Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sto1911


sto1911
veterán

Ezeket a bejegyzeseket nem lehetne hanyagolni?

(#2) Klaus Duran válasza sto1911 (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

+1
És a hasonló blogindító bejegyzéseket.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Miért szóltok hozzá, ha nem érdekel titeket? Arra pl pont jó, hogy várjam a leírást. Már ha tényleg lesz. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) sto1911 válasza Csapoati (#3) üzenetére


sto1911
veterán

[link]

Tessek, nem kell varnod, topik zarhato. :DDD

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez, kedves fórumtársam, még kedvcsinálónak is kevés. Ha van mit, van miről írni, írj. Az ilyen(ek) viszont még annyit sem érdemel(nek), mint a bal egérgombom egy kattintásnyi értékcsökkenése.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Miband2 mellett felesleges lenne szàmomra, de meglàtjuk mit tud majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) ollie válasza sto1911 (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A saját blogjában mindenki azt ír, amit akar.

***

(#8) sto1911 válasza ollie (#7) üzenetére


sto1911
veterán

Az lehet, csak akkor az ilyen ne jelenjen meg a címlapon, mert foglalja a helyet az értelmes emberektől. Meg a "blogba írok hogy blogolni fogok" is milyen értelmes bejegyzés...

(#9) ollie válasza sto1911 (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A blogtermés rovatban jelent meg, ami pont azt jelenti, hogy ott bárki, bármit írhat.

***

(#10) sto1911 válasza ollie (#9) üzenetére


sto1911
veterán

Attól még a fő oldalon van egy boxban.
Nekem mindegy, nem az én oldalamat égeti le egyik sem.

A 3. típus meg "ide írok valamit, hogy legyen update a nevem alatt". :D

[ Szerkesztve ]

(#11) doongoo


doongoo
addikt

Köszönöm az építő hozzászólásokat (meg a kevésbé építő, ekézőket is)!
Csak, hogy tisztázzam: úgy vélem, hogy magamat is beleértve páran érdeklődnek az okosórák iránt és elsősorban nekik, hozzájuk szólok itt. A pebble supportjának megszűntével kezdtem el tájékozódni épkézláb alternatívák iránt és az ezekkel kapcsolatos benyomásaimat írom meg itt. Ha bármilyen szabállyal ellentétes lenne ez a fajta tevékenységem, akkor gondolom a fejemre koppintottak volna már miatta. Nem célom címoldalra sem kerülni és mások elől foglalni a helyet, akármit is jelentsen ez a virtuális életben (sőt, igazából azt sem tudom, hogy hogyan és főként miért lehet valaki címoldalas), ha valahol látjátok a bejegyzésem, annak örülök. Gondolom mások odavalónak tartják. Ezt nem én döntöm el. Akit érdekel vagy nem érdekel, az pedig pont azt teszi majd, mint most ti: azaz vagy olvassa, vagy nem, vagy ekéz, vagy nem.

(#12) sto1911 válasza doongoo (#11) üzenetére


sto1911
veterán

Engem (is) erdekelni fog a rendes cikk, amint megjelenik. Nekem (es masnak is ahogy latom) ezzel a konkret bejegyzessel van gondunk. Erted, van egy cim, ami erdekel, kattintunk ra, aztan pofaraeses. Ird meg a cikket, rakd ki, ugyanannyi olvasod lesz (mondjuk ez itt ugysem szamit). De ez a fajta reklam nem a jobb fajta.

(#13) doongoo válasza sto1911 (#12) üzenetére


doongoo
addikt

vettem az üzenetet.

(#14) ollie válasza doongoo (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az segít, ha beleteszel a címbe valami utalást, hogy még nincs kész a bejegyzés (pl zárójelbe: hamarosan).

***

(#15) doongoo válasza ollie (#14) üzenetére


doongoo
addikt

köszönöm a tippet! Ilyen az igazi segítség...(az olyan lámáknak, mint én)

(#16) sto1911 válasza doongoo (#15) üzenetére


sto1911
veterán

Vagy megkerded a kozonseget, hogy mire kivancsiak. Bar nem tudom ilyennek egy smartwatchnal van-e ertelme egyaltalan.

(#17) petipetya válasza sto1911 (#16) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindenre.

"nincs rá lezsóidő"

(#18) kriver


kriver
tag

Olvasva a MA-s tesztet az eszközről, pont jól kiegészíti azt.
Amit Bone ott hátrányként leír, azt Te pont a kezdetekkor orvosoltad (ROM csere)
Rövid tapasztalatod osztottad meg, nem címlapos tesztnek szántad.
Akinek nem tetszik, írjon részletesebben jobbat.

(#19) sto1911 válasza kriver (#18) üzenetére


sto1911
veterán

Oh, a jol megszokott csinalj jobbat "erv". Valoszinu nem lattad amirol az eddigi beszelgetes szolt...
Gondolom ha lassu az autod akkor epitesz egy gyorsabbat. Ha nem izlik anyad foztje, akkor fozol jobbat. Ha nem eleg izletes a gyumolcs, akkor termesztesz finomabbat. Tok jo neked, hogy mindenhez (is) ertesz.

