Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Bár nem írtad, de gondolom melyik "néphez" tartozott az illető. :(((
Hát ha igazam van, tényleg én is kíváncsi lennék arra, hogy milyen címen kapnak ennyi pénzt? :F Csak csinálják a gyerekeket sorban és mégis jól élnek, sőt állítom több közöttük a jómódú, mint köztünk. (Tudom hogy sokan szegénységben élnek, de szerintem ez csak a kisebb részük, a többségüknek többszázmilliós villájuk van, és többtízmilliós mercikkel és BMW-kkel járnak).
Amúgy meg szerintem pont ezzel fogják (és akarják) azt elérni, hogy lassan már mi legyünk a kisebbség. És akkor aztán nekünk annyi! Ezért nem kellene az ilyeneket támogatni. Vagy akkor már ugyanezt kapják meg a magyar családok is. Mi sem merünk bevállalni egy gyereket sem, mert bár mindketten dolgozunk a párommal, egy havi fizunkból a következő haviig alig tudunk kijönni. Ha még gyerekünk is lenne, nem tudom hogyan jönnénk ki belőle?

Ja, és ketten sem kapunk annyit, mint az említett "úr" említett jövedelme. :((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.