Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Úgy érzem nagy meglepetések nem fognak érni. Ennek ellenére biztosan be fogom szerezni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Kaiku


Kaiku
senior tag

A video alapján úgy tűnik, hogy ez egy "rókabőr". :O

(#3) - = Zk = - válasza Kaiku (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a sztori módban nincs is újítás.. mi más lehetne a grafikán kívül?! lsd Wolfenstein széria...

újítások lesznek am ultiban, arról is volt fent videó...

más.
elő van már rendelve. várjuk nadzson :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) Xaels válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Játékmechanikákban lehet frissíteni. Itt is ott lesz az a lánc meg a penge. A Wolfenstein Youngblood meg egy csomó RPG elemet kapott és a mapdesign is nagyon változott.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) - = Zk = - válasza Xaels (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ne nekem mond, engem az ilyenek annyira nem hatnak meg.. nekem amúgy sem tűnik rókabőrnek ez.. sem a Wolfenstein... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) [CsuCsu] válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Mondjuk a Doom-tol en nem is varok nagy meglepeteseket. Ez Doom, azert ul le ele az ember, mert Doom-ot akar. A relativ egyszerusege hozzatartozik a jatekhoz, nelkule mar nem lenne Doom.

(#7) NomadND1 válasza [CsuCsu] (#6) üzenetére


NomadND1
senior tag

+1 :DDD

(#8) myckey


myckey
veterán

Na ja !
Az összes DOOM rókabőr.

Ezért Doom.

Nem kell ide óriásit újítani.

Csak a frankót dobják ide nekünk. A szokásosat ! :C

"Uff , én beszéltem ! " ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Pedig az új DOOM eléggé megújult a koráűbbiakhoz vagy a standard FPS-ekhez képest. Persze nagyon sok elemei erejű újdonság nem volt benne, de piszok jól össze volt rakva. Mai napig az egyik legjobb FPS ami valaha készült szerintem.

Úgyhogy naná, hogy tovább viszik a sikeres és szeretett formulát, némi újítással. Én nagyon örülök hogy nem lesznek drasztikus újítások. Még egy játékot bőven elbír ez a koncepció.

Nekem ez a HUD nem tetszik nagyon, remélem tényleg eléggé le lehet majd korlátozni meg visszaszínezni. Túl sok, túl ormótlan, túl flashy, túl színes.

Nameg a fegyverek meg ellenfelek dizájnjában sem feltétlen az előzményt veszik alapul, hanem most tényleg modernizálják a régi klasszikus dolgokat. 2016 előtt ez tökre bejött volna, de így utólag már látta az ember hogy nem kell annyira ragaszkodni a régihez...és milyen jól tették anno. Szóval most meg a 2016-os fegyver meg szörny dizáj hiányzik. A Mancubus is pl sokkal gagyibb lesz ebben szerintem. Vagy spingun.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nekem éppúgy beszerzős lesz,mint az új Serious Sam vagy a Borderlands 3,vagy épp az új CoD.Pont azért,mert nem vágyok újításokra,csak a jól beváltra :) De pl.a BF szériát elengedtem,az 1 ajándék 10 órájából még megvan 8,a 4-et ki se próbáltam...a BC2 volt az utolsó jó rész számomra.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11) xeon forever


xeon forever
addikt

Egy kemény munkanap után mindig jo leülni a gép elé es doomozni...egyenlőre csak a 100 eurós ára tart vissza, pedig szeretem a deluxe csomagokat...Gondolom dobozos is ilyen árban lesz.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12) GodGamer5 válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nekem a grafika is dettó ugyanaz a szint. Kábé mint egy küldetés lemez, régen legalábbis így mondtuk. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) melega


melega
őstag

Szerintem ez as 2016-os Doom feljavított változata.
Viszont barmi jó volt, és ez is jó újításokkal szolgál, aki szerette az első 2 részét ezt is imádni fogja.
Ez a véleményem.

