Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Egész jó áron kezd az MS csúcs.

Mondjuk hozzá kell trnnem hogy néztem élőben és sajnos nem fogott meg a wp10 sem... :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Amacs


Amacs
aktív tag

Ennél horrorabb árra számítottam. Na nem mintha ettől nagyobb késztetést éreznék a cserére :D

(#4) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Ha lehet kérni a Continuum-ot vesézzétek ki! :)

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) ZavaBalazs válasza Amacs (#3) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Nézd meg a vodás árát... :(

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6) Kékes525


Kékes525
félisten

A Microsoft Lumia 950 tetszene, viszont a Windows 10 még nem kiforrott. Különben is az androidhoz szoktam, másrészt nem is igazán van kedvem váltani. Majd egyszer, talán.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7) kbyte1024


kbyte1024
addikt

jöhetne a teszt mert csere lesz :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) Blyan


Blyan
félisten

Telekomnál jó ára, még kártyásan is megéri megvenni. Ellenben a Vodánál....

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) AxBattler


AxBattler
félisten

200k-körüli nyitóárat vártam, dokkolóval ez tényleg baráti. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) gretzky77 válasza Kékes525 (#6) üzenetére


gretzky77
veterán

Ennek a hsz-nek így sok értelme van.

kbyte : Legyen! Én tegnap vettem át a 950-et naggggyon jó,semmi baja a rendszernek,nekem. rendesen megy minden,buggal még nem találkoztam. Ezt a hsz-t pedig a Tévémen írom a dokkoló segítségével , na jó nem a tévémen hanem billentyűeten.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#11) Legendd válasza adamssss (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Lesz róla teszt. Elvileg az ITCafé csinálja majd.

Alea iacta est!

(#12) kbyte1024 válasza gretzky77 (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

Gatula. Az egyik cimbim is vett,és ő se panaszkodott.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) Kékes525 válasza gretzky77 (#10) üzenetére


Kékes525
félisten

Mi a baj vele? Te nem voltál még valamivel úgy, hogy kellett is meg nem is, nem tudtál dönteni? Csak a bizonytalanságomat írtam le.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14) kbyte1024 válasza Kékes525 (#13) üzenetére


kbyte1024
addikt

Azt írtad hogy a droidhoz szoktál,és amúgy sem akarsz váltani. Gondolom ehhez írta a kolléga a hsz-t.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) Kékes525 válasza kbyte1024 (#14) üzenetére


Kékes525
félisten

:F Azt látom, tudom, hogy mihez írta, de a hozzászólás egésze értékelendő, mert az egy gondolat. A bizonytalanságomat és annak okát fejezi ki.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#16) tomboy0013 válasza gretzky77 (#10) üzenetére


tomboy0013
veterán

2-3 bug-ot mondok neked ha nem tűnik fel :D Vannak még hibák amik ugyanúgy megvannak a 950-nél is mint az insider változatokba a régebbi telókon.

(#17) Béééla válasza Kékes525 (#15) üzenetére


Béééla
őstag

Hát ha a Wp7-től kezdődő, máig elért fejlődést kiforratlannak lehet nevezni, hajrá, maradj droidon...

A kártyás ár viszont baráti a 950-nél, 30-40 ezres árkülönbség kártyásan a függetlenhez képest már elgondolkodtató.
Nem tudom, melyik marketingesnek jutott eszébe a continuum-dokkolót mellé csomagolni, de NAGYON jól tette! Óriási ziccer lett volna az egyik legdurvább fícsört kiaknázatlanul hagyni, külön úgyse vette volna a kutya se a dokkolót "merminek".

Bélabá

(#18) gretzky77 válasza Kékes525 (#15) üzenetére


gretzky77
veterán

Igaz,viszont én úgy értelmeztem , hogy felsoroltad miért nem váltasz , nekem ebből nem az jött le , hogy akár csak gondolatszinten is felmerült benned a váltás , hanem inkább a lehúzás! Bocs ha félreértettem. Amúgy , hogy félkész a rendszer sztem nem valós, sokan a previewt szidják tény , sok embernél vannak bugok , hozzáteszem előtte 930- on én is azt használtam nem volt vele komolyabb gondom főleg,hogy preview! Nekem bejön a rendszer , persze ízlések és pofonok. :R :R

tomboy hallgatlak! Nem mondom , hogy nincs mert minden friss rendszernél van ,de én még nem találkoztam olyannal ami számomra komolyabb gondot okozna a mindennapokban

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#19) Klepti


Klepti
tag

Azért ez tényleg elég jó ár a T-nél...

