Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Igen ostobán összerakott gép.
Az alaplap és proci még rendben van, de nyugodtan mehetett volna 3200-3400-as ram mellé, a teamgroup ssd és az 1tb hdd helyett meg valami normálisabb 480gb-os m.2 ssd-t raknék. Az 5500Xt-t sem értem, ebbe az árba bele kéne férjen az 5600XT.

(#2) martin66


martin66
senior tag

Valaki árulja el légy szíves, hogy minek kell ide 700w táp?

(#3) -Skylake- válasza martin66 (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nekem meg azt, hogy miért DOOM témájú ? Mert véletlen pont van benne 11 piros led ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4) Apollyon válasza martin66 (#2) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mert nem fogy, így megkérte a főnök, hogy srácok, dobjatok már köré egy marketinget.
De amúgy a 860 fontos ár nem is vészes, valami 1200-ra számítottam volna.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) macilaci78 válasza -Skylake- (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én sem értem, hol DOOM ez?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) #46105344


#46105344
törölt tag

Hát ha mondjuk a háromszög helyett egy pentagramm lenne az elején... Ez így csak piros. Lehetne AMD, Vodafone, Ferrari, vagy egy extra sárga csíkkal Mcdonalds témájú is.

Ha megakar valaki lovagolni egy hype-ot, legalább valami energiát fektessen már bele.

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég gyengusz ez így, de a ház tetszik.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) hallador


hallador
addikt

Nem értem, ömlenek az AMD-s gépek szerencsére. De még több a kritika mint ha Intel proci lenne benne.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#9) F e Z o


F e Z o
veterán

Megint egy hatásvadász cím a cikknek. Én egy moddercsapat által alkotott műt vártam, erre bedob egy rbg-s konfigot a link... :(

H2O über alles!

(#10) Dragon3000 válasza hallador (#8) üzenetére


Dragon3000
veterán

Mert a kritika főként a doom témát fejtegette és nem a gépet, viszont azzal egyetértek, hogy az 5500xt eléggé gyenge ebbe a gépbe, a ramnál meg a 3200-as kb semmivel sem drágább, mint egy 3000-res.

(#11) L3zl13 válasza F e Z o (#9) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem lehet esetleg, hogy a te hibád, hogy egy moddercsapat által készített műt vártál egy PC építő cégtől? :U

Aki hülye, haljon meg!

(#12) Piftuka válasza Cingáriusz (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

Nincsen azzal probléma, hogy 2.5-es, "hagyományos" SSD-t kapott. Ezzel tudtak faragni a költségeken. (A gyakorlati használatban pedig egy NVme SSD-nek sem lenne előnye.)

Tény, hogy ugyanilyen megfontolásból az 5500XT helyett rakhattak volna bele egy RX580, vagy RX590 videokártyát is, amivel bőven használható lenne még 1-2 évig az új játáékokkal is, ám még kicsit olcsóbb is lenne a konfiguráció.

A 700 Watt-os, "Bronze" hatásfokú tápegység helyett (bár a típusát nem említik) pedig egy 450-500 Watt-os, minőségi "Gold" tápegység jobb választás lett volna.

És én ugyan nem kedvelem a zárt számítógépházakat, de elismerem, hogy ez a "kamu lyukat" rejtő előlap jól néz ki.

Összességében ez egy korrekt "brand" PC lett ennyi pénzért. A színvilága abszolút a DOOM játékot idézi.

Azért tessék arra gondolni, hogy egy DOOM rajongó fiatal, aki nem akar vesződni a gépépítéssel egészen biztosan szívesen vásárol meg egy ilyen számítógépet.

"Aquila non captat muscas."

(#13) kromatika


kromatika
veterán

Csufi

(#14) SidCorky válasza F e Z o (#9) üzenetére


SidCorky
senior tag

Én is mindig milliárdokat várok, mikor megnyitom a netbankot, merthátugye bank, sok pénzük van, de csak az én egyenlegemet mutatja és nem enged többet költeni a mocsokja...

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#15) F e Z o válasza L3zl13 (#11) üzenetére


F e Z o
veterán

Az megvan, hogy a honi varázsló bolt is ad el PC -ket, meg épít is akár merevcsöves vízhűtést is??

(#14) SidCorky : Ez akkor sem Doom témájú...Ilyesmi cím jobban takarta volna a valóságot : "Doom színekben pompázik az OC UK konfigurációja..."

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#16) SidCorky válasza F e Z o (#15) üzenetére


SidCorky
senior tag

Még mindig nem értem mi a gond, a cím alatt tisztán le van írva, hogy miről van szó, meg se kell hozzá nyitni a cikket. Az, hogy te a cikk megnyitása előtt egy moddercsapat által készített gépet vártál csak azt jelzi, hogy nem olvasod végig, mit nyitsz meg. :)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#17) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

A kurva életbe hogy ezzel is lehet pénzt keresni , az ember esze megéll... Ilyen alapon én az összes új játék témájára, szerelek össze és adom el a cuccokat, megfelelő felárral!
:W

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#18) L3zl13 válasza Cyberboy42 (#17) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szereljél. Ha el tudod adni valakinek átverés nélkül, akkor én nem sajnálom tőled.
A fenti hírben szereplő cuccnál mindenki el tudja dönteni, hogy szerinte kellőképp Doom témájú-e vagy sem.
Ez tök ugyanaz, mint amikor az MS vagy a Sony kiad egy különleges festésű konzolt valamelyik játékhoz.

Aki hülye, haljon meg!

(#19) DextyPremium

Hát igen, Doom Eternal-al bármt el lehet adni, olyan jól sikerült :D

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.