Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

A 341 egy kicsit aránytalan de érthető, a 409 meg (a low cost mobil perverziómnak köszönhetően) tetszik, második v. harmadik telefonnak elfogadnám.

(#2) amanoba


amanoba
őstag

nem tartom indokoltnak ezeket az árakat, az emporiáét meg főleg nem.
de ha nagyi lennék, elfogadnék egyet a kagylóból! :D

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) mumk1 válasza amanoba (#2) üzenetére


mumk1
addikt

Gyanítom, hogy ezeknek a készülékeknek az árát erősen befolyásolja a várhatóan kisebb eladott darabszám. Másrészt a csóró nyugdíjas, mint fogalom, csak kis hazánkra jellemző... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#4) JanFe


JanFe
aktív tag

Szukseg van ezekre a mobilokra is :)

"There is nothing permanent except change"

(#5) alamuszi


alamuszi
senior tag

Nagyon jó, hogy vannak ezek a telefonok, az meg még örvendetesebb, hogy a Mobilarena komolyan foglalkozik ezen mobilok bemutatásával, tesztelésével is. Kösz a tesztet, megvan az anyukám új mobilja a 341 szeméjében.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#6) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Nem kötekedésként írom, de mi lenne ha odaadnátok a nagyinak/papinak is a telefont?Ő biztos h el tudná mondani, h mi jó benne és mi nem.Végül is Nekik készült.
Anno nagyimnak volt egy 3210-ese, szerette h van mobilja, de a betűket még szemüvegben sem látta nagyon.Nehezen, de tudott sms-t írni így.Imádta a mobilját, ezzel menőzött a templomban vasárnaponként a többi vén tyúk (ő hívta így őket) előtt, mindig küldte az sms-t h miről beszél a pap (nem mintha érdekelt volna) :D :D
Bár néha félreütötte a szavakat, de hát akkora betűknél nem is csoda.
Egy ekkora gombos/nagybetűs mobilért biztos h sütötte volna nekem a meggyes sütiket tonnaszámra :D

[ Szerkesztve ]

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#7) meroly válasza p3rgam3nt (#6) üzenetére


meroly
veterán

Ezt támogatom én is, ki kell kérni a célcsoport véleményét is.
Az én nagyim egy moto F3-ast használ, az alapból csak telefonálásra alkalmas, mert az sms küldés még számomra is bonyolult. Papám 3410-et használt, de ő is szerette mert értett hozzá.

Egyébként egész jó kis kütyük. Az üzemidejüket elfogadnám ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8) Mercutio_


Mercutio_
félisten

A 409-es a pánikgombon kívül miben jobb egy Nokia 6103-nál?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9) tjb007 válasza Mercutio_ (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Dupla (vagy tripla) akkora gombok, nagyobb felbontású kijelző, egyszerűsített menü (mondjuk a 6103 -é sincs túlbonyolítva).

(#10) meroly válasza Mercutio_ (#8) üzenetére


meroly
veterán

Plusz masszívabbnak tűnik a ház is meg a flip is.
Ja és nincs antennája bár volt bőven hely beépíteni :)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#11) Probber


Probber
őstag

Az ilyen készülékeknél nem tudom megértem az árazást. Körülbelül annyit tudnak mint a 10 éves alapmodellek, kivéve néhány időseknek hasznos extrát (gombok mérete, hangerő, SOS) és ennyi. Az jelenlegi árnak maximum a felét érik meg ezek a telefonok, többet nem.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) Mercutio_ válasza tjb007 (#9) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, hogy ez annyival nagyobb, mint a Nokia :Y
Apósnak meglenne a következő mobilja, csak ne lenne ilyen drága.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13) Duree


Duree
veterán

Ilyeneknek is kell lennie van rá érdeklödö,csak hát az ára,megint elrettetöen magass

duree54

(#14) AMD Power válasza Duree (#13) üzenetére


AMD Power
titán

Ezért veszik nálunk a Binatone 20K-ért.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) Muhahaha válasza Probber (#11) üzenetére


Muhahaha
csendes tag

Van benne néhány extra azért, pl. halló berendezés kompatibilis, illetve a menu-je idősekre optimalizált. A kagyló alakú cuccról ráadásul nem rí le, hogy nagymama telefon, tehát aki még nem érzi magát annyira idősnek, azoknak is megfelelő lehet, kis svéd trendi telefonként :DDD

Muhahaha

(#16) Soni84


Soni84
tag

Angry birds vajon fut-e rajta?