(#20) Ricardo


Ricardo
félisten

Egész jó ára van. Főleg ha beleszámoljuk a dokkolót is. Nekem nagyon tetszik a telefon.

(#21) lampada válasza Ricardo (#20) üzenetére


lampada
csendes tag

Már csak az kéne, hogy független, dual simes XL legyen ennyiért dokkolóval, és már megyek is. :DD

(Tudom, nem lesz XL náluk, stb. Akinek meg független, dual sim kell, annak - dokkoló nélkül - kb. 190 000 az Expansysnál szállítással együtt.))

[ Szerkesztve ]

(#22) gerii válasza Klepti (#19) üzenetére


gerii
addikt

Lehet hogy valaki már pakol :D

(#23) janeszgol


janeszgol
félisten

Igen jó az ár. Mennyibe is kerül a dokkoló? 30 ezer környékén? Akkor gyakorlatilag 140-ért meg van a telefon.
Ha android lenne rajta, csak "igazi Nexus"-nak hívnánk.

Láttam a vodás 203 ezres árat. Nem olvastam dokkolóról, sőt semi egyéb ajándékról.

(#24) ZavaBalazs válasza janeszgol (#23) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát azt hülye lesz bárki is megvenni, ha olcsóbban és függetlenül megkapja ugyanazt máshol.
de ez a T-s nagyon jó ajánlat, még úgy is, ha hivatalosan függetleníted. a T kb 15 körül függetleníti, nem? 180-nál tartasz még mindig, és van dokkolód is.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#25) tomboy0013 válasza gretzky77 (#18) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem okoz nekem sem komolyabb gondot nem is erről volt szó, azt írtad bug-gal még nem találkoztál én erre írtam, hogy márpedig van.
1. Tegyél be full képernyős hátteret és egyből mondok 2 olyan bug-ot is ami zavarja az ember szemét, legalábbis az enyémet baromira. Tekerj lentebb a Kezdőképernyőn és nyiss meg egy alkalmazást majd lépj ki belőle. A háttérkép ugrik egyet. És ez kivétel nélkül mindig így működik.
2. Alkalmazáslistából belépsz egy alkalmazásba majd vissza az alkalmazáslistába és eltűnik a témaszín a háttérről(fekete vagy fehér). Ez is kivétel nélkül mindig összejön.
3. A gyorskapcsolók állítgatásánál ha egy kicsit jobban elidőzöl 1-1 kapcsoló menüjében, kidob a fenébe.
4. Merül az akksi mint állat.

Ezek biztosan előfordulnak a 950-nél is, folyton bújok külföldi fórumokat és kivétel nélkül mindenkinél olvasom ezeket a panaszokat (főleg a gyenge akksit mindkét modell esetén) illetve youtube-on is látom az első kettőt minden videónál ahol teljes képernyős a háttér. És micsoda véletlen ezek a 930-on is létező bug-ok.
Ami ebből zavar az az első és utolsó pont.
Az első kettőt mondjuk nem értem, az első build-ek óta van full képernyős háttér és képtelenek voltak észrevenni ezt az ugrálós és színeltünős hibát. Végülis csak a szemem szúrja ki nagyjából minden kezdőképernyőre lépéskor....
Az üzemidő meg a másik dolog. Vicc hogy azt sem bírják legalább a 8.1 szintjén tartani. Egyszerűen nem értem mi zabálja ennyire, 8.1 alatt folyamatosan be volt kapcsolva a helymeghatározás is meg a net is és még úgyis 1 nappal többet bírt mint a W10 aminél alig aktív a net is...
Persze visszajelzést hiába írja az ember. Még Windows Centralos cikk is volt az akku merülésről és azzal sem foglalkoznak. Mondják, hogy ezt meg azt optimalizáltak az üzemidő miatt, de én ezt miért nem látom, sok más emberkével együtt?