Btw, ezt a bejegyzest kidobtam volna, es az ujba berakom a tesztet, mert en pl. igy eszre se vettem, hogy van mar valami.

(#20) doongoo válasza sto1911 (#19) üzenetére


doongoo
addikt

Btw, én sajna nem vagyok egy ekkora blogger szaki. Megírtam, amit szerettem volna, akit érdekel, az rátalál így is talán. Köszi amúgy az észrevételeket, igyekszem a következő bejegyzéskor megfogadni őket.

(#21) kriver válasza sto1911 (#19) üzenetére


kriver
tag

Egyszer nem jutna eszembe valakinek a cikkét (blogbejegyzését) fikázni. (jó, volt már pár csípős megjegyzésem MA teszthez/MATV adáshoz, de nem az egész cikket minősítettem)
Ha nem tetszik, keress más olvasnivalót. Ha hülyeséget ír, akkor javítsd ki. Én úgy vagyok vele, ha nem teszik, nem olvasom tovább, keresek mást. Nyilván nincs mindenkinek gyakorlata profi cikk vagy tesztírásban.
Nem kérek kommentárt! Az off részed nem értem, de nem is akarom (nekem is vannak stresszesebb napjaim).
Béke! :R

[ Szerkesztve ]

(#22) sto1911 válasza kriver (#21) üzenetére


sto1911
veterán

Meg mindig az a baj, hogy nem lattad amire elotted reagaltunk, ugyanis akkor meg nem volt ott semmi. Mire ideertel mar ott volt a cikk, igy azt gondoltad, hogy arra reagaltunk, pedig nem. Szoval meg mindig nem egy dologrol beszelunk, ezert is nem erted mit mire irtunk.

[ Szerkesztve ]

(#23) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a részletes tesztet. :R Jó tudni, hogy egy romolással érdemes kezdeni, mielőtt belakná az ember. Raktál TWRP-t az órára, vagy csak adb-n keresztül lehetett rá telepíteni a romot?

"nincs rá lezsóidő"

(#24) doongoo válasza petipetya (#23) üzenetére


doongoo
addikt

adb-n keresztül ment minden. Xda-n van a romnak topicja és az rámutat a rom gitlabos how-to részére, ahol részletesen le van írva a telepítés menete ill. linkelve vannak a szükséges fájlok is

(#25) kakukkmarci válasza doongoo (#24) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Szuper az írásod, számomra hiánypótló !
Pár kérdésem azért lenne :
- Ha raknál be linkeket, azért hálás lennék, csak hogy biztos legyen, hogy jó irányba indulok.
- A főzött ROM-ok esetében mindig meggyőződök, hogy van- e visszaút stock-ra, ha szükséges lenne. Itt van lehetőség ?
- A pacified ROM azért érdekel, mert megpróbálnék egy magyar nyelvi csomagot berakatni, ha sikerülne, másrészt watchface-ket (számlapok, indikátorok és mutatók) is szeretnék. Pl. fekete mutató fehér számlap nem elérhető stock ROM-on. (Jó, számlapot tudok feltölteni rá, de mutató csak fehér van = öngól :) )
Egyébként én használom edzések rögzítésére, amit Strava-ra szinkronizálok, elég megbízhatóan működik és ez volt az egyik alapvető követelmény számomra !

Köszi

noob... rooter... geek

(#26) doongoo válasza kakukkmarci (#25) üzenetére


doongoo
addikt

Az xda linket betettem. Onnan el lehet indulni.
Vissza lehet állni a stockra ezen leírás szerint
Magyar nyelv jól jönne, de nekem igazából anélkül is tökéletes (angolul)
Egyéni watchfaceket is kezdtek már szerkesztgetni [link]

(#27) sto1911


sto1911
veterán

Biztosan hulye kerdes, de ez felvillantja a kijelzot, ha felemeled a karod? Hetvegen lattam egy Alcor Splasht, es az nem tudta, kezzel meg kellett birizgalni, hogy lassam az idot. :U

(#28) doongoo válasza sto1911 (#27) üzenetére


doongoo
addikt

így is be lehet állítani. A lehetőségek:
- világítás kikapcsolva
- világítás bekapcsolva
- világítás csak feloldott kijelző mellett
- világítás kézmozdulatra

(#29) kakukkmarci válasza doongoo (#26) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Zsír !
Köszi a választ, át fogom tanulmányozni és jövök ! :)

noob... rooter... geek

(#30) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A kínai romot is lehet a Strava-val párosítani ill. alapból milyen edzési lehetőségeket tud?

(#31) doongoo válasza Pikkolo^^ (#30) üzenetére


doongoo
addikt

Leírás alapján a kínai verzió is párosítható a strava-val (magam nem próbáltam). Először a kínai apk-val kell pársoítani a mi-fittel, majd a play storeból ráfrissíteni az apk-ra és ezután párosítani strava-val.

Edzések: futás, séta, beltéri futás, kerékpár, beltéri kerékpár, terepfutás, ellipszis tréner

(#32) doongoo


doongoo
addikt

UPDATE: custom számlapok már gyűlnek:
[link]
[link]
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.