Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Szia!

Milyen fw verziója van a 310-nek?

(#2) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

310S - re is igaz?

Kösz! :R :R

Vigyorka

(#3) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Köszönet a kítünő leírásért, valóban elsőre minden hiba nélkül lefutott és működik! Bár elkiabálni nem akarom :) :R

(#4) gyorol


gyorol
tag

Szuper leírás! 325 v2-n is tesztelve. Egy gondom van, hogy a nem akar menni a letöltés teljes sávszéllel, csak kb a negyedével. Erre esetleg valami ötlet?

May the force be with you!

(#5) rtom


rtom
senior tag

Köszi a leírást, v4.70 (AFK3) firmware-e frissítés után a Transmission "elhalálozott" és csak ennek segítségével tudtam életre kelteni.

Jut eszembe, ha másnak sem jön be a transmission webes felülete, az a config fájlban az rpc-whitelist sort bővítse, nálam 192.168.*.* -gal működik.

[ Szerkesztve ]

(#6) Doky1988


Doky1988
senior tag

Bocsi srácok keveset vagyok erre, most láttam a kommenteket, egészségetekre válljon, én azóta már váltottam egy másabb kütyüre, konkrétan Synology DS218Play -re, tehát azóta nincs információm, hogy a jelenlegi cikk működőképes-e még.

Örülök ha segíthettem :)

(#4) gyorol: Egy nas konkrétan nem tud teljes sávszélességet, illetve van az a nas ami tud, csak az elég borsos történet, a 310-em nekem sem tudott, sajnos kevés a proci hozzá, és minél nagyobb a sávszéled, annál jobban terheli a processzort. Sávszélességemnek kb negyede ment csak rajta :) Illetve korlátozni kellett a le/feltöltést transmissionban, mert kifagyott az egész, ezért is cseréltem le :)

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#7) 8nemesis8 válasza Doky1988 (#6) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hasonló a helyzet nálam is.
A kifagyott az egész alatt pontosan mit tapasztaltál?
Elérhetetlen volt a transmission? Nálam FTP és egyéb szolgáltatások mennek ilyenkor is, bár gyatrán, mindig akkor jön ki, ha elindítok egy letöltést korlátozás nélkül.

A DS218Play mennyivel stabilabb és erősebb? Ott is kell trükközni vagy megy minden ahogyan kell?
Ott a Transmission telepítés is csupán pár kattintás, nem?

(#8) ruskoroby


ruskoroby
újonc

Sziasztok
Volt elfekvőben egy ideje, egy Zyxel nsa 310S-em.....
Most beüzemeltem.....rajta a gyári 2.82-es Transmission....
Tökéletesen fut, megy a webes elérés, minden......semmi gondja, de
Szóval a gyári szoftveren, hol lehet a settings.json fájlt megtalálni, vagy hogyan lehet szerkeszteni.....
Mivel nincs ffp, telepítve, így nincs MC se......viszont putty-val elérem telneten.....na de mit keressek? :))

(#9) 8nemesis8 válasza ruskoroby (#8) üzenetére


8nemesis8
veterán

FFP-t nem is akarod telepíteni?
Legalább egy SSH kellene, hogy tudj kutakodni szerintem.

(#10) Sracz66


Sracz66
csendes tag

Csak az egyszerűség kedvéért: a zyxel különböző korábbi címein (zyxel. nascentral. org, vagy zyxel. tech .de, stb) már nem elérhetők a fájlok, de a Mijzelf zypkg-repo csomag elérhető az új Zyxel címen:
http://zyxel.diskstation.eu/Users/Mijzelf/zypkg-repo/

[ Szerkesztve ]

MSI 970A SLI Krait Edition, AMD FX-4300, Kingston HyperX Black 1600Mhz 16 GB, Asus R7 265 DC2 2048 MB GDDR5, WD Green SSD 120 GB Sata3

(#11) Doky1988 válasza 8nemesis8 (#7) üzenetére


Doky1988
senior tag

Szia!

Bocsi nagyon ritkán voltam 1-2 évig itt, nem nagyon olvastam a kérdésedet.
A kérdésedre válaszolva a DS218Play egy teljesen más kategória.
Itt annyira nem kell trükközni, Transmission kb 1 kattintás, utánna 1-2 adatot kell csak megadni, amolyan "varázsló" féle, és működik minden patentül :)
Sokkal erősebb és stabilabb, a Zyxel NSA310 felett nagyon eljárt az idő :)

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#12) 8nemesis8 válasza Doky1988 (#11) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi azért, hogy írtál!
Igen volt alkalmam egy ismerős Synology-ját beállítani és ág és föld. Nálad most mi "dolgozik"? Amúgy NSA 310-et még használom és szeretem, egyedül a PLEX-el vannak néha gondok.

(#13) Doky1988 válasza 8nemesis8 (#12) üzenetére


Doky1988
senior tag

Synology DS218playem megy :) itt nem nagyon kell mókolgatni, minden pár kattintás :)

DokY | www.zsolti.hu

(#14) 8nemesis8 válasza Doky1988 (#13) üzenetére


8nemesis8
veterán

Mostmár itt is megérett a váltásra, majd utána nézek mik a frissebb vasak. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.