Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- sh4d0w: Amikor az ostobaság szorgalommal párosul
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Pajac: Szinte mindene megvan
- sz_tibor: Fekete, kerülendő cégek
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
benedekco
addikt
kész, most adtam fel.
Sehogy se megy.
Ráadásul DPI-t se tudok állítani. Egy első gen Razer Diamondback-el szívok. -
fLeSs
nagyúr
Megpróbálkoztam WIn10-en az ősrégi Logitech MX300-ammal és nem megy 125Hz felett, pedig ez az egér 10000% hogy megy 500Hz-en, mindig is 500-on használtam (még kb. egy évtizeddel ezelőtt
). A 62Hz viszont működik. Ilyenkor mi a probléma? Az eredeti leírás szerint:"If the rate does not increase more than 125Hz, then you should
try DECREASE it to 31Hz or 62Hz.
If the rate does decrease, then the driver functions properly, however
or you mouse is not overclockable; or USBPORT.SYS/USBXHCI.SYS was altered
or simply too new and so unknown to the program."Honnan tudjam, hogy az usbport.sys és az usbxhci.sys az nálam jó vagy sem?
Végül sikerült megcsinálni egy kicsit másképpen.
https://www.youtube.com/watch?v=fESSKpHIzU0&feature=youtu.be
Tudtam én, hogy megy 500-on az MX300.
-
fLeSs
nagyúr
Megpróbálkoztam WIn10-en az ősrégi Logitech MX300-ammal és nem megy 125Hz felett, pedig ez az egér 10000% hogy megy 500Hz-en, mindig is 500-on használtam (még kb. egy évtizeddel ezelőtt
). A 62Hz viszont működik. Ilyenkor mi a probléma? Az eredeti leírás szerint:"If the rate does not increase more than 125Hz, then you should
try DECREASE it to 31Hz or 62Hz.
If the rate does decrease, then the driver functions properly, however
or you mouse is not overclockable; or USBPORT.SYS/USBXHCI.SYS was altered
or simply too new and so unknown to the program."Honnan tudjam, hogy az usbport.sys és az usbxhci.sys az nálam jó vagy sem?
-
busmanberti
csendes tag
Nekem valamiért nem csinál semmit sem windows 10-zen. WIN7-tel nem volt baj. Én igazából nekem azért kéne, mert ha nagyobbat mozgatok az egeremen, akkor majd egy másodpercet késik és belassul

-
Benhill
őstag
Ja és az egerem az Speedlink Aklys egyébként.
Már most érzem 1000Hz-en a javulást. Előző egerem tudta, de meghalt. -
Benhill
őstag
Én most találtam rá erre a blogra szerencsére, mindent a leírás alapján csináltam és jó. Köszi a leírást.
Win10pro 64bit, összes update. Gép restart után is marad a beállított 1000hz. (Alapból 125) -
fR0271
csendes tag
Nálam abszolút nem működik, mióta Win 10-et használok... :/
Sem MX518-cal, sem pedig a SharkForce-szal.
-
po1son
addikt
Szia, először is köszi a leírást.
Sajnos az újjabb (windows 10 Pro) frissítéssel már nem működik megfelelően!
Leveszi az USB outputját 0mA-re újraindítás után.
Csak úgy működik ha nem nyomsz restartot, és úgy játszol, kikapcsolás előtt pedig visszaállítod és kiveszed a filtert.
Nem tudom mi lehet az oka de elrontotta a reggelemet alaposan. Az egér bírja, az alaplap bírja, a windows nem...+1 sajnos nálam sem működik ugyanaz a helyzet win10 alatt (1.1a).
-
Passape
tag
Szia, először is köszi a leírást.
Sajnos az újjabb (windows 10 Pro) frissítéssel már nem működik megfelelően!
Leveszi az USB outputját 0mA-re újraindítás után.
Csak úgy működik ha nem nyomsz restartot, és úgy játszol, kikapcsolás előtt pedig visszaállítod és kiveszed a filtert.
Nem tudom mi lehet az oka de elrontotta a reggelemet alaposan. Az egér bírja, az alaplap bírja, a windows nem... -
#74018560
törölt tag
-
dobragab
addikt
-
#74018560
törölt tag
Win 10 64bit. 500-rá állítottam (átállíotta), ki akartam próbáltani 1000-en, de nem állítja át a mouserate szerint.
-
ViBo77
senior tag
-
dobragab
addikt
-
ViBo77
senior tag
-
dobragab
addikt
Szerintem szar az egér, nem tud 125 Hz-nél többet. Amúgy sem javítana rajta semmit.
-
ViBo77
senior tag
Win 10 pro 64bit + logitech M500 ... nálam nem jön össze a dolog ... mit hagytam ki?
Szerk: meglestem és lefelé tudom állítani, szóval akár 31Hz-es frissítést is tud, de 125Hz-nél sehogy sem megy jobban ... USB2 és USB3 -ról is ugyan ez a helyzet

5let valakinek?
-
Kovbob
senior tag
-
csudi2014
csendes tag
Sziasztok!
Valaki nem tudná feltölteni a zippet, mivel a link nem működik köszi.
-
Kovbob
senior tag
-
dobragab
addikt
-
Kovbob
senior tag
-
dobragab
addikt
Üdv
Hiába van bekapcsolva a teszt mód, és kikapcsolva az integrity test, akkor sem működik a driver, kivéve ha indításnál kiválasztom azt, hogy ne ellenőrizze a driver aláírását. (Ahol a csökkentett mód is van ott.)
Ha utána újraindítom, megint nem tölti be a drivert.
Erre ötlet?
UEFI Secure Boot-ot ki kell hozzá kapcsolni.
Illetve most már az sem, mert közben frissült a zip és a leírás is, úgyhogy test mode nélkül is mennie kell.
-
MasterMark
titán
Üdv
Hiába van bekapcsolva a teszt mód, és kikapcsolva az integrity test, akkor sem működik a driver, kivéve ha indításnál kiválasztom azt, hogy ne ellenőrizze a driver aláírását. (Ahol a csökkentett mód is van ott.)
Ha utána újraindítom, megint nem tölti be a drivert.
Erre ötlet?
-
Madara-san
aktív tag
Szuper, köszöjnük. WMO 1.1a, érezhetően jobb lett. Amúgy esetleg a jobb alsó sarokban lévő "próbaüzem" vízjelet le lehet szedni valahogy?
-
Sz4bolcs
senior tag
Vajon a megmaradt pár működő MX300 újra a régi fényében tündökölhet még egy rövid ideig? 8))
-
Sz4bolcs
senior tag
Win10 x64 MX300 tesztelve. Működik.
Nagyon örülök neki, hogy végre 2016-ra megoldották ezt a dolgot...
-
.LnB
titán
Köszi a leírást, nem is tudtam, hogy már W10-en is elérhető.

-
McClane
aktív tag
-
dobragab
addikt
-
McClane
aktív tag
Ide kell pipát tenni?

-
DonManó
tag

Nálam is működik. (Win 8.1, USB 3.0 xHCI)
Köszönet érte!
-
McClane
aktív tag
WMO-val működik Win 10 64bit alatt!

-
Vanir
veterán
Win7 x64 tesztelve (MX300), tökéletesen működik.

-
mqm
senior tag
Hmm.. Ez egy igen hasznos információ! Sokáig azért nem váltottam win8-ra mert a kis WMO-t nem lehetett hackelni...
-
Kovbob
senior tag
Bár most jut eszembe, hogy az amd chipset driver nálam fent van lehet az is bezavarhat. Majd holnap letörlöm hátha és megpróbálom úgy is hátha úgy jó lesz.
-
Kovbob
senior tag
Nagyon jó a leírás, köszönöm! Teszteltem windows 10 home x64-en, nálam működik. Bár a rossz kis A4tech d-530fx egerem nem nagyon bírja az emelést
Ha 1000Hz-re húzom akkor hajlandó felmenni 150Hz-re a teszt szerint 
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- OnePlus Open 512GB Voyager Black Karcmentes állapot 16GB RAM 6 hónap garancia
- iPhone SE 2020 64GB Black - 2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4902, 100% AKKSI
- SK Hynix PC811 2TB PCI-E 4.0 x4 nvme SSD 7000/6500MB/s
- RAPOO 7100P 1000DPI optikai rádiós 5GHz egér
- 263 - Lenovo ThinkBook 16p (G6 IAX) - Intel Core U9 275HX, RTX 5060 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
). A 62Hz viszont működik. Ilyenkor mi a probléma? Az eredeti leírás szerint:



