Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X Factor


X Factor
addikt

És mi van azokkal, akik mondjuk 2 hete vették meg a DLC-ket?

Make things work

(#2) Szakiii válasza X Factor (#1) üzenetére


Szakiii
addikt

:Y ez de komoly, de jó hogy nem vettem meg pedig nagyon szemeztem vele!

És pl ps-en csak simán shopbol ingyenesen megvehető? Vagy hogy megy ez most?

[ Szerkesztve ]

(#3) Gery9112 válasza X Factor (#1) üzenetére


Gery9112
őstag

A frissítés miatt mindenkinek újra fel kell oldani a fegyvereket/skin/festés/démonokat. Ha megvetted a Season Pass-t lehetőséged van úgy 0 szintről kezdeni, hogy minden tartalmat, amit a DLC-hez vettél megmarad neked. A többieknek, akik nem vették meg a DLC-t szépen fel kell oldani mindent. Nem nagy vigasz tudom, de a semminél több.

Nem kell venni semmit, leszed egy méretes frissítést és alapból hozzáférsz mindenhez.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4) scdlsc válasza X Factor (#1) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Azok sajnos így jártak. Pont mint azok, akik még 60 eurót fizettek a játékért.

(#5) #52588800


#52588800
törölt tag

15 euróért vettem és még ingyen DLC -t is kapok. Ez a beszéd :K ;]

(#6) ->Raizen<- válasza scdlsc (#4) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Kéne már az új doom! Ezt rongyosra játszottam.

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Na akkor felrakom újra! :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) elithun


elithun
őstag

Fasza ez így summer sale után azoknak, akik megvették. :DDD
Nekem még nincs meg, örülök, hogy mikor megveszem, akkor már mindennel együtt kapom majd. :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) AxBattler


AxBattler
félisten

Vásárlóbarát hozzáállás - támogatom! :C

No, legközelebbi SZÉL-nél én is megveszem...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Most csak 4500 Ft körül van Xbox One-ra és PS4-re is, szerintem ennyit nagyon megér. Ajánlom mindenkinek, iszonyú jó játék!

A játéknak soha nincs vége.

(#11) Soybex


Soybex
őstag

Na asszem eljött az ideje hogy megvegyük :K

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#12) Ultrazord


Ultrazord
tag

Ez így szerintem kurvagáz.
Nyilvánvaló azért lett ez a lépés is, mert kevesen vették a dlc-ket, és azok akik megvették is csak egymással tudtak játszani bizonyos pályákon. Ahogy én tudom.
Na mármost remélem még kevesebben fognak ezentúl dlct venni és kihal ez a szar üzletpolitika, mert herótom van a félkész kivágott tartalmaktól.

[ Szerkesztve ]

(#13) vlevi válasza dreampage (#10) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hol?
Én csak 7500 körül láttam...

(#14) oriic válasza X Factor (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel mindegyik DLC és a Season Pass is megszűnt létezni külön, így refund sem játszik már senkinek, sajnos ezt le kell (vagyis nem kell de mást nem tehet az ember) nyelni.

vlevi:

Xbox One - 4495 Ft

PS4 - 4490 Ft

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15) vlevi válasza oriic (#14) üzenetére


vlevi
nagyúr

:R

(#16) D4v3 válasza Ultrazord (#12) üzenetére


D4v3
őstag

Teljesen elmebeteg elképzelés volt ez részükről, COD-nál is ezt erőltetették, aztán ha jött a DLC 2, akkor az eleve nem túl nagy PC bázis átment azt játszani és az életben többet nem tudtál játszani DLC 1 pályákon. Direkt nem is vettem meg ezért ehhez sem DLC-t, de csak megjött az eszük, legalább nekik :)

(#17) s912 válasza D4v3 (#16) üzenetére


s912
aktív tag

Amíg tudták, húzták a "mézes madzagot".. 1 év után FREE DLC vs 4 hónap után denuvo OFF. Kapnak is, de adnak is. id & bethesda respect

(#18) #32256704 válasza D4v3 (#16) üzenetére


#32256704
törölt tag

titanfall 2 ;)

(#19) [CsuCsu] válasza Ultrazord (#12) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Elarulom, hogy minden elavulo termeket leakcioznak egy ido utan. Senkivel nem szurtak ki. Lehet tudni, hogy elobb utobb jonnek a hasonlo arcsokkento huzasok. Vagy kivarod, vagy megveszed magas aron. Akit ez meglepeteskent er, az egy jo nagy bolond.

(#20) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Lol, azt tudtam hogy kevesen tolják, de hogy ennyire? "Kicsit" elégedetlenek lehetnek a számokkal, ha korábban fizetős multis DLC-ket kifosnak ingyen...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#21) oriic válasza [Prolixus] (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Steamspy szerint csak PC-s kiadásból elment 2 millió, szóval nem rosszak azok a számok szerintem.

Live-Die-Respawn

(#22) ->Raizen<- válasza oriic (#21) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Akkor azért abból tudnak reszelgetni egy új részt! Remélem rajta vannak mert iszonyat király hentelni. Doom 3-at kitoltam és elővettem megint ennek a single-jét, utána jöhet a teljes multi.

[ Szerkesztve ]

(#23) [Prolixus] válasza oriic (#21) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mutlis szekciójára gondoltam. Így hogy azokhoz tolták a fizetős DLC-ket, nyilvánvaló, hogy komolyan gondolták ezt a multis dolgot. Nem jött be, úgy tűnik. Kicsit van káröröm azért, a single kampány kimagaslóan jó volt (bár kicsit rövid), rohadtul el tudtam volna viselni egy jó single DLC-t a sok multis szutyok helyett.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#24) Daelion válasza X Factor (#1) üzenetére


Daelion
őstag

Single része nagy kedvenc,csak most ez miatt kb rakhatom át másik vinyóra Steamet mert nem férek el Doom miatt,multit egyátalán nem játszok szal -34 giga hely a semmibe :))

Edit:Új komment akart lenni nem válasz.

[ Szerkesztve ]

(#25) GrmnShepherd


GrmnShepherd
tag

v6.66 I see what you did there.

(#26) oriic válasza GrmnShepherd (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Direkt ez lett a verziószám, igen. :) :K

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.