Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"melyek között természetesen ott szerepel az ikonikus Deathmatch és Team Deathmatch is "

Hát...majdnem sikerült. Sebaj majd legközelebb.

Soul Harvest
Freeze Tag
Warpath
Domination
Team Deathmatch
Clan Arena

(#2) orichalcos Sinle player FPS játéka. A multi meg a legrosszabb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

\o/

Utóbbi idők legjobb single FPS játéka.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) atike


atike
nagyúr

Venni kellene már egy konzolt... :DDD

(#4) Csorbi


Csorbi
addikt

IDDQD ;]

(#5) oriic válasza Csorbi (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n működik. :)

Live-Die-Respawn

(#6) atike válasza Csorbi (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Akkor már IDKFA és IDCLIP... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) sz.atesz89 válasza atike (#6) üzenetére


sz.atesz89
tag

Nekem tűnik csak a módok nagy része tdm-nek , csak más néven? Nagyon hasonlítanak rá.

PSN: szuhi

(#8) ->Raizen<- válasza oriic (#5) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem működik a régi alap játékhoz tartozó cheat kódok egyike sem. Le vannak tiltva. Csak a god szócska, cserébe a játék letiltja az acsikat, meg a multiplayert is.

[ Szerkesztve ]

(#9) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

A teszt elolvasása után meglepődtem, hogy "csak" 80 pont. Persze nem ez a lényeg, csak feltűnt. :)

(#10) Medocsabi válasza oriic (#2) üzenetére


Medocsabi
addikt

:K
Nekem is nagyon nagy feeling,csak azt hiányolom,hogy a rombolhatóság nincs annyira szabadjára engedve.Pl a mars felszínén vagesz lenne ha lehetne vmilyen kombóval megagyalni démonokat letörhető sziklákkal,épületdarabokkal stb...no nem mintha nem lenne elég trancsír... :D

(#11) ->Raizen<- válasza Medocsabi (#10) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Red faction armageddonban pl lehet épületeket romba döngölni abba jó a fizika.

(#12) arpi6k


arpi6k
addikt

Utóbbi idők egyik legjobb lövöldéje. Meglepődtem a 80 ponton... Számomra inkább 90 körül van. :K

Intel & ATI

(#13) rodrigez válasza arpi6k (#12) üzenetére


rodrigez
senior tag

A tesztelő együtt értékelte a single és multi játékmódokat. Gondolom nála is simán 90+ a single, csak az avétos és nem kiegyensúlyozott multi húzta le az összképet. :)

(#14) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Most először komolyan elgondolkodtam egy Xbox One beszerzésén. :)
De akkor lehet megvárom már a nyarat, hátha megjelenik a pletykált "combosabb" verzió belőle. :DDD

(#15) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Mindig megfogadom, hogy nem multizok. 2 nappal az indulás után azért csak beléptem, és már ilyen lvl30-40-es játékosokkal rakott össze a gép. Mondanom se kell, gyakorlatilag esélytelen voltam.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#16) pomorski válasza atike (#6) üzenetére


pomorski
őstag

Meg az IDDQD...

(#17) davidsone


davidsone
addikt

ütöde lett a szinglí :K

ide is ;] :

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#18) ->Raizen<- válasza davidsone (#17) üzenetére


->Raizen<-
veterán

:DDD

(#19) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Szerintem baromi egysíkú játék és túl gyors. Kisebb koromban még szerettem az ilyen gyors játékokat, pl. rengeteget Quake 3-aztam de valahogy már nem jön be. Nekem a Doom 3 játékmenete jobban feküdt volna, a lassabb, horrorosabb vonal. Na majd hátha a következő Doom visszatér ahhoz a stílushoz.

(#20) Tom5 válasza tomboy0013 (#19) üzenetére


Tom5
addikt

Ne térjen vissza. Ez nem horror túlélősdi. Arra ott az Alien.

(#21) cheatergs válasza Tom5 (#20) üzenetére


cheatergs
senior tag

Nem mintha az Alien annyira hasonlított volna a Doom 3-ra.

A Doom 3 nem túlélőhorror, hanem horror-beütésű sci-fi. Meglepő, de az 1-2 is az. Ez a reboot is az, már ami a külsőt illeti, mert am ez még az se.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#22) Memora


Memora
senior tag

"a multival az a probléma, hogy a játékmenete nagyon elavult.
Egyszerűen nem köti le az embert ez a céltalan, villámgyors ugrabugra, ennél több kellett volna ehhez a játékmódhoz."

Hát engem single-ben sem köt le ez az elavult, céltalan, villámgyors ugrabugra...

"sikerült tökéletesen újjáéleszteni ezt a nagynevű sorozatot. Aki még nem ismeri, annak azért, aki pedig igen, annak azért feltétlenül ajánlott vásárlás."

