Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blaise


Blaise
veterán

A kódon/lemezen kívül lesz valami kézzelfogható a dobozban?

(#2) Komi28


Komi28
senior tag

Ezzel sokat játszottam régen :) , Dumák voltak a legjobbak benne :C

(#3) Solten válasza Komi28 (#2) üzenetére


Solten
addikt

"Elkaplak te retkes diszno!"

Saor Alba

(#4) scope2007


scope2007
addikt

én is imádtam ezt a gémet :)
ez meglepetés hír :))

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#5) HUNNIA1920 válasza Solten (#3) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

"A makkos mindenit!" :)

Nekem az a bajom vele és a Panzer's szériával, hogy mai szemmel nézve borzalmas az irányításuk, vagy inkább az egységek mozgása. Sokszor azért veszítünk el egységeket, mert elakadnak mindenbe.

Ami még nem tetszett benne, hogy az ellenségek látótávolsága sokkal nagyobb. Magyarán mire meglátod és elkezded lőni, addigra pár egység disznó vágás áldozata lesz.

Plusz az egységek se elég önállóak, ha tűz alá veszik őket, simán hagyják elpusztítani magukat.

Ha ezeket sikerül javítani, akkor még mai szemmel nézve is élvezetes játéknak számít(anak).

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#6) Segal


Segal
veterán

Imadtam regen:DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) ted_tris válasza HUNNIA1920 (#5) üzenetére


ted_tris
tag

Az utkereso nem volt a helyzet magaslatan ez teny, de a tobbit azert gondold at ujra.
1. Az ellenfel semmivel nem tudott messzebre loni es nem latott messzebre mint a jatekos. Ott alt olyankor egy felderitoje azert latott messzebbre mint pl. egy tankod (ez volt a feladata).
2. Ha az egyseged tuz ala kerul es magatol elkezdene visszavinulni vagy tamadni (mondjuk keresgelne ki lovi), akkor meg azon akadnal ki.
Ha tuz alatt volt es nem latta ki lovi oda kellett kuldeni a felderito jarmuvet.
Ennyi.
Szerintem csak nem a te jatekod egy ilyen taktikai cucc.
Ez nem egy c&c, ahol gyartottad az egysegeket es kuldted oket a daraloba eszetlenul.

"learatjuk a pálmát.."

(#8) HUNNIA1920 válasza ted_tris (#7) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Átgondoltam amit írtam, kérlek te is tedd azt, mielőtt butaságokat írsz!
Köszönöm!

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#9) akaido


akaido
addikt

[Rendicsek egy játék!]
Egy nyúlpörkölt_* rendel!-ek vacsira... :)

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Azért már csak a nosztalgia maitt egy lemez mehetne bele. :D Még ha csak egy sima launcher is kerül rá. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Reméljük a magyar hang megmarad :U

(#12) oriic válasza toronyhaz (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megmarad.

Live-Die-Respawn

(#13) kovsol


kovsol
titán

Nem is tudtam, hogy készül Remaster verzió.
Egy gyöngyszem ez a játék.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Az egyik legjobb jatek. A Panzers szeria is tetszett, meg a Dday, wofor stb, de a swine az a legjobb.
Mobilra is jojjon!!!

[ Szerkesztve ]

(#15) Dilikutya válasza ted_tris (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Önállóság alatt gondolom arra gondolt, hogy ha tűz alá kerülnek, nem viszonozzák. Több RTS-ben is láttam ilyet, hogy ha pl. a kóborlót seregem vagy a bázist megtámadták, oda kellett néznem, mert maguktól nem mindig lőttek okosan. Olyan is volt, hogy pl. valami nagyobb tűzerejű egység hiába volt lőtávolon belül, a közel tébláboló gyalog parasztokat kezdték lőni, ami magában nem tesz kárt az alatt, amíg az erősebb egységet kivégzik, ellenben amíg a parasztra lődöznek, amaz tud bajt csinálni.

Az meg tényleg probléma, ha az egységek fennakadnak valahol.

A C&C sem jobb ilyen szempontból, emlékeim szerint ott is a közelebb eső egységre lő a védelem először, mérlegelés nélkül, hogy az-e az erősebb. Újabb RTS-eket nem ismerem, Age of Empires 3, meg talán a C&C 3-4 volt az utolsó, amit láttam, de utóbbiaknak csak a demóját, azt se sokat.
C&C, Age of Empires annyiban tényleg más, hogy amíg van nyersanyagod, meg van mivel gyártani, van folyamatosan utánpótlás. Nem vág földhöz, ha 1-1 ostromba, hadjáratba beledöglik néhány 40 fős szakasznyi puskás, meg szétkapják a tüzérséget, és többször is meg kell támadni az ellenséget.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Bad Pritt válasza Dilikutya (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Itt viszonozza. Van látótáv és lőtáv, ha látja és lőtávolságon belül van az ellenség, ráfordul és lő, amennyiben ez van beállítva viselkedésnek. Ha olyan lő rá, akit nem lát, akkor nem mozdul, ez valóban figyelmet igényel.
Szerintem remek játék minden hibájával együtt, abszolút világszínvonal volt akkoriban sok taktikai lehetőséggel. A Panzers utána érezhetően mainstreamebb irányt vett, de szintén jó volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) djcazor válasza ted_tris (#7) üzenetére


djcazor
újonc

SP módban nem mindig volt felderítője a gépnek a közelben, mert a nagy része scriptelt a kampánynak. Teljesen mindegy mivel mész egy bizonyos pontra, az triggerel bizonyos egységeket/eseményeket. Én többször végigjátszottam már és sok helyen, ha ismered honnan merre megy az ellenség, akkor rendesen lesebezheted őket, mire a célhoz érnek vagy jobb esetben már oda se érnek :D Messzebbre viszont valóban nem tudott lőni a gép.

[ Szerkesztve ]

(#18) ted_tris válasza HUNNIA1920 (#8) üzenetére


ted_tris
tag

A szohasznalatodbol itelve nem vagy egy eszleny az mar biztos.
Nem csodalom, hogy nem erted mit irtam, a sajat mondanivaloddal se vagy tisztaban.

#17:
Tudom, hogy mukodik.
Tisztaban vagyok vele, hogy scriptelt ,de a script beindulasa utan a gep mar az ai szerint mukodik.
Ha felderito nelkul messzire lat akkor van rajta extra tavcso.
Az ranget ad neki.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.