(#14) Dvix


Dvix
senior tag

Itt az a baj hogy a bemutatót kontrollerrel nyomatta, és meg is említette tisztelt lángosképű emberünk, hogy majd arra kényszerítik a playert minél több glory killt nyomasson.Amikor te csak le akarod lőni őket oszt kész. A Quake-DOOM féle gyűjtögetés a pályákon jobban bejött nekem :((( Én kezdek aggódni és nem is veszem meg aznap mikor kijön. :P

(#15) Silenzio válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


Silenzio
addikt

Á, még a grafika is ugyanaz a szar, mint 2016-ban. 12 évvel a Crysis után ilyen arcmodelleket és fizikát?! Hol élnek ezek? Ne értsetek félre, nem hiperrealisztikus környezetet várok, ez nem az a műfaj, a szörnyek is baromi látványosak, a motor is igényes és gyors, de könyörgöm, idén már ne nézzen ki egy A kategóriás címben egy emberi lény úgy, mintha műanyagból fröccsöntött G.I. Joe lenne! És ahogy odahúzza a széket a keycardért, valami szánalmas. Az 1995 környéki prerenderelt videók néztek ki így, mindenki úgy mozgott mint a Robotzsaru, fizika még nyomokban sem volt felfedezhető.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#16) myckey


myckey
veterán

Már megint a székekkel van gond...fene vigye el.

Meg a WC csészéket is.
Ez az egész DOOM, egy nagy vécécsésze ! :K

:))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) vaxucowupi válasza Silenzio (#15) üzenetére


vaxucowupi
újonc

Csak nem arról a Crysisról beszélsz, amivel mái napig nem birkóznak meg akadály mentesen a PC-k?
Amit annak idején nem lehetett konzolra portolni a Cryengine 2 miatt. Ennek árnyékában, szerintem nem egy akkora bűn a plasztikusabb figurákat látni. Illetve a Crysisban a gunlay is egy hulladék volt. Ahogy a nem létező sebzésmodellek is.

Azt se értem, hogy miért vársz egy olyan játékban érdemi fizikát, amiben gyors ütemben kell lövöldözni.
Láttál te egy darab fizikára épülő feladványt, ami igényelte volna a részletesebb fizikai szimulációt? Végre egy játék, ami nagyjából minden hardveren korrektül fut, de hát "hol élnek ezek?". :DD

(#18) [CsuCsu] válasza vaxucowupi (#17) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Most eppen ezen lovagolnak a forumon minden cikk alatt. Fizikat es rombolhatosagot mindenbe, mert az a realisztikus meg mittomen. Meg akkor is, ha teljesen lenyegtelenek a jatekhoz, es csak az eroforrast pazaroljak. Sot, a rombolhatosag onmagaban egy jatekelem, ami a legtobb jatekba nem valo, mert feje tetejere allitja a level design-t.

(#19) vaxucowupi válasza [CsuCsu] (#18) üzenetére


vaxucowupi
újonc

Mondjuk az is érdekes, hogy pont azon jelenet fizikáján van fennakadva, ahol a széket alig/egyáltalán nem látjuk... (Ami valószínűleg egy manuálisan beanimált jelenet, és a játék béli fizikához sok köze nincs)

(#20) [CsuCsu] válasza vaxucowupi (#19) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Meg ha meg is lehetne oldani fizikaval, par jelenet kedveert felesleges nagy penzert implementalni egy teljes fizikai engine-t. El kell donteni, mennyit tesz hozza a jatekhoz. Ha nem sokat, erdemes olyanra kolteni a penzugyi / emberi eroforrast, ami igen. Persze vannak olyan jatekok, ahol jo lenne a fizika es ennek ellenere sincsen, de azok nem a Doom.

[ Szerkesztve ]

(#21) xeon forever válasza [CsuCsu] (#20) üzenetére


xeon forever
addikt

#Csak nem arról a Crysisról beszélsz, amivel mái napig nem birkóznak meg akadály mentesen a PC-k?#
:C Thats DA Point. Kitalaltak, hogy kene mukodnie, es azota sem sikerult rendes hardvert epiteni.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#22) Kaiku válasza Silenzio (#15) üzenetére


Kaiku
senior tag

Hát ez az! A 2016-os verziót elővételben megvettem, mivel 20+ év után jól esett, de ez szerintem nagyon karcsú. Főleg ennyiért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.