Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jó értékelések, mondjuk elég noname tesztek, sehol egy IGN,Gamespot stb.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Nem rossz, kár hogy azon a napon jön az Animal Crossing New Horizons ami lehet ,hogy még jobb értékeléseket kap. Aztán Half-Life zárja a hónapot..

/s

(#3) Chalez válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


Chalez
őstag

Nem tudom, biztos, hogy ugyanaz lesz a célközönség mindkét játék esetén? :U /Doom és Animal Crossing…/

(#4) oriic válasza Chalez (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem, de tippre Animal Crossingból jóval több megy majd el mint a DOOM-ból.

Live-Die-Respawn

(#5) Daelion


Daelion
őstag

Ha valakit érdekel,hogy fut egy i 7 4770+GTX 970 OC-n a játék,tag kapott kódot valakitől és csinált a játékhoz egy 'budget' használt gépet.
[link]

High preseten 1080P-n hozza a 60 FPS-t ami szerintem nem rossz. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) oriic válasza Daelion (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy 190 dolcsis géptől? Tobb mint remek. :C

Live-Die-Respawn

(#7) Daelion válasza oriic (#6) üzenetére


Daelion
őstag

Én már meg se lepődöm azon amilyen árakon képes ezeket a gépeket összerakni meg hardvert keríteni,kb ez a hobbija. :) 'Ausztrál'

Ez alapján akkor nekem is meglesz a High preset RX 570-el és már egyik előző topikba is írtam,hogy az nekem teljesen megfelelne. :K

[ Szerkesztve ]

(#8) - = Zk = - válasza oriic (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miért?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) SityiSXT válasza Daelion (#5) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nem tekert le teljesen a beállítások között (legalábbis nem látszik), de szerintem a dinamikus felbontás be van kapcsolva. Nekem úgy rémlik, alapból be van. Én is néztem, milyen betonstabilan tartja nálam a 160 fps-t, aztán láttam, hogy ez be van kapcsolva. Nem nyomtam ki, mert nem igazán láttam minőségromlást - ha pedig ezzel így megkaptam a stabil sebességet, miért nyomnám ki?

(#10) twollah1976


twollah1976
őstag

Embargo helyett irhattatok volna karantent.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) Daelion válasza SityiSXT (#9) üzenetére


Daelion
őstag

Hát ha nem igazán látszik akkor elfér az,ez nem nagyon az a játék ahol van idő nagyítóval keresgélni a különbségeket. :D

(#12) kolopele válasza Daelion (#5) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ezért szoktam írni, hogy ezek a procik még nagyon is alkalmasak játékra, a legtöbbször nincs értelme cserélni, főleg ha az ember FHD 60 fps - en tolja, ami nekem is bőven elég, mivel a multi hidegen hagy. Azért kíváncsi leszek, milyen beállítások mellett hoz majd nálam 4K - ban stabil 60 fps - t, igaz, ennél "kissé" komolyabb konfig mellett.

[ Szerkesztve ]

(#13) Daelion válasza kolopele (#12) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem sincs nagyobb igényem annál,nem is tervezem egy hamar lecserélni az 1600x-et.
Mindenhol GPU limiten vagyok amikkel játszom,multi meg engem se érdekel.

Haverom cserélte a teljes i 7 4790 rendszerét és össze rakott egy új R5 3600 rendszert.
Viszont tudva,hogy mikkel játszik neki is simán elég lett volna az még de én inkább nem szólok bele ezekbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Ragnar_ válasza Daelion (#13) üzenetére


Ragnar_
addikt

Remélem nem lesz nagyon eltévedős ügyességiugrálós. Az előző rész játékmenete nekem teljesen adta, és ezek alapján az értékelések alapján az Eternal még jobb is egy nüansznyival. Kb. két nap és kiderül.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#15) Ragnar_ válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Jó értékelések, mondjuk elég noname tesztek, sehol egy IGN,Gamespot stb."

Azóta láttam IGN reviewt 9.0 pontra taksálták.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#16) Scholes9 válasza Ragnar_ (#15) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A magyar IGN 10 pontot adott rá. Gondolom nem véletlenül :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) Teebor9 válasza Daelion (#5) üzenetére


Teebor9
tag

Köszi a megosztást! Pont ilyen a konfigom. Sokat segítettél, hogy hamarabb megvegyem a játékot, minthogy leakciózzák valahol. :(

(#18) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Kár, hogy a pontszámokhoz tartozó oldalakról sosem hallottam. Reprezentatívnak biztosan reprezentatív, a tesztelőknek ezekszerint bejött, én is várom. Tényleg jó lenne, ha annyira nem lenne ugribugri, nekem mindig a Quake 3 jut eszembe a teasereket látva.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#19) Daelion válasza Teebor9 (#17) üzenetére


Daelion
őstag

Nincs mit,nekem is most telefonáltak hogy holnap hozzák a játékot és nem pénteken. :D 'dobozos kiadást vettem'

(#14)Ragnar_

Hát amíg nem raknak bele olyanokat amik a Darksiders 1-be voltak a vége fele addig nekem még elmegy.