(#26) Blyan válasza tomboy0013 (#25) üzenetére


Blyan
félisten

Neee, biztos nem merül, mint az állat... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) mtm800 válasza tomboy0013 (#25) üzenetére


mtm800
senior tag

Dettó az akku idővel kapcsolatban, mindegy hogy 830 vagy 930 gyengusz...per pill e kettő ügyében tudok nyilatkozni saját részemről.

Blyan
Szép ........nek tűnik majd kiderül. Nem csak wp-n, hanem karón is láttam már varjút :D

[ Szerkesztve ]

(#28) gretzky77 válasza Blyan (#26) üzenetére


gretzky77
veterán

Holnap lesz egy erősebb tesztnapja az akkunak nálam a 950-en meglátjuk, hogy bírja ,de jelenleg nem érzem annyira gyengének!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#29) d@minator


d@minator
addikt

Ha a Vodafonnál a kezdő befizetést írtátok akkor a Telekomnál is úgy kellene. :) Vagy a teljes árat...

Pl. Microsoft Lumia 950

VODAFONE
két éves "E" kategóriás Go előfizetéssel 164 990 Ft
két éves "B" kategóriás Go+ előfizetéssel 89 990 Ft
két éves "A" kategóriás Red előfizetéssel 29 990 Ft
két éves "X" kategóriás Red előfizetéssel 1 Ft
kártyás csomagban 199 990 Ft

TELEKOM
két éves Move XS előfizetéssel 8290 Ft
két éves Move S előfizetéssel 7990 Ft
két éves Move M előfizetéssel 6790 Ft
két éves Next S előfizetéssel 6790 Ft
két éves Next M előfizetéssel 3490 Ft
két éves Next XL előfizetéssel 1990 Ft
kártyás csomagban 166 990 Ft

(#30) gerii válasza d@minator (#29) üzenetére


gerii
addikt

Ezt az árazást a Voda EBAX-ta :)

(#31) Rusi válasza d@minator (#29) üzenetére


Rusi
senior tag

Nos, a telefon ára annyi, amennyi oda van írva, viszont nem véletlenül szerep ott, hogy "XY kategóriás" tarifával, ugyanis ennek megfelelő a havidíj. Igen, tudom, hogy a két éves hűség alatt van a többlet, de ne haragudj, nem fogom hozzáadni minden egyes kategóriánál (jelenleg van F-E-D-C-B-A-X-XM, még jó, hogy nincs az összes mindegyik készülékkel párosítva) minden egyes készüléknél ezt a plusz havidíjat. Egyrészt a Vodafone annak idején nagy büszkén dobta be, hogy ők most leszámoltak az átláthatatlan tarifákkal és létrehoztak négy csomagot (Go, Go+ és kétféle Red). Ez tök jó is volt, de eltelt pár hónap és behozták ezt a kategórizált baromságot, így most már kétféle Go, ötféle Go+ és hétféle Red verzió létezik. Ez eddig 14 tarifacsomag és most behozták ezt a Family cuccot is, oda is kitaláltak speciális Go csomagokat, meg a kétféle gyerekcsomagot, szóval ez egyszerűen nem más, mint egy totális káosz (még én is alig tudok kiigazodni rajta, pedig ezzel foglalkozom már egy pár éve). Azért van odaírva a kategória betűjele, hogy ebből látható, az egyik ár mondjuk 12 ezer forintos Red csomaggal értendő, a másik meg mondjuk 20 ezressel, mivel az olcsóbbik Red alapára 9 990 forint, de ez csak készülék nélkül (és hűséggel) ennyi. Tulajdonképpen hasonló van a Telekomnál és a Telenornál is, ott is a belföldi korlátlan csomag 9 990 készülék nélkül, de készülékkel 14-15 ezret kell fizetned és ha lejár a hűséged, akkor sem csökken le 10 ezerre, itt meg ha jól tudom, akkor az extra havidíj megszűnik utána. Szóval nem a készülékárhoz kell hozzáadni, hanem úgy kell nézni, hogy igen, XY telefon mondjuk a Telenornál 50 ezer egy 14 ezres havidíjú csomaggal, a Vodánál meg 15 ezer a telefon, de pl. 17 ezer a havidíjad, ennyi.

