Hirdetés

2018. július 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) doeeg

doeeg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

nyíjj'máki.

"Akinek takarják a szemét, elhiszi hogy szép a sötét, és ha mellé még ételt is kap, örökre sötét marad..." || "Nincs mentség a bűneimre, ne is keress szavakat, hisz, jó szándékkal indul útnak minden önző akarat." - Road

(#2) kuntics válasza doeeg (#1) üzenetére

kuntics
(tag)

Én viszont pont az ellenkezőjét olvastam. Az utolsó 2 lemezük nem igazán jött be nekem(M.A.T.T. és a Tegyük fel).Majd ha rendbejön a fülem a hétvégi koncert után,akkor belehallgatok.

(#3) chey válasza kuntics (#2) üzenetére

chey
(lelkes újonc)

A Tegyük fel a mai napig faltól falig cibálja az érzelmi hálómat. Nagyon tetszik benne, ahogy egymásnak feszül a zene dallamos és tiszta világa a szövegben felsejlő végtelenül mély fájdalommal.

(#4) doeeg válasza chey (#3) üzenetére

doeeg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Egyáltalán nem rossz lemez a Tegyük fel, sőt, tökéletes egyensági folytatása az Emberteremtőnek. Viszont pont emiatt nem látom indokát a zs-re hangolásnak, mert a stílus nem változott, maradt a tinglitangli popmetál. Nekem ez elvett a hangulatból (kivéve A hatodik), az egésznek valahogy ellentmondásos fílingje van (persze, lehet hogy ez volt a cél, meg nyilván ha nem újítanak, akkor az lenne a baj, hogy 10 év után sem képesek változtatni :) ).

Ennyiből örülök, hogy a M.A.T.T.-n sokkal kísérletezősebb számok vannak, azt viszont még nem találták el ennyire, mint a Tökéletesség hibáját.

[ Szerkesztve ]

"Akinek takarják a szemét, elhiszi hogy szép a sötét, és ha mellé még ételt is kap, örökre sötét marad..." || "Nincs mentség a bűneimre, ne is keress szavakat, hisz, jó szándékkal indul útnak minden önző akarat." - Road

(#5) doeeg

doeeg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Tudtam már miért volt olyan fura érzésem a Benzin legyen hallgatása közben... A refrén alatt kezdjétek el magatokban énekelni, hogy "Itt van a jeti, nagy .... van neki" :DDD ;]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.