Azért én az ilyen kijelentésekkel csínján bánnék, elég csak beleolvasni egy-egy topicba, hogy lássuk, mennyire megosztó lett a játék (mi más is lehetne egy 90%-ban kizárólag hipergyors hentelésből álló játék, mint megosztó?).
Nem igazán tudom elképzelni, hogy valaki ezt nosztalgia nélkül élvezni tudná (kivéve aki eleve szereti az ilyet, pl: a Serious Sam-et, vagy a "pattogós" online FPS-eket). De akik anno szerették a Doom 1-2-őt, azok közül sem mindenki arra vágyik, hogy egy 2016-os folytatásban ugyanazt a játékmenetet lássa viszont, mint ami a 90' években volt...
10 éve a Doom 3-al elvesztették a "konzervatív" Doom rajongókat, viszont megnyerték maguknak a túlélő horrorok közönségét. Most ez utóbbit vesztették el, míg a "konzervatív" Doom rajongókat újra megnyerték maguknak.

Engem 2016-ban már nem tud lázba hozni a 90' években ragadt játékmechanika, úgyhogy én sajnos csalódott vagyok, ugyanis egy számomra kedves játék (Doom 3) folytatása (mi folytatást vártunk, nem nagy hátraarcot) engem már nem tekint célközönségének... :(

Fancy quote placeholder

(#23) abridabri válasza PowerBuldog (#15) üzenetére


abridabri
veterán

Semmivel sincs elorebb egy lvl50 es mint egy lvl1 es ,ugyanugy hasznalhatod lvl1 en is a rocket lounchert /shotit multiban.

(#24) Findzs válasza davidsone (#17) üzenetére


Findzs
addikt

ez a Hős hatos -ból jött vajon?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#25) oriic válasza Memora (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán tudom milyen topikokat olvasol, de ahogy figyelem a hazai és külföldi fórumokat (GAF, Reddit) a játékoso döntő többsége (értsd simán 90%-uk kb.) tökéletesen elégedett a játék egyjátékos részével. Természetesen nem jön be mindenkinek, de egyáltalán nem lett megosztó a játék.

Live-Die-Respawn

(#26) derive


derive
senior tag

Haat kicsit felemas erzes ez a Doom. Jo kis gyilkolaszos jatek lett belole, de egy ido utan unalmas lesz a sok arena. Emellett az eltuno holttestek es a pokol sem dobjak meg a doom feelinget. MPt meg nem probaltam, de a velemenyek miatt mar elore felek...

@Memora: Azert a Doom3at sem sirom vissza, inkabb valami a ketto kozt.

[ Szerkesztve ]

(#27) kpal


kpal
veterán

Szuper game ! És Pc-n még durvább a látványvilág mint konzolon. :K

(#28) TTTotya


TTTotya
senior tag

Imádom!!! Tegnap éjszaka kezdtem csak el, de imádom. Nekem pont azt hozza amit kell, lehet a nosztalgia miatt is, de ez a fajta FPS amúgy is a szívem csücske. Nyilván azért, mert öreg vagyok, de én még tényleg Wolfenstein 3D-vel kezdtem, Doom 1-2 és klónjaik, Duke Nukem 3D, Blood 1, Shadow Warrior 1, Redneck Rampage, Quake stb sorolhatnám még, mindet nyomtam megjelenésük idejében.
A Doom 3 nem tetszett egyáltalán, végig sem játszottam.
Amúgy ha valaki olvasta esetleg a Doom-ot könyvben, az tudja, hogy ez a játékmenet, így ahogy van maga a Doom.
A Doom 3-as "osonkodásnak" semmi köze hozzá és a storyhoz sem sok. :( :)

Örültem mikor a Shadow Warrior-ból az újat játszhattam, az is ezt az érzést adta, a hangulat megmaradt a réginek. (és idén jön belőle a következő rész :C :C :C )

Elszoktam már az ilyen pörgős FPS-ektől, a mai modern játékok után tényleg gyorsnak hat, de hamar rá lehet érezni.

Nálam is simán 9/10.

(#29) Memora válasza oriic (#25) üzenetére


Memora
senior tag

Azért van itt is bőven olyan fórum (pl: az eddigi Doom-os hírek/cikkek alatt), ahol sokan írják, hogy egyáltalán ki se fogják próbálni, mert csak ostoba hentelés az egész (általában azok mondják ezt, akiknek a 3 bejött).

Fancy quote placeholder

(#30) Memora válasza TTTotya (#28) üzenetére


Memora
senior tag

Én olvastam mindkét Doom könyvet (amelyek ráadásul magyar szerző művei, úgyhogy nem hiszem, hogy a hivatalos kánon részét képeznék), és azokban JÓVAL több minden volt, mint hentelés, de ráadásul az is olyan változatosan és érdekfeszítőn volt megírva, hogy egyáltalán nem volt unalmas. A sci-fi vonal pedig (két elme egy testben) mai szemmel is érdekes.

