Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chevalier


Chevalier
tag

Ez a kutya a menhelyen marad.

einhorn az finkle

(#2) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Ezt a "Power Saver" nevezetű valamit nem az EMUI ihlette? :D

(#3) Obyboy


Obyboy
addikt

A specifikációk fülön nem sikerült a képet linkelni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Jól látom hogy az update itt is Adupson megy végbe?

(#5) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

ez is malwarekkel fertőzött rendszerrel fogják piacra dobni? én x5 max pro-t vettem a media-ban tavaj decemberben és a gyári rendszerben már akkor fertőzött appok voltak amiket nem lehet törölni root nélkül....

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

28nm-es lesz az MT6750-es.

@st3v3np3t3r: Milyen appokat látsz , és nálad mi volt ami malware?

tavaj , ilyen szó nincs, teavaj van , vagy tavaly.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) razorka777


razorka777
veterán

Tucat+1. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#8) aprokaroka87 válasza st3v3np3t3r (#5) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk a kinaiak nem is biztos hogy "baogatnak" ha kirootolod a telefonod

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

eleg gagyi :)

(#10) crue válasza Szabcsizz (#2) üzenetére


crue
őstag

Szerintem ilyen az összes kínaiban van, az emui is nyúlta valahonnan.

(#11) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a tesztet! :)

Ennyi pénzért, értesítési LED nélkül, HD felbontással, ilyen SoC-al, ilyen aksival ilyen formában nem versenyképes. Úgy tűnik a kínai kutyus csak egyszer tudott valóban kiemelkedni a posványos tömegből... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) moleculez


moleculez
veterán

Nem rossz ajánlat ez, nekem tetszik ez a baltával faragott design. Az ujjlenyomat olvasó extra funkciói, és a gesztusvezérés hasznosak (és úgy néz ki működnek is, nem csak papíron léteznek). Beesik 40-re, még ajánlott is lehet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) sid87


sid87
senior tag

Előről tiszta Vernee Thor 😁

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#14) szami777


szami777
addikt

Köszi a tesztet,
Engem egy dolog zavar picit (a telefonon kívül :DDD ), legalábbis nem értem.
Miért kell olyan nevet adni, ami már létezik (Huawei y6) , ráadásul azonos ligában versenyeznek, lehet, én vagyok a fifikás, de értetlenül állok előtte, és ha jól látom, doogee y5 nem is volt, szóval csak úgy egyből lett y6. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15) Griff55 válasza szami777 (#14) üzenetére


Griff55
senior tag

Pont ezért :D megtévesztésért. Egyébként az Elefone is csinált S7-et

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#16) aprokaroka87 válasza szami777 (#14) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehetne akár Dooge Copy-paste 2017/1 is a neve :)

(#17) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

A speckókat néztem meg először, egyből arra gondoltam hogy 35.000 körül még nem is lenne rossz ajánlat. De ennyiért..

(#18) Wesder


Wesder
félisten

Ez a kutyus is férges?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Wallenberg válasza Wesder (#18) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Ő Csutka, Bog kutyája.

(#20) Wallenberg válasza Cifu (#11) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Egyetértek!

Figyelmesen a cikket csak az 50 ezres árig olvastam. Utána már csak felületesen tallóztam a sorokat.

Tavaly ősszel 50 ezerért az Edigitalban Alcatel Pop 4S telefont vettem akcióban (5,5 colos Full HD kijelző, 8 magos processzor, dual SIM - micro + nano SIM és külön micro SD foglalat, ujjlenyomat olvasó, Android 6.0 operációs rendszer, gyorstöltés, nagyon hangos, értesítési LED, NFC, 2GB RAM és 16 GB ROM, beépített 2960 milliamperes akkumulátor, 2 év hazai, gyártói garancia).

Ahhoz képest ez a telefon nagyon gyenge!

