Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jimmy399


jimmy399
senior tag

Még sosem voltam a Balaton Soundon, de egyszer elmegyek :) F-E-R-G-E-T-E-G LEHET :)

--- N/A ---

(#2) danih


danih
addikt

Nagyon kommersz, benyomod a Radio 1-et (vagy bármit) 'oszt ezeket hallod...
Son, Hipster Kitty is disappoint... (sic)

(#3) 14adam válasza jimmy399 (#1) üzenetére


14adam
addikt

Pedig brutális hang technika van. Siófokon vagy Földváron lazán hallani a zenét. Sőt az északi parton is. Jövőre ott leszek énis. Remélem akkor is lesz Ricardo Villalobos. Arra nagyon elmennék

(#4) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Én ott leszek.. :)

(#5) domesz


domesz
aktív tag

Hát igen, tényleg nagyon hangulatos, de az ideit fellépők terén nagyon elba..... (véleményem szerint). Én ott voltam az első kivételével mindegyiken, és mivel egy Elektronikus Zenei Fesztiválról beszélünk az elmult évekhez képest ez az idei nagyon elmarad.

De aztán ott ugyis átszellemül az ember és nem lesz gond :)

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#6) <NewL>


<NewL>
addikt

Boratto és Digweed amiért érdemes lenne elmenni :K

a többi egy forintot nem ér :D de ezt a gettát még mi a rfrancért hívják, semmi keresnivalója nincs már... seholsem :D

There's an app for that

(#7) Valty


Valty
aktív tag

Ez a sound is egyre sz@rabb már... köszönőviszonyban nincs a 3-4 évvel ezelőttiekkel, már a tavalyi line-up sem nagyon feküdt, de az idei egy szánalom. Lassan Sziget szinten keverednek a fellépők, az elektronikus fesztiválból igazi tömegrendezvény lett, hogy az emberek elmondhassák "vótamsáundon"

(#8) vans?


vans?
őstag

Mit keres ezen a fesztivalon Snoop Dogg?

hábm bábm

(#9) moha21 válasza vans? (#8) üzenetére


moha21
addikt

lol nem bírom ki a nickedet állat :D omlás:D

én örülök jön.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) vans? válasza moha21 (#9) üzenetére


vans?
őstag

Van mar benned latom. ;]

En sem mondtam, hogy nem orulok, csak a stilusba nem fer bele szerintem.

hábm bábm

(#11) moha21 válasza vans? (#10) üzenetére


moha21
addikt

Hát nem én is csak csodálkoztam.

Uff: Hyper-ra megy valaki?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) Valty válasza moha21 (#11) üzenetére


Valty
aktív tag

Én megyek :)

(#13) domesz


domesz
aktív tag

Új nevek a fellépők között :)
Érdemes megnézni őket...

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#14) Valty


Valty
aktív tag

Millsékkel egészen jóra sikeredett a felhozatal. Csütörtökön azért remélem Troxler játszik 4-5 órát, hogy legyen mivel elütni az időt

(#15) imi290


imi290
aktív tag

Hú én már nagyon várom a bulit.hétfőn vettem a bérletet . nekem a line up tetszik elmegy,minden napra van min 2-3 név akit szeretek ill ismerek. és az a lényeg hogy mikor belépsz a kapun utána jön a szenzáció,legalább is számomra. 2009.2010 ben voltam,remélem ez sem marad el tőlük. de visszanézve soha nem is a fellépőkre ill nem arra emlékszem hogy milyen zenéz játszottak hanem amilyen jó volt maga az egész :)

(#16) SlayR


SlayR
senior tag

Hát azért Mr Villalobos és Luciano erősen *5

(#17) imi290 válasza SlayR (#16) üzenetére


imi290
aktív tag

Hát bizony főleg villalobos-ra leszek kiváncsi
jeff mills-re készültem tavaly de nem jött össze,most be akarom pótolni,
jochen miller is érdekelni fog biztos :D mondjuk snoop nekem nem hiányzik,remélem a közelben sem leszek,és mika sem nagyon,,,,

(#18) Valty


Valty
aktív tag

Hát, ha MIlls valami hasonlót fog tolni, akkor kegyetlenül jó este lesz. Amúgy Troxler-re senki sem kíváncsi? Szerintem ő is nagyot fog alakítani :)

(#19) GabN73


GabN73
addikt

Nem tudom hogy mi a bajotok a nagyobb nevekkel, de azért Axwell, Ingrosso, Armin, Tiesto... Szerintem ők is elég jó kis bulikat csinálnak :K

(#20) Valty válasza GabN73 (#19) üzenetére


Valty
aktív tag

Bajunk az nincs, csak annyi, hogy nem érdekelnek. Amúgy meg nem hiszem (ne értsd félre, nem vitatkozni akarok), hogy Axwel+Ingrosso nagyobb név, mint Lobos

(#21) GabN73 válasza Valty (#20) üzenetére


GabN73
addikt

Lobos nem annyira elterjedt. Én megkérdeztem pár ismerősömet és fingjuk sincs róla hogy ki Ő.
Snop-ot én se vágom hogy mit keres itt, de a 90%át várom. (dubstep meg "robotrock nálam alapból kilőve)
Mondjuk Armint várom a legjobban :K

(#22) Valty válasza GabN73 (#21) üzenetére


Valty
aktív tag

Hát igen...nem vagyunk egyformák. Pl. az én ismerőseim közül (akikkel megyünk) mindenki ismeri. A csütörtök és péntek esti aréna alapból kilőve, mivel nálunk a house felejtős. Arminra szerintem én is benézek, szeretem a zenéjét, de mivel Diggerel egyszerre játszanak, nem leszek ott sokat :)

Azt viszont abszolút nem értem, hogy Guetta mit keres már megint Soundon

(#23) GabN73 válasza Valty (#22) üzenetére


GabN73
addikt

Guetta... :U :U Vicc...

