Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Ez mindig is Igazi klasszikus marad,
nem csodálkozom hogy Xbox-on is lesz majd! :D

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ez is shareware mint a floppis verzsön? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) littlelion21


littlelion21
addikt

Ejj, elkapott a nosztalgia...mindjárt előszedem a Doom1-2 -t... :)

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Húú, ez nekem anno szaggatott a 386-on :D

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

Ejjj, ez de jó vót annó.. :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#6) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Húúúúú! Anno 486-oson roskadásig gyártottam a pályákat hozzá. Egész haveri köröm azokat tolta, mert már mindenki végigvitte a játékot többször is :C

(#7) Forestal


Forestal
tag

Az istencsászár játék! Amin már "high deatil"-on röccenésmentesen elfutott az gyakorlatilag 486-DX2-66 volt 8 MB társaságában (4 MB volt a minimum) :)
pár éve karácsony környékén is végigtoltam az egészet. Pokolian remek hangulat és Zene (ez utóbbi Gravis vagy min. AWE32-vel)
Kár hogy a filmet így elcses*ték pár éve: semmi köze a játékhoz. Az nagy csalódás volt.

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#8) benedekco


benedekco
addikt

Ez most komoly, hogy semmi textúra szűrés meg ilyesmi nincs rajta? Mi ez a 4:3 as kép arány? Igaz, hoyg annak idején ezt tudták a monitorok még 320*200-on is négyzetet néztünk és úgy optimalizálták a játékot, hogy így kapjunk jó képet, de.... Hogy fog ez kinézni egy bazinagy TV-n? Meg mondom őszintén szeretem az eredeti dolgokat, itthon el dosbox-olgatok, de akinek xbox-a van azért lehet nem egy 17-20colos kis tv-n fog játszani.
Na mind1. Lehet fel is teszem valamikor a Doomsday-t(azt is úgy, hogy eredeti model-ek és textúrák, csak kapom rá az alapvető d3d dolgokat). Régóta vágyom valami gyilokra. Múltkor az UT jött elő, most majd megint szét pörgetem a doom-ot :D

Örülök ennek, de úgy volna az igazi, hogy lenne benne opció, retro vagy 3d-s tápolt kép legyen.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#9) oneiros


oneiros
tag

A Doom nagyon jó volt a maga idejében, és még ma is élvezetes tolni DM-ben. :K
Nem véletlen, hogy sok mod is készül(t) hozzá, szvsz a legjobb a Goldeneye Doom.
[Fanoknak kötelező.]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#10) Blaise


Blaise
veterán

800 MS pont az konkrétan mennyi pénz?

(#11) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

"A nosztalgikus élmények felevelenítése mellett néhány extra dologgal is találkozhatunk, úgy mint új ellenfelek."

Legalább 1 új ellenfelet mutathattak volna! :((

A doom1 és doom2 tolása alatt ment gajra a szemem, más gyerekek még otthon brümmögtek a játék autókkal , de én már akkor a gépek büvöletébe estem és toltam a doom-ot, a kódok jobban beleégtek az agyamba mint a nevem vagy a születési dátumom!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#12) heihachi válasza Blaise (#10) üzenetére


heihachi
addikt

3500 Ft.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#13) Blaise válasza heihachi (#12) üzenetére


Blaise
veterán

:Y

Aztabüdös...nem semmi. Jól megkérik az árát.