(#17) Ricardo válasza Soni84 (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Persze

(#18) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Én mindig alap Nokiákat veszek a nagymamámnak, persze az megvan egy tizesből... De szerintem az SOS gomb baromira nagy ötlet, ha rosszul van, nem kell névjegyzékkel, meg még a gyorshívással sem szarozni. Az a véleményem, hogy ha egyszer rászorul az idős ember, és segít az SOS gomb, akkor már megérte a +20K-t egy alaptelóhoz képest.

A másik meg, hogy ők nem cserélgetik évente, 4-5 évre vetítve mag majdnem mindegy, hogy 10K vagy 30K.

Holnap majd jól beletépünk...

(#19) D.Orion


D.Orion
veterán

Kicsik a karakterek az amúgy se túl nagy kijelzőn. :U

(#20) MLaca


MLaca
őstag

azért a kijelzőről jó lett volna látni (élő)képet a sima brick telónál.

http://mlzphoto.hu/

(#21) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A kagylódoro még tetszik is :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

A célközönségnek tuti bejön.Az üzemidejét viszont én is szívesen elfogadnám. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#23) musculus


musculus
tag

Még senki sem említette, hogy mennyire Zseniális a cikk címe?
:))

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#24) Mercutio_ válasza AMD Power (#14) üzenetére


Mercutio_
félisten

A BB200-ra gondolsz?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25) Phami


Phami
tag

Ez a nagyimobil kifejezés mókás:D Vajon miért nem nagypapimobil?:D Amúgy a célnak megfelelnek és az sos gomb nagyon nagy ötlet:)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#26) JR.CSé válasza Phami (#25) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Szerintem igazán örvendetes h foglalkoznak az idősebb korosztállyal is. Egy itteni teszt hatására vettem a nagyanyámnak egy Emporia Elegance-t. Azóta is vígan használja. Nem kell gondolkodnia h mit merre talál egyszerűen szereti.( nem utolsó sorban nem fránya ronda) :C

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#27) VIC20


VIC20
őstag

Jómagam közel sem vagyok nagyszülő korú, és jól is látok, nem rettent a bonyolultabb kezelés... (Ja, bocs, a bonyolult kezelést utálom, a sok funkció nem rettent, ha értitek, mi a különbség.)

Ami alapkövetelmény nálam:
1. a gombok legyenek elég nagyok, hogy kényelmesen lehessen nyomkodni a telefont,
2. ne legyen vékony a telefon, illetve ne legyen az éle túlságosan lekerekítve. Egyszerűen gyűlölöm, ha kicsúszik a kezemből. (Szerintem egyébként a gyártók gusztustalan kreálmánya ez a divathóbort: így biztosítják a gyakori készülékcserét. Mi másra utalhatna az, hogy sokszor még direkte síkos fémborítást is kap a burkolat az élénél?))

Nagyon nagyok az igényeim? Továbbá nagyon egyedül vagyok velük?
Valahogy úgy érzem, van azért olyan vásárlói réteg is, amelyik - hozzám hasonlóan - nem akar lemondani a modern készülékek funkcióiról (magyarul ne nézzék azért hülyének/fogyatékosnak/...nagyinak), de a normális emberi anatómiához passzoló, azzal biztonságosan kezelhető készülékre vágyik.

(#28) xdx@


xdx@
aktív tag

Jó hogy vannak ilyen telefonok, csak szerintem drágák, főleg 25kért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.