Mobilaréna (2010-2017)

(#32) Blyan válasza Béééla (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Ha azt nézed, hogy a w10 mekkora hátraarcot csinált a WP8-hoz képest, akkor eléggé kiforratlan még...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) blackmajesty válasza tomboy0013 (#25) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Csak az 1. pontodra reagálnék. Kipróbáltam egy 520-ason. Egyrészt ez nekem sosem tűnt volna fel, ha nem írod, mert csak akkor ugrik, ha a visszanyíllal lépsz ki, én pedig sosem azzal lépkedek ki, erre van a home gomb, azzal mindíg az oldal tetejére ugrik. Másrészt nem a háttér ugrik, hanem a csempék is, vagyis az egész képernyő, kb olyan, mint ha nem tudná pontosan hova akar lépni, és egy pár sorral elszámolná, majd korrigálja. Ugyanis ilyenkor pont arra a pontra lép vissza, ahonnan indultál, vagyis amikor kilép, akkor egy kicsit feljebbre, majd ugrik, hogy pont itt legyél.

Hogy on is legyek: Azért a vodanal pl a korlátlan csomagos ár, ami igazán vicc. 9990ft a csomag, 1ft a telefon ara, de 24 hónapig 10000 a készülék havidíj. Vagyis 240000ft maga a készülék... A telekomos árak baromi korrektek. Főleg a dokkolóval együtt. Én is csak az XL-t hiályolom, így kénytelen leszek beérni a sima 950-el.

[ Szerkesztve ]

(#34) EcLaROX


EcLaROX
csendes tag

Telenorról tudunk valamit? Lesz ott XL?

Mindig olyan eszközt veszek, ami jó, csak senki nem hiszi el.

(#35) tomboy0013 válasza blackmajesty (#33) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én több mint 4 éve visszanyíllal lépek ki mindenből és nincs kedvem és nem is fogok átszokni a startra mert szeretek normálisan visszalépni a Kezdőképernyőre, hogy utána ha rányomok a visszanyílra ne dobjon be semmibe. Ez a mozdulat rögzült be az évek alatt és kész.
Oldják már meg normálisan a dolgot ne nekem kelljen már megszokni, hogy bug-os a rendszerük..., szerintem nem nagy kérés. Nekem egyébként csak a háttér ugrik, a csempék nem. Az biztos a 20-as széria sajátossága, ami ugye mégjobb ha még a csempe is ugrál....

Azt azért még megjegyzem, hogy a most kiadott 586.29-es verzióban sem sikerült javítani ezt a hibát :W Ennyire vakok lennének a fejlesztők?

[ Szerkesztve ]

(#36) Blyan válasza tomboy0013 (#35) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk ez a Te sarad. A WP létezése óta win gombbal kellene kilépni mindenből ez a standard így találták ki, csak mert nem voltal hajlandó ezt elfogadni a legeleje óta még nem a rendszer hibája.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) tomboy0013 válasza Blyan (#36) üzenetére


tomboy0013
veterán

:D Jah bocsánat, hogy nem egy leírás alapján használom egyféleképpen a rendszert. Ha ez így lenne nem lehetne a vissza gombbal kilépni nem gondolod? :U Azért ne vicceljünk már... :N

[ Szerkesztve ]

(#38) J.J. András válasza gretzky77 (#18) üzenetére


J.J. András
őstag

figyuzz, duplaSIM-es és független a T-Comnál ? :)
volt róla szó, hogy vagy ez, vagy az lesz.....

