben az se tetszett, mert úgy rémlik, hogy abba is kicsit jobban, 2-3 kattintással beljebb tettek sok beállítást. Tényleg elég jól néz ki a felülete, bár én fapad témát használok minden win-nél. 100 éve van telepítve a mostani 7-es, sok hardveres gondot túlélt és semmit se lassult ssd-n. Van a gépen win 10 is egy másik ssd-n. Mindig olvasom a win10 topikot, ezért és a saját tapasztalatok alapján is nagyon ódzkodom tőle. Akkor szoktam elindítani, ha valami játék csak azon fut, de mivel kb. már 1 éve nem játszom, nem is érdekel. A legnagyobb bajom, mint egyszerű felhasználó, hogy sok beállítás össze-vissza van, jóval több kattintásra mint a 7-ben, valamint hiába van ugyanojan minimalistára beállítva mint a 7, nekem az egész egy nyúlós takonynak tűnik. A 7-ben csak úgy pattognak az ablakok kattintásra, sokkal jobb a görgetés, stb. Ismerősöm olcsó hdd-s laptopján meg azt imádom, hogy egész gyorsan behozza az asztalt a 10-es, de még 2 percig darál a vinyó és szinte semmit se lehet csinálni. Akkor inkább ne is jelenjen meg semmi, amíg rendesen be nem töltődtek a dolgok a használathoz.

Bocsánat, gondoltam végre kiírom magamból, hogy nekem, mint sima felhasználónak, semmi extrát nem nyújt a 10-es, viszont még bosszantóbb is használni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.