Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

És?

Sent from my keyBoard

(#2) vwpolopg válasza N€T0X|N (#1) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem is, csak én nem tudtam ilyen röviden és lényegretörően mondatba önetni:D

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

Ez egy személyes bejegyzés amibe mindenki azt ír amit akar.
Nem kötelező elolvasni, hozzászólni.

[ Szerkesztve ]

(#4) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

koromba: koromban
utánna: utána
:))

Amúgy a 