[ Szerkesztve ]

(#14) Robi BALBOA válasza heihachi (#12) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát nem azt mondom, hogy nem ér ennyit a doom2 (mert régen az életemet adtam volna érte ;] ), de ez már egy 1000éves játék, amit már mindenki 1000-szer kijátszott és nem azért veszi meg, hogy most először játsza ki, hanem azért, hogy nosztalgiázgasson egy kicsit, pofátlanság azt kihasználni ha egy kicsi nosztalgiára vágyik az ember, szerintem egy jelképes összeget kellett volna kiszabni, hogy már mégse ingyen fusson a cucc.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Legutóbb N93-on játszottam végig. :D
De most megyek Duke Nukemezni ;]

(#16) Morden24 válasza Robi BALBOA (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

pofátlanság azt kihasználni ha egy kicsi nosztalgiára vágyik az ember

Jaja, ezért kerülnek a klasszikus autók, bútorok kevés pénzbe :D

Egyébként azt próbáljuk nem elfelejteni, hogy jelenleg nem PC-re jelent meg 3500 forintért, hanem Xboxra, és amellett, hogy ezen a platformon új (egyébként tartok tőle, hogy az árképzésbe Carmack-éknak is erős beleszólásuk van), ráadásul új játékmód (egygépes multi, akár 4 személyig) is van benne.

Ettől még szerintem sem ér többet, mint egy ezres, de hát biztos sokan megveszik majd :)

Sectumsempra - For Enemies

(#17) Angel1981 válasza D1Rect (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

Szintén! :D

(#18) benedekco válasza Morden24 (#16) üzenetére


benedekco
addikt

Biztos volt annyi munka a multival, mint egy 60éves kocsi restaurálásával. ;)

1K reálisabb lenne érte. Mellesleg a doom2-nek nem ingyenes a forráskódja? Ehehz mérten megint csak magasnak tűnik az ár.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#19) Robi BALBOA válasza Morden24 (#16) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Én is pont kb 1k-ra gondoltam.

Na majd szólok kistesómnak, hogy vegye meg, mondjuk boxon játszani doomot! :F

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#20) Morden24 válasza Robi BALBOA (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

mondjuk boxon játszani doomot

Mé', Doomnál még az egér sem lehet indok... :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#21) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Nemrég tudtam meg, hogy a Steam-en is fent van a Wolfenstein 3D, a Spear Of Destiny, a Doom I-II, az Ultimate Doom, Final Doom, a Hexen I-II, a Quake I-III, a Heretic és kiegészítők ezekhez: Klikk!
Na ez a durva és az Ultimate Doom 10€, míg a Wolfenstein 3D 5€, míg az egész pack együtt 70€. :U
benedekco: Ezért csinálta meg valaki a ZDoom-ot, ami egy 3D-s motor és minden idtech 1 motoros játék fájlait ha belemásolod a program mappájába, akkor akár FullHD-ben is játszhatsz Doom-ot, Wolf-ot, Hexen-t és társait.

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#22) benedekco válasza Badman 4ever (#21) üzenetére


benedekco
addikt

Hát emiatt fura nekem, hogy ezeket még mindig ilyen őrült pénzekért adják. Meg a "3D" hiánya. :(
Mellesleg az Quake 1-2-3 engine is free ha jól emléxem. Szóval azokra építve akár újra is írhatnák a Doom-okat wolfostúl mindenestül. Bár a wolf-hoz egyáltalán nem illene a fel-le nézés.
Az a 70érós pack még hagyján hiszen benne van a Doom3 is. De azért nagy bunkóság odaírni, hogy 120-at spórólsz vele, meg kíváncsi lennék, hogyan futnak ezek a kövületek a mai win7-eseken. Vagy kapnak valami saját dosbox szerű környezetet a "steam-től"?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#23) Badman 4ever válasza benedekco (#22) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az összes idtech motor ingyenessé lett téve, de maguk a játékok nem, például a Doom motorja is ingyenes (idtech 1), a Quake 1-2-é is (idtech 2) és a Quake 3-é is (idtech 3) (ezen alapul pl. az Open Arena és az Alien Arena is, amik ingyenesek), ezért lehetséges a ZDoom project is, ahol az eredeti textúrákkal játszhatsz, de van 3D, egérhasználat, felnyomhatod a felbontást is, guggolhatsz, ugorhatsz és multi-player üzemmód is van.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.