Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Mister_X válasza zack (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahogy előttem is írták, a Wii egy teljesen más kategória, ahol leginkább a grafikába lehet belekötni, mert az leginkább csak funkcionális, sokszor pofás, de nem mindig szép - már ha X360-hoz meg PS3-hoz mérjük. De egy Metroid: Other M, Super Mario Galaxy 2 és Zelda: Skyward Sword már simán elmehetne a kettő nagyobbra. A Wii mondhatni primitív hardverrel rendelkezik, de ahogy elnézem, van itt tartalék, legalábbis nekem tegnap az állam koppant, amikor megtudt, hogy az egyáltalán nem csúnya exkluzív címek 60FPS-sel mennek. Lám, a Nintendo nem feküdt be a "grafika mindenek felett" trendnek és még így is bőven jó grafikával rendelkeznek 60FPS mellett.

Az előttem elhangzott címekhez hozzácsapnám az alábbiakat is: Ghost Squad, Fire Emblem: Radiant Dawn, The Last Story, Conduit 2, Zack & Wicky: Quest for Barbaross' Treasure, Goldeneye 007.

@RepeatSector: átcsomagolták, hozzávágtak egy táwiirányítót, kirakták jó magas haszonkulccsal a polcokra, majd kijekentették, hogy ez forradalom. Bejött nekik? Be ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.