Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Na,egyre több hír :C
Annyira jó lenne megnézni,de nem szabad, én magam akarom bebarangolni a pályákat,hogy frissen hasson, így is sok gameplayt láttam már sajna:) meghagyom az élvezetet március 20ra.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#2) GSP válasza heavygrip (#1) üzenetére


GSP
aktív tag

Korrekt elképzelés. :)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#3) heavygrip válasza GSP (#2) üzenetére


heavygrip
aktív tag

:)
A 2016 osnál ezt teljességgel el tudtam kerülni. ( nem volt akkor gépem ,meg okostelefonom,hogy küldje az értesítéseket) októberben meg vettem, és úgy látatlanban kezdtem el játszani, hát mondanom sem kell pazar volt :)
Utólag megnéztem párat, és csodálkoztam,hogy képesek voltak beletenni az egyikbe azt, amikor felkelsz és szét b*szod egy démonnak a fejét??? :D A legjobb rész számomra. ;]

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Oriic, semmit nem tudunk egy Quake 4 folytatásról?!. bármi?! adj egy telszámot, kit kell csesztetnem, hogy még nyugdíj előtt játszhassak egy Quake 4 folytatással :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) oriic válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Quake folytatás? Semmi, kétlem, hogy évekig bármi jönne abból, Activisionnél vannak a jogok elvileg.

Live-Die-Respawn

(#6) - = Zk = - válasza oriic (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

uuuu, bakker... akkor addig nem lesz belőle semmi, míg a CoD talicska jól megy... remek :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) Eversmann válasza oriic (#5) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Multit kiadhatnak? Quake Champions?

Egyébként most már Ethernal-hoz is külső fiók kell? Bethesda.net? Remek :U

Life is better with a Titan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.