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#39) gretzky77 válasza J.J. András (#38) üzenetére


gretzky77
veterán

Hogy független e azt nem tudom,kipróbálni, számla szerint sl ami ugye simlock illetve nem dupla simes szerintem szolgáltatónál nem nagyon lesz dual simes

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#40) J.J. András válasza gretzky77 (#39) üzenetére


J.J. András
őstag

köszi azért, :R

lehet bemegyek, megkérdezem őket :) a DOKKOLÓT használtad már ?

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#41) gretzky77 válasza J.J. András (#40) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen tegnap próbaképpen nyúztam kicsit! Neteztem bill + egér kombóval meg nézegettem milyen progik mennek, előbb utóbb gondolom növekszik a progik száma ami ki tudja használni, jópofa dolog szerintem ha nem azt várod ,hogy komplett pc legyen a tv-ből!?

VaDy pedig jó teló!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42) VaDy


VaDy
tag

Pedig reménykedtem h jó telo lesz, de a külföldi teszteket olvasva ez is felejtős , no de majd a mate 8! :P

[ Szerkesztve ]

(#43) Blyan válasza tomboy0013 (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Nem a leírás alapján, hanem mert az a logikus és normális. A visszagomb nyomogatása idejét múlt és vicces.
De a Te dolgod, csak ne másnak ródd fel, ha rosszul használod.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44) tomboy0013 válasza Blyan (#43) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ami neked logikus lehet másnak nem, de kérlek ne mondogasd már ezt a rosszul használom dolgot mert felettébb vicces. Miért nem normális dolog az, hogy szeretek rendesen kilépni egy alkalmazásból, nem úgy hogyha véletlenül hozzáérek a vissza nyílhoz akkor bedob egy alkalmazásba. Szerintem meg az totál logikátlan de mindegy.
Úgy gondolom teljesen jogos a dolog, hogy javítsk ki a bug-ot. Ezt az ovodás szintet meg hagyjuk már, hogy nem jól használom a gombokat.

(#45) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem rossz akció.

(#46) Blyan válasza tomboy0013 (#44) üzenetére


Blyan
félisten

Az alkalmazásváltó arra van, hogy kiléphess az alkalmazasokbol. A visszagomb nem arra van. De emlékeim szerint a w10 első buildje alkalmából volt valami olyan , hogy a visszagomb többet nem lesz kilépés. Aztán persze ez sem mindig működött és bevallom azóta nem is tudom, hogyan áll a helyzet.
Az mondjuk igaz, hogy kezdőképernyőről nem kellene visszalépnie sehova.

De mint mondtam, nekem mindegy hogy használod, ez a Te dolgod.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) tomboy0013 válasza Blyan (#46) üzenetére


tomboy0013
veterán

A lényeg, hogy nem egy bonyolult dolog megoldani a problémát és jogosan panaszkodom hiszem nem így kellene működnie. Tudom, hogy preview de ez már kettővel ezelőtti build-ben is szemet szúró volt, sőt szerintem már előtte is. Illene végre foltozni a bugokat nem csak verziószámokat átírogatni (tudom kicsit túlzóan hangzik de az a helyzet, hogy egy bug sem szűnt meg a 29-es verzióban amivel a 11-ben találkoztam és ez azért ciki decemberben). Én nem tudok többet tenni értük minthogy jelzem a problémát minden alkalommal, de úgy látom teljesen felesleges.

(#48) J.J. András válasza gretzky77 (#41) üzenetére


J.J. András
őstag

nem, hanem netbook-ot ki tudja váltani, és prezentációkra tudjam magammal vinni a dokkolót csak.
Milyen progik futnak vele ?? nem dobsz fel screenshotot ??

Gondolom alap Office fut, Powerpoint kell..., NET megy EDGEvel, de mi más ?

Köszi :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#49) J.J. András válasza Blyan (#46) üzenetére


J.J. András
őstag

én, aki még a win WK 3.11 és 95-tel kezdtem, nekem is hiányozna a visszanyíl adta berögzött lehetőség... szóval, javítsák csak ki....

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#50) gretzky77 válasza J.J. András (#48) üzenetére


gretzky77
veterán

Holnap délelőtt rászánok kis időt és megnézem a dolgokat,ha tv-re kötöm screenshot nem fog menni gondolom de majd lefotózom!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.