H​ird​eté​s

2017. november 24., péntek

Gyorskeresés

(#1) doongoo

doongoo
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kérdésekre szívesen válaszolok

Cuccaim: ZUK Z2 Pro - 3.1.187+root, iPad Air2 - iOS10.3.3, Mykronoz ZeTime, Pebble Time Steel, Pebble Time Round, Amazfit Watch PaceFIED, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Mi Band 1S, Xiaomi Mi Box mini, Xiaomi Mi Scale, Xiaomi Pro HD, Yeeligt bedside lamp, Xiaoyi Small Ant Camera

(#2) Williamgrant

Williamgrant
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A képeket cseréld ki szerintem, ez így megnézhetetlen.

Ingyen elvihető ________, valamint 15 db ______ és _________ugyanitt eladó!

(#3) icemad

icemad
(PH! addikt)

Több kép vagy videó jó lenne. A képek nagyon kicsik. De kösz a tesztet.

Azért jó a Playboy magazin,mert megmutatja mire képes a Photoshop.

(#4) doongoo válasza Williamgrant (#2) üzenetére

doongoo
(PH! addikt)
LOGOUT blog

képek cserélve

(#3) icemad videót nem terveztem róla készíteni, de you****on biztosan van már pár az első felhasználóktól.

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: ZUK Z2 Pro - 3.1.187+root, iPad Air2 - iOS10.3.3, Mykronoz ZeTime, Pebble Time Steel, Pebble Time Round, Amazfit Watch PaceFIED, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Mi Band 1S, Xiaomi Mi Box mini, Xiaomi Mi Scale, Xiaomi Pro HD, Yeeligt bedside lamp, Xiaoyi Small Ant Camera

(#5) Williamgrant válasza doongoo (#4) üzenetére

Williamgrant
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Köszi!

Az egész olyan 90'-es évek Sci-Fi eszközeire emlékeztet. Kicsit "bumfurdi" a dizájn :) nekem, persze tudom hogy kell a hely az akksinak, a szerkezetnek az lcd-nek, az érzékelőknek stb, de akkor is. :)

Ingyen elvihető ________, valamint 15 db ______ és _________ugyanitt eladó!

(#6) kovacs65

kovacs65
(senior tag)

THX

Csábító.

Nekem most Pebble Steel van.
Ahhoz hasonlítva érdekelne, hogy milyen háttérvilágítása van, lehet-e azt aktiválni egy gyors kézmozdulattal?
Digitális WF is van hozzá?

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal!

(#7) doongoo válasza kovacs65 (#6) üzenetére

doongoo
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Háttérvilágítása jó. Napon a maximumra tekerve olvasható. Viszont nem automatikus az állítás, mert fényerő szenzor nincs benne.
Kézmozdulatos aktiválás nem olyan, mint a pebble esetén. Ott csak meg kell rázni a csuklót gyorsan, itt viszont az alma féle mozdulatsor kell (felemeled a kezed lentről a szemed elé) és van egy minimális késlekedése is (0,5-1 s)
Digitális van benne egy olyan, ahol a mutatók alatt megjeleníti a home time zone idejét és az aktuális időt is. Más nem nagyon egyelőre, mert a mutatók miatt főleg ahhoz igazodó a stílusválaszték

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.