Hirdetés

2017. október 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) KISDUCK

KISDUCK
(senior tag)

Nálam nem jegyzi a privát böngészést, se telefonon, se gépen. Legalábbis amiket néztem az utóbbi időben privát módban, abból semmit sem találtam a naplóban.

[ Szerkesztve ]

(#2) doeeg válasza KISDUCK (#1) üzenetére

doeeg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

"nem jegyzi* "

*nem jelenik meg a mentett tevékenységeid között ;]

De nem vagyok híve az összeesküvéselméleteknek, ha a google azt mondja, hogy Private mode és Do not track bekapcsolásával tényleg nem menti a gépemhez tartozó tevékenységeket, akkor elhiszem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Xiaomi Mijia IR Night light / Ibanez RX170D | "Ha nem hiszünk magunktól, hiszünk majd parancsra..." Dalriada

(#3) KISDUCK válasza doeeg (#2) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)

Mondjuk kifejezetten az se érdekelne, hogyha néznék, ha valaki egy távoli országban arra rejszol, hogy mit néztem hát nem bánom.
Már futottam bele számomra extrémebb esetbe ezzel a megfigyeléssel kapcsolatban: munkába vonattal járok és sima megállóhelyeken szállok fel és le, párszor rákérdezett a telefon a konkrét megállóra hogy ott lehet-e jegyet venni. Kicsit meglepődtem, de mivel nem volt harci drone a fejem felett úgy döntöttem válaszolok a kérdésre. (Szóval ugye ezek szerint figyelik hogy hol mikor voltam és egy adatbázissal egyeztették, hogy nyilván akkor vonattal közlekedek és akkor segítsek már.) Ez két élű dolog van előnye és hátránya, de jó lenne hogy akkor az előnyeit kamatoztatná a hazai rendvédelem is a polgárok előnyére.

(#4) doeeg válasza KISDUCK (#3) üzenetére

doeeg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Ja, nekem is rendszeresen pittyeg, hogy értékeljem az épp aktuális helyet, ahol jártam (bolt, megálló, közintézmény, kb. mindent/bármit).

Igazából az én "bajom" az, hogy hosszú távon két esetet tartok lehetségesnek: egyszer majd a google megy a levesbe, az összes adatunk, amit rábíztunk pedig vele együtt. Rosszabb esetben a google megy a levesbe, az összes adatunk, amit rábíztunk pedig illetéktelen kezekbe.

Eladó Xiaomi Mijia IR Night light / Ibanez RX170D | "Ha nem hiszünk magunktól, hiszünk majd parancsra..." Dalriada

(#5) Geri Bátyó

Geri Bátyó
(senior tag)

Nekem az utóbbi 1 évben összesen nincs 250 bejegyzés (most néztem meg kíváncsiságból), de nem is lógok állandóan a telefonon, valamint a net és a gps is csak akkor van bekapcsolva, amikor tényleg kell. Meg szerintem az adatvédelmi beállításaimat is eléggé szigorúra vettem, úgyhogy elég kevés dolgot jegyez fel.

54:18 "- Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?"

(#6) xtro

xtro
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nem hittem h valahol vissza lehetne nézni. Durva

(#7) nofi

nofi
(PH! addikt)

Egy éve futottam bele én is ebbe a listába, nem tudom mennyit ér, de kiiktattam mindent és azóta is üres. Keresőnek már legtöbbször duckduckgo-t használok.

https://twitter.com/nozsolt

(#8) Sethdobaloah

Sethdobaloah
(senior tag)

utolsó ( és egyetlen) bejegyzés nálam aug 16-án volt. Legalábbis saját magunknak a visszanézhetőséget lehet kapcsolni :P

...csak én vagyok helikopter?

(#9) Dr. Romano

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Durva, de egyben hasznos is ha elő akarok keresni valami oldalt/videót stb... aminek már nem tudom a nevét de egyszer jártam ott 3 éve :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) fordfairlane

fordfairlane
(PH! kedvence)

Jó, hogy írtad ezt, ki is kapcsoltam mindent. You can call me paranoid...

x gon' give it to ya

(#11) Dr. Romano válasza fordfairlane (#10) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Hát call me polaroid, de ezzel a kikapcsolással lehet max azt éri el az ember hogy ő nem látja a továbbiakban megnyugszik, de a háttérben megy ugyanúgy a bányászat, sőt! ;]

(#12) fordfairlane válasza Dr. Romano (#11) üzenetére

fordfairlane
(PH! kedvence)

Ez is lehetséges. Mindenesetre már leszoktam arról, hogy az asztali gépen is Chrome-ot használjak, pláne bekapcsolt Google-autentikációval. Droidon persze a Google fiók be van állítva, anélkül nagyon macerás lenne néhány funkció használata.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#13) sztanozs válasza Dr. Romano (#11) üzenetére

sztanozs
(PH! addikt)

ja, innentől nem a dumb-users, hanem a paranoid-lol-users táblába mentik a kereséseidet...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#14) gyurkikrisz válasza xtro (#6) üzenetére

gyurkikrisz
(PH! addikt)

ja sztem is

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Azt hittem valami izgalmas videó, vagy weboldal lesz, erre a rögvalóság! :C A Google, Facebook, Windows, Android (ésatöbbi) naplóz, adatot gyűjt, ha úgy tetszik kémkedik. Elvileg a kényelmünkért és/vagy a védelmünkben, gyakorlatilag akár ellenünk is felhasználható módon.

Két dolog jöhet jól. A célirányos felhasználói magatartás, és a leszokás a paranoid gondolatokról.
Vagy szarni rá, legyen három. :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#16) Dr. Romano válasza Redneck (#15) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

A szarni rá megoldás nálam bevált. Eddig még sem egyik hárombetűs (FBI, CIA, CBA, MOL) sem törte rám az ajtót :DDD

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.