Sokat nem néztem a játékból direkt mert nem akarok annyi spoilert,értékeléseket meg nem szokásom olvasni mert nem adok annyit ezekre. :)

(#20) - = Zk = - válasza Neurotoxin (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egek, mit nem adnék egy Quake folytatásért... hmmm
a Q3-at rongyá játszottam anno

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) kolopele válasza Daelion (#13) üzenetére


kolopele
nagyúr

A procim biztosan malmozni fog ennél is, a videokártyán fog múlni ismét minden, de ennél feljebb már nem tudok menni (max SLI, de azt meg soha többet nem akarok).

(#22) Ragnar_ válasza Daelion (#19) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jesszus emlékszem valami sárkányos részre a Darksidersben amivel vagy 20 percet biztos szenvedtem, aztán youtubeon néztem meg, hogy mit kell csinálni, végül egér+billentyűvel sikerült megcsinálni, amúgy kontrollerrel játszottam. Na azt én is remélem, hogy olyan nem lesz benne :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#23) kolopele válasza Ragnar_ (#22) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az a Tiamat volt :) Ő volt a játék legkeményebb főellenfele szerintem.

(#24) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Jöhetne már egy rendes Quake is, a Doom csak olyan beugró szint volt hozzá régen is.

(#25) negro válasza Dr. Akula (#24) üzenetére


negro
őstag

Imadtam az eredeti Doom-ot anno de nalam is a meghatarozo nagy nev a Quake volt. Igy en valahogy erre az uj Doom szeriara nem izgultam, ki se probaltam. Ez az Etarnal kerdeses volt csak ki kene probalni de szerintem mar megoregedtem(35) mert par darab gameplay megnezese utan nekem ez unalmas lenne, nem kotne le. Ugyanakkor egy Quake1 folytatatast nagyon elnek. De ennek nem sok eselyet latom. Eleve azt a hangulatot, atmoszszferat (a fejlesztes alatti ellentetetek, ennek ellenere megis jo jatek lett, az alatta levo zene valasztas es stb.)amit az adott nagyon nehez lenne ujra vissz adni de nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#26) Daelion


Daelion
őstag

Nálam ez fordítva van/volt régen is.
Sose voltam Quakes és csak a Quake 2-vel játszottam még gyerek koromba.
Inkább Unreal Tournament meg Doom ment. 'meg CS 1.6 poénból :D '

Doom 2016 szinte minden téren bejött nekem,nem is igazán találok benne kivetni valót mint szórakoztató lövölde. '30 évesen is ugyan úgy tetszik'

Közben kijöttek más performance tesztek is az este.
RX 570/i 3 9100F dynamic resolution nélkül viszi 60+ FPS-t 1080P-n. :K

[ Szerkesztve ]

(#27) negro válasza Daelion (#26) üzenetére


negro
őstag

Na nalam meg pont a Quake 2 es 4 az amit csak 1x vittem vegig. A Q2 is anno igazabol a 3D kartyak robbanasa es egyre elterjetebb net es multi miatt volt nagy szam szerintem elsosorban. Nem is Quake lett volna a neve csak a kerdeses sikerteltelenseg okan inkabb a Quake huzo nevet kapta meg biztos ami biztos. En nekem anno csalodas volt alapvetoen. Ugye egy valodi Quake folytatast vartam... Q2 enginnel sokkal de sokkal jobb jatekok szultettek akkoriban szerintem. Egy szo mint szaz akkor ert veget a LAN korszak. Jott a gyors cable net. Majd jott a Q3 ami plane ezt lovalgolta meg. Single resz nincs is ugye. Q4 folytatas se tudna erdekelni.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#28) Daelion válasza negro (#27) üzenetére


Daelion
őstag

Q2-t csak single playerbe játszottam,multira UT-t preferáltam. 'most meg már az se érdekel'
Q1-be talán átmentem az első pályán azt elég is volt.

Q4 meg valahogy kimaradt nekem. :B
Champions-t próbálgattam de aztán rájöttem,hogy ez már nem az én világom.

(#29) Daelion


Daelion
őstag

Na most hozta meg a futár a játékot.
Dobozos verzió az a Bethesda Launcherbe regisztrál,~38+ giga a preload.

(#30) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki tudja hogy lehetne már vele nyomni?
A lancserben még 6 ó-t ír, esetleg időzóna állítgatás játszik?

Press "F" to pay respects.

(#31) Ragnar_ válasza negro (#25) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Imadtam az eredeti Doom-ot anno de nalam is a meghatarozo nagy nev a Quake volt. Igy en valahogy erre az uj Doom szeriara nem izgultam, ki se probaltam."

Nagy hiba. :) Én kb. 5x vittem végig + az árkád módok. Nyilván nem a sztorija miatt jó, de a játékmenet az nekem rohadtul azt adta, amit anno a Doom/Quake. Mióta ez a Doom megjelent újra csapatom, mint régen, mikor egyegy nap végén, vagy hétvégén leültem Doomozni, most ugyanúgy szoktam játszani ezzel az új doommal. A Quake 1 folytatás szerintem is adná, főleg az Eternal első pályájának első néhány percébe után, annak van totális Quake1 feelingje.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.