Fancy quote placeholder

(#31) tomboy0013 válasza Tom5 (#20) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én azért bízom benne ;)

(#32) davidsone válasza Findzs (#24) üzenetére


davidsone
addikt

Azt nem tudom, nem láttam de nem hiszem, egy ökölpacsihoz csak nem kell "segítség" ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#33) Peterson_ válasza Memora (#30) üzenetére


Peterson_
addikt

Ja hogy a könyv.
Kár, hogy ez a régi Doom rebootja.
Abban mivel is volt több agyatlan hentelésnél?:U
Szerintem azt adták amit ígértek, és azt igen magas minőségben.
Az, hogy ez valakinek tetszik, valakinek nem, már más tészta.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#34) kiborg válasza Memora (#30) üzenetére


kiborg
aktív tag

Szia!

Megosztanád a két könyv címét és szerzőjét? Érdekelne,szívesen elolvasnám.

[ Szerkesztve ]

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#35) pomorski válasza kiborg (#34) üzenetére


pomorski
őstag

Engem is érdekelne, mivel eddig nem is tudtam/sejtettem, hogy van DOOM könyv is.

(#36) oriic válasza kiborg (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Link

Live-Die-Respawn

(#37) Melorin


Melorin
addikt

Ha valaki nem találta meg benne amit keresett az ne húzza le a játékot hanem keressen magának megfelelő játékot.
Unalmas minden megjelent játéknál olvasgatni, hogy "én ezt vártam, azt vártam de nem olyan lett."

(#38) deicide válasza Tom5 (#20) üzenetére


deicide
veterán

Elmondások alapján szkeptikus voltam, mert én is 40 vagyok, lassulnak a reflexek, de annyira bejön az első félóra, hogy hihetetlen. Ha van kedvem, beugrom mészárolni, aztán perceket bolyongok és keresgélem a secreteket, vagy csak nézem a tájat, szóval nincs az örökös rohanás, van, amikor lehet bámészkodni és ez pont az a mix, ami bejön. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#39) kpal válasza deicide (#38) üzenetére


kpal
veterán

Én 31 , és szintén így vagyok . :K

(#40) Blizz


Blizz
őstag

Egy 5870en még elfutna értékelhető módon?

No mistakes, just happy little accidents

(#41) davidsone válasza Melorin (#37) üzenetére


davidsone
addikt

ez hatalmas +1 :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#42) tomboy0013 válasza Melorin (#37) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha valaki nem tudja elviselni a negatív véleményt az ne olvasson fórumot.

(#43) atike válasza Melorin (#37) üzenetére


atike
nagyúr

Mert csak akkor írjanak be az emberek, ha valami pozitív, amúgy meg csönd...? Érdekes lenne.

Bárkinek lehet pozitív vagy negatív véleménye és annak hangot is adhat. Főleg ha jelen esetben egy olyan játék folytatásáról van szó, ami anno azt tette le az asztalra amit és ezért a folytatással szemben is vannak (elég magas, néha túlzó amúgy) elvárások... :)

És igen, a fórumozás erről (is) szól.

Az más történet, hogy mi van a trollokkal... :DDD Mert hát ugye azok is vannak szép számmal.

(#44) davidsone válasza atike (#43) üzenetére


davidsone
addikt

Meg a sok elégedetlen jános akiknek semmi nem lesz jó csak telesírják a fórumot... ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#45) Mattyokar


Mattyokar
tag

Gondolom lehetne egy Horror Mode DLC is, viszonylag könnyen kivitelezhetően
(pl színek beállításai, ellenfelek elhelyezése, mozgás sebességének változtatása)

ezzel megnyerhetnének mégtöbb embert.

szerk:
vagy majd a modderek

[ Szerkesztve ]

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#46) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez a játék még a Doom szintjén is rendkívül butára sikeredett. Ugyanazt az 5 fajta ellenséget lövöd 7-8 órán keresztül. Semmi változatosság, az is baromi kiszámítható, hogy épp mikor jelennek meg egy csomóan. Aztán amikor végeztél velük, mehetsz tovább. Kb. ennyiből áll a játék. A látványvilág/grafika pedig nagyon átlagos. Még ha jó lenne se látszana, mert ugye végig sötét a játék.

Engem kilóra megvettek a trailerrel, de semmi köze nincs a kiadott játéknak ahhoz a videóhoz.

(#47) pomorski válasza oriic (#36) üzenetére


pomorski
őstag

Köszi!!!

(#48) Findzs válasza davidsone (#32) üzenetére


Findzs
addikt

Én ott láttam először ezt a pacsi és elrepülök az ujjaimmal dolgot :)
[link]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#49) Memora válasza Melorin (#37) üzenetére


Memora
senior tag

Ez esetben azért van némi jogalapja, mert a 3 rész egészen más volt, mint a mostani, és sokan ismét valami ahhoz hasonlóra számítottunk.

Fancy quote placeholder

(#50) pomorski válasza Findzs (#48) üzenetére


pomorski
őstag

Ja, és aranyos film volt, a gyerekek szerették.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.