(#24) Valty válasza GabN73 (#23) üzenetére


Valty
aktív tag

Szívemből szóltál... :DD :C

(#25) imi290


imi290
aktív tag

én aztmondom hogy a buli kedvéér jó hogy jön guetta :D én voltam már2009-ben koncerten,meg tavaly a soundon és azt mondom hogy jó bulit csinál. sok csaj lesz ott az tuti leheet majd csajozni :D sokan lenézik zenéje miatt pedig ő is tol elég jó zenét . igaz a lemeze legjava leginkább pop de volt már hogy meglepődtem, pont ugy mint tiesto. tavaly a loveparaden komoly zenét csinált. villalobost meg nem lehet őhozzájuk hasonlitani csak ugy mint richie hawtin,ill sven vath-et. ami van dj mag top 100 dj. az is egy hülyeség szerintem, a sok 15 éves csak mind guettara vagy valakire szavaz,de sven pl. akkor is jobb dj lesz tőle.kár hogy ő nem jön.
jaa a másik páciens meg kalkbrenner. sok 10-en éves isteniti...... jo zenéket csinál ok. de még fejlődnie kell..

(#26) 14adam válasza GabN73 (#23) üzenetére


14adam
addikt

tavaly azt mondták,hogy brutálisan veretős számokat nyomott. Nem olyan gagyikat amiket szokott

(#27) Valty válasza imi290 (#25) üzenetére


Valty
aktív tag

Sven papa jön bónuszra, Hawtin meg szigetre,, úgyhogy be lehet őket pótolni.... a Dj mag helyett inkább ezzel szemezz, jobban néz ki: [link]

14adam: azok a brutálisan veretős számok leginkább sípoló lakodalmas house-hoz hasonlítottak, gondolom muszáj volt neki újat mutatnia, nem tolhatja folyton ugyanazt :)

[ Szerkesztve ]

(#28) imi290 válasza Valty (#27) üzenetére


imi290
aktív tag

Hawtin-on mondjuk ugy voltam tavaly bonuszon az igen komoly volt,azert a szigetre nem megyek el . sven-en meg voltam márciusban brünnben az is elég komoly partyyy volt. de persze tervezem az idei bonuszt is :D na igen itt már tényleg más nevek vannak :D
joris voorn , magda :D

(#29) SlayR


SlayR
senior tag

Én mindig kapom ezért az ívet...de muszáj beleszólnom...vagy hozzászólnom kinek, hogy hangzik jobban...
Ez a bizonyos " ismerőseim nemtudják ki a lobos " féle dolog számomra annyira sajnos Magyarorszgáot jellemzi...
Axwell, Ingrosso sehol nemvolt még amikor Villalobos már ezreket szórakoztatott...más országokban nincs nagy nevek és nem nagy nevek stílusok képviselői vannak és szerintem ne azon múljon egy előadó ismertsége, hogy "nagy név" vagy sem.

(#30) imi290 válasza SlayR (#29) üzenetére


imi290
aktív tag

akkor sven vath-re mit mondjunk ? vagy carl cox,dj rush ? :D heehe igaz ez más műfaj. jeff millls is úttörő volt :D

(#31) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

lazán kapcsolódva: UEF fellépőket néztétek? illskillz kisbetűvel, modeselektor, johnb, camo&crooked kisbetűvel, legowelt kisbetűvel...

villalobos meg tényleg öreg motoros, már 10 éve is neve volt click/minimal témakörben.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32) SlayR


SlayR
senior tag

Nagyon sok mindenkire igaz ez nálunk, ha tudnák ezek az arcok, hogy mi folyik velük kapcsolatba fórumokon vagy az őket kedvelők körébe, hogy sokszor a rajongóik eszik a más stílusok rajongóit az miatt, hogy miért azt hallgatnak amit....hihetetlen tud lenni...mindenkinek úgy kéne, hogy a stíluson/stílusokon belül magától is felkéne ismernie mit szeret mit nem nem azt hogy azért szereti mert a barátnője, barátiköre azt hallgatja...mondjuk ez inkább a 10en évesekre igaz. Nálam mondjuk annyiból lehetne elfogultságnak hívni, hogy a House, Minimal, Tech House, Deep, Techno körön belül maradok inkább mindenkinél azért ottvan az is ilyen téren. :D De néha szörnyű nézni is hoigy elhoznak úgy fellépőt, hogy aki hozza fellépni az sincs tisztába dolgaival csak mert jól hangzik, hogy azaz emberke jön.

(#33) imi290


imi290
aktív tag

azt én sem szeretem mikor csak azért hallgat ezt meg ezt,mert ők is a hallgatják. teszem azt egyik ismerősöm sem hallgat lyan zenéket mint én, akkor mit csinljak ? :D én is hallgatok divatzenét,de azért ott van amit még szeretek.
visszatérve szállás lefoglalva zamárdiban :) csak imádkozni kell hogy jo idő legyen :D

(#34) domesz


domesz
aktív tag

"És te készülsz már ? :) "

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.