[ Szerkesztve ]

(#21) nightshadow


nightshadow
veterán

EU warehouseból 34k ez a teló, annyít viszont szerintem megér: [link]

(#22) Graphics válasza nightshadow (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyit nem :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hát a nagyobb testvére talán jobban megéri, már aki szereti az igazi phableteket. 6,5 colos, full hd 3/32 és EU szállítással 150 dollár. Y6 max. Egy ideje szemezek vele.

Motorola G51

(#24) jUUh


jUUh
addikt

Az ilyen és ehhez hasonló cuccccok miatt hiszik ( szerintem) egy csomóan, hogy ami kínai, az sz@r :(

Samsung Galaxy S23+

(#25) -Ben- válasza Chevalier (#1) üzenetére


-Ben-
veterán

Topkomment... ;]

(#26) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Hát ez nem lett bestbuy... :(
Elég ormótlan szegény.
Azért köszi a tesztet.

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#27) judas13


judas13
addikt

Felejtős.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#28) st3v3np3t3r válasza Graphics (#6) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a blogomban mind fel van sorolva amivel tavaj december óta találkoztam, több víruskereső is felismerte. viszont ami nem rég keltett gyanút az egy egész éjszakás 1GHz-es processzor folymat...egy user szerint bányászik, ezt a duzsi fórumán írta le, kernel szinten dolgozik én szerintem

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#29) racis


racis
tag

Járt nálam egy pár darab, és nekem kifejezetten tetszett. Jó kis masszív készülék.
Mondjuk 50-t tényleg nem ér.

(#30) Graphics válasza st3v3np3t3r (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tavaly !!!

Próbáld meg így leírni.

Bányászik...? Ilyet se hallottam még.. nem kell mindent elhinni.

Beragadt egy folyamat, nézd meg mi az . Wakelock detector. Lődd ki a mobilnetet. Akkor is csinálja?

Egy CM romod van, akkor mi a gyanú oka? :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) EnRg válasza joelke HU (#23) üzenetére


EnRg
tag

Én két hete vettem a nagyobb tesót Y6 Max,egyenlőre semmi gond vele... A 4300-as akksi,2 napot simán visz,az ujjlenyomat olvasó szintén jól működik. Android 6 van rajta,egy frissítő csomag (kb 400 mega),már érkezett rá. 45 K-ért,ha egy évet már kibír,akkor nekem megérte :D LG G3-ról váltottam,ami éppen két évet bírt ki....TKomnál elég gyenge volt a mostani kínálat,ezért kezdtem keresgélni én is a kínai "csodák" között.Nekem a nagy kijelző nem gond,bár a 6,5 " azért már tényleg inkább tablet,de meglehet szokni... :U A súlya viszont sok,25 dkg,ami akárhogy is nézzük negyed kiló..... :D

(#32) st3v3np3t3r válasza Graphics (#30) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

bocsi az elírásért :) egyenlőre visszatettem a gyári 20170116-os kiadást,a malware appokat lepucoltam... fent van a gsam meg cpu spy....de megkukkantom akkor wakelock detectorral is majd csak kellően le akarom meríteni, de ami nagyon érdekes hogy csak töltés közben ragad be valami? akkus üzemben nincs ez a terhelés....

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#33) Graphics válasza st3v3np3t3r (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt már ilyen más mobilon is sajnos

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) gthomma


gthomma
senior tag

Az X széria "legnagyobbját" az X9 Pro-t tesztelhetnétek ;)
Ez van nekem és itthon is kapni, elég kellemes :D

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#35) mortician


mortician
csendes tag

ismét az ezerszer elcsépelt, kurva google launcher3-as kezelőfelület, ami 5 évvel ezelőtt is szar volt. bravó.
:W :K :W

(#36) qnadam


qnadam
veterán

2 Ampert eladó töltőfej

még pénzt is kér érte? :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#37) Csapoati


Csapoati
nagyúr

6 gigás változat... beszarás. :DDD Ez a telefon szerintem max 40 ezret ér a jelenlegi erős mezőnyben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) Chevalier


Chevalier
tag

Rögtön az első bekezdésben;

Biztos hogy a Meizu egy kasztba tartozik a Huawei-el meg a Xiaomival?

BIZTOS?

einhorn az finkle

(#39) racis válasza gthomma (#34) üzenetére


racis
tag

Szerintem is.

(#40) Hallosz


Hallosz
senior tag

Csak végi futottam a címszavakon és a képeken. A részletes leírást már nem olvastam el.
Minek is?
Ilyet akkor sem használnék, ha fizetnének érte.

Mert lakni, muszáj.

(#41) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#42) Upo válasza Chevalier (#38) üzenetére


Upo
addikt

Az hagyján. De a Doogee a középkategóriában?? Ahol a ZUK? Na ne már... Még a Vernee-re esetleg lehetne mondani hogy a középkategória alján kapaszkodik nagyon hogy ne essen le, de a Doogee-nek semmi helye itt, ha már kell lennie ott valaminek, akkor a Leagoo-val habozás nélkül felcserélném, a Leagoo.nak meglepőjen jó az after sale support-ja, soft bricked készüléknél készségesen segítenek, ami nemcsak kínai, de első vonalas gyártónál sem szokás. Volt akinek valami hardverelem eeprom-ja nullázódott ki (talán touch panel, de már nem nagyon emlékszem), küldtek neki tool-t a helyreállításhoz. A másik emberke aki valami szoftverfrissítésnél téglázta a telefont, kapott komplett firmware csomagot tool-al, driverrel, és csináltak egy videót hogy hogy kell megcsinálni a helyreállítást. És akkor ez lenne az alsó vonalas gyártó, a Doogee akinél folyamatosak a minőségi gondok (kijelző, kamera, gps, touch, stb), és gyakoriak a "jóindulatúan" felülspecifikált paraméterek (akku, kamera, tulajdonságok), placcsanós képpel reklámozott, gumírozottnak mondott "strapatelefon" ami egy kézrázástól ráfröccsent víztől keményen beázik (napokig szárítottam szétszedve), a "gumírozás" helyett az olyan formára sütött kemény műanyag ház ott feketére van lefestve, na ez a középkategória a ZUK mellett?
Vicces... Nem nagyon van olyan típusuk, aminél ne lennének pár hét/hónap után előjövő gondok. Nem mindenkinek jön elő, de épp elég mennyiségben ahhoz, hogy ne egyedi hiba legyen, hanem a minél olcsóbb/gagyibb kétes minőségű cuccokból összedobált termék velejárója. Ne legyen már középkategória az a gyártó ainek bármelyik típusát megveszem, akkor nagy szerencsém kell legyen hogy legalább 1 évet úgy kibírjon, hogy a másoknál előjövő valami hiba nálam ne jelentkezzen.
Ennél már csak akkor röhögtem nagyobbat, amikor kijöttek a Homtom márkával, mint "alsó kategóriás" márkájuk, pedig nem gondoltam volna hogy még van lejjebb... :O :N

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#43) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

már máskor is írtam, de ismét aktuális: ki, miért vesz ilyen telefont? legalább egy huawei-t, könyörgöm, akár szolgáltatótól, ennyiért. ujjlenyomatolvasó ide vagy oda, de ez egy igazi dzsunka cucc.
a kínai ipar legalja, másológyár, még a neve is lopott, nem beszélve az internet explorer ikonról. ezekben bízzak meg?

(#44) gthomma válasza mortician (#35) üzenetére


gthomma
senior tag

Hamisítatlan ipari hulladék, azt nem értem miért nem lehet egy vanília droidot rátenni, 30% -al emelné az értékét meg a felhasználói élményt.
Szerintem több munka van ebben a gánydroidban mint ha beletették volna a mezei 6-0 -ba az MTK drájvereket.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#45) Vincent_ válasza Dr. Oid (#43) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Óvatosan kérdezném, hogy eddig hány Doogee telefon ment át a kezeden?

A kérdéseidre meg a válasz: Pl. én használok Doogee-t, igaz csak X5-öst, de nevetségesen alacsony (bőven 20k alatt) áron kaptam EU-n belülről, vám és áfa nélkül. Ennyiért kaptam:
- HD-IPS-kijelzőt,
- 4 magot,
- független dual sim-et
- microSD foglalatot
- szolgáltatófüggetlenséget
- használható akkumulátoridőt

Kicsit többért (még mindig 20k alatt) később már 4G-s, és újabb procit és GPU-t használó X5S-t is kaptam volna.

Értem én (és egyben nagyon sajnálom is), hogy hatalmas divat lett a telefonok fikázása itt a fórumon, kezdve már a cikkírókkal is.

Ez az Y6 típus EU-s készletről (vám és áfa nélkül legálisan) jelen pillanatban is 35k alatt rendelhető. Az ilyen kínai telefonos teszteknél teljesen random, hogy azt linkelitek (és ahhoz hasonlítjátok a tudását), vagy a boltban még meg sem jelent árat jelentitek be. Nyilván a bolti, 50k-s ár nem versenyképes. Na de a 35k? Ez amúgy vélhetően 1-2 hónap alatt le fog menni 30k alá, és annyiért bőven jó vétel lesz azoknak, akik nem akarnak szolgáltató-függők lenni, és mérsékeltebbek a multimédiás igényeik (mint pl. én).

A cikk elején lévő "középkategória" pedig szintén volt már téma, hogy kinek mit jelent ez. Én úgy gondolom, hogy az Android 6.0/8 mag/2/16GB, IPS panel/ujjlenyomat-olvasó nehezen nevezhető "legaljának", mint itt sokan szeretik ezt így titulálni. A többség felhasználó (tehát nem az itt tömörülő high-tech véglet!) vígan elvan a mai napig fele ekkora kapacitással. Akkor az ő készülékeik micsodák? Őskövületek?

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#46) Fejvadi válasza Vincent_ (#45) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nagyon sok közöttük az olyan, ami nem a szervizbe köt ki, rövid időn belül. Szerencséd van, ha nem.

(#47) Upo válasza Vincent_ (#45) üzenetére


Upo
addikt

Ott a gyártók voltak kategorizálva, nem pedig az Y6 műszaki paraméterei. Abban valóban az alsó középkategória, de gyártóként a Doogee erősen a legalja között van. Nekem átment pár a kezeim között, nem venném rá magam hogy megint pénzt adjak érte. Azért az X5 a 6580-al, 2 pontos érintővel, értékelhetetlen kamerával nem egy űrtechnika. Aztán jönnek az érzékelési problémák, akkutöltési gondok, stb., ez is hozza a Doogee szintet. Wayteq szervízt érdemes lenne megkérdezni, elég jól pörögtek ezek ott is...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#48) dutrás válasza Upo (#47) üzenetére


dutrás
őstag

A családban van Valenciai 2 pro.
Igen intenzív használat mellett egy éve fut hibamentesen.
Emellett volt nekem 3 középkategóriás Alcatelem amit a pokolba kívántam mert annyira pocsék volt. Pl. Idol 2s ami zászlóshajónak volt kinevezve. A szervíz is csak a karját tárogatta. Akkor mivel is jobb a neves termék és mi a középkategória?

Jelen pillanatban Umi Iront használok ami szintén intenzív használat alatt áll számtalanszor pofára ejtve kijelző törés nélkül. Gyakorlatilag hiba nélkül fut.
Öcsém Iphone 6-ja két kijelzőtörést és egy teljes belső portalanítást kapott pedig több ezer forintos tokban hordja.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#49) Upo válasza dutrás (#48) üzenetére


Upo
addikt

Olvasd el figyelmesen amit írtam. Attól nem lesz egy gyártó magas kategóriás, hogy valaki kifogott 1 készüléket amivel nem volt gond. Nézd meg a márkatársakat, milyen gondjaik voltak, azután mondd hogy a doogee meg az umi csúcskategóriás. Vegyél belőlük sokat...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#50) dutrás válasza Upo (#49) üzenetére


dutrás
őstag

Én meg olyat nem mondtam hogy csúcskategóriás. Te is olvass!
Megfogadom a tanácsod.

P50 pro/P40 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.