Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24536576


#24536576
törölt tag

Jó lenne ha inkább a kijelzőn lévő lyuk betöméséről jönnének már a hírek. :DD

(#2) #10949376


#10949376
törölt tag

Exynos processzort mikor hagyják el?

(#3) INGJOKE válasza #10949376 (#2) üzenetére


INGJOKE
veterán

A Samsung márkanevet mikor hagyják le? :D :D :D

(#4) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem sokat élt ez a cucc :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5) mrThomi válasza #24536576 (#1) üzenetére


mrThomi
addikt

Jobb lenne ha végre valahára normális soc-ot tennének bele

Nothing Phone (2a)

(#6) Kasya válasza INGJOKE (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

Már évek ota lehagytak (a telefon elejerol) ;]

(#7) joey04


joey04
titán

Azt nem értem minek próbálkoztak vele, ha látni lehetett, hogy használhatatlan?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) nozs23 válasza joey04 (#7) üzenetére


nozs23
addikt

Nem használhatatlan. A 100x nagyítást ígérő marketing volt bullshit.

(#9) t72killer válasza mrThomi (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

USA-ból kell rendelni :)).

A note10+ SoC-je egyébként nem annyira gáz, mint a többi exynos.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) mrThomi válasza t72killer (#9) üzenetére


mrThomi
addikt

Tudsz nekem linkelni egy megbízhatót ? Én [link] ezt találtam, de írják páran hogy nem az igértet kapták. Note10+ kellene snapi 855-el

Nothing Phone (2a)

(#11) Kasya válasza mrThomi (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#12) t72killer válasza mrThomi (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sajnos nem tudok, de őszintén nem néztem nagyon utána, hol műkszik pl a gari is.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) #24536576 válasza t72killer (#12) üzenetére


#24536576
törölt tag

Itthon egyik Snapdragont se lehet javíttatni. Esetleg valamelyik sufni beleturkál, de hivatalosan nincs alkatrészük se.

(#14) enonlui


enonlui
tag

Hihetetlen hogy még mindig lyukas a kijelző. És törik...
Pedig lassan már 10 éve hogy bemutatták a törhetetlen ,,youm display-t,,
Nem beszélve hogy ki húzzak belőlünk (felhasznalokból) a pénzt. 64Gb meg 128Gb. Vicc. Sorry a sok off-ért. De az s7edge után meg fogadtam hogy a hologram-ig nem veszek újabb kütyüt. De mindig el csábulok az újdonságáért. S10+ inkabb nem mondok róla semmit...
Galaxy fold, innováció! Hát valakinek lehet....
Na mindegy. Lehet hogy túl sokat várok.

(#15) Schuler888 válasza enonlui (#14) üzenetére


Schuler888
senior tag

"meg fogadtam hogy a hologram-ig nem veszek újabb kütyüt."
Jo neked, soha tobbet nem kell akkor kutyure koltened.. :DD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#16) Kasya válasza enonlui (#14) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem törhetetlen, hajlítható. És lett is eredménye, lásd a Fold szériát. Cserébe karcolódik, könnyen.

Az elülső kamera ebben a kategóriában nem elhanyagolhato. Nem hagyhatják csak úgy ki, hogy ne legyen lyuk. Bár nekem nem hiányozna.

Mit vársz a hologramtol? Egyáltalán mire lenne jó?

[ Szerkesztve ]

(#17) mrThomi válasza #24536576 (#13) üzenetére


mrThomi
addikt

Most őszintén, romlott már el valakinek belső komponense ? Volt már egy rakat teledonom, de a legnagyobb gond amivel találkoztam az a pixelhiba

Nothing Phone (2a)

(#18) mrThomi válasza Kasya (#11) üzenetére


mrThomi
addikt

Köszi ez jó, de sajnos nagyon sok out of stock és nincs sok minden feltüntetve róla

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#19) dutrás válasza mrThomi (#17) üzenetére


dutrás
őstag

Azért egy két alaplaphibáról antennahibáról akksi púposodásról lehet hallani hébe hóba.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#20) t72killer válasza #24536576 (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, ezért nem is ábrádnozok róla. USA-ba retúr gariztatni küldeni meg kb egy fél telefon ára, nem beszélve a rakás vámpapírról, amit ilyen ügyben ki kéne töltögetni, h se az amcsi szerviz, se én ne kapjak egy vaskos vám+áfa-számlát.

#17: csíkosodó, beégő kijelzők, megmakkanó USB-csatik lehetnek gondolom a leggyakoribb hibák (#19: ezek azért elég ritkák hálistennek :R) . A hivatalos szerviz meglátja a sorozatszámot és gondolom hozzá se nyúl ezek cseréje esetén se :F

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#21) #24536576 válasza mrThomi (#17) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem pl volt kamera gondom... Azt se tudják kicserélni. Kijelzőt se.

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem lepődnék meg, ha a Note nem a s20 Ultra lapkáját kapná. Finoman fogalmazva, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Ahogy olvasom reszelnek az Exynos lapkán is. A Note 20 már 992-es verziót kapja.
Már csak az árazást kellene rendbe tenni.

(#23) t72killer válasza Ricardo (#22) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A note10-nél is ez volt, és igen, vagy adják ki snapival az egész világra (kb bármi 845 óta...) vagy kezdjenek már végre valamit a szerencsétlen exynos-uk fogyasztásával. Az a baj, h a gyártástechnológia csak egy változó, normális architektúra is kéne - és a durva, hogy egy ideje már a kirintől is lemaradozik, ld p30pro akksiidők vs s20+ akksiidők.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) Ricardo válasza t72killer (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

A Note 10-nél én arra tippelek, hogy abban az időben álltak át a gyártósorok 7nm-re.
most elég nagy felháborodás volt a snapi és az exynos eltérés miatt.

(#25) Kasya válasza Ricardo (#22) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha most (1 honapja?), az eddigi visszajelzesek alapjan kezdenek reszelni azt Exynos-on, ugy, hogy a COVID is akadalyozo tenyezo (munka utemet tekintve), akkor az mar reg rossz.

(#26) Ricardo válasza Kasya (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Azt nem mondtam. Viszont nem tudhatjuk, hogy bele akarták e tenni aNote-ba idén, vagy a következő S szériára kezdték fejleszteni. A Note 10 előtt ugyanazt a lapkát kapta meg ősszel a Note, mint tavasszal az S széria. Így nem mondhatjuk azt, hogy eddig is íg volt. Most valamiért mégis. Biztos, hogy nem a mostani panaszok miatt fejlesztették ( a fejlesztés amúgy is folYamatos, már most dolgonak a következőn), de a döntésben, hogy a Note20 megkapja lehetett szerepe. Nem tudhatjuk.
Az új kamerét sem a Note 20 miatt fejlesztik kimondottan, de mégis beleteszik. ha hozta volna az elvártakat az S20 Ultra modulja, akkor szerintem simán mgkapná a Note is, és csak jövőre jönne az új verzió.

(#27) Lumiafak válasza mrThomi (#18) üzenetére


Lumiafak
csendes tag

Pont ezt akartam kérdezni. Nagyon sok telefon ment át a kezeim közt Samsungból, de soha nem romlott el egyik sem

(#28) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Fölösleges is az ilyen mókusvakítás... Aki meg az ilyeneknek bedől, az menthetetlen. :D

(#29) mrThomi válasza #24536576 (#21) üzenetére


mrThomi
addikt

S8-nál a beragadó fókusz ?

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#30) Bdanyy válasza mrThomi (#17) üzenetére


Bdanyy
addikt

Sosem volt olyan telefonom, ami gariidőn belül ne ment volna tönkre, úgyhogy nekem fontos a gyártói gari. S7e-nél pl kijelzőcsík jött elő, illetve egyszercsak nem kapcsolt be. Mindkétszer 2 napon belül kb mindent cseréltek a kamerán kívül, addig meg adtak egy ugyanolyan cserekészüléket.
Egyébként hiába exynos, nem eus (pl svájci) telóhoz sem lehet itthon alkatrészt kapni.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#31) mrThomi válasza Bdanyy (#30) üzenetére


mrThomi
addikt

Ja há akkor így túl nagy a kockázat. Gari miatt oda vissza küldözgetni se szerencsés gondolom

Nothing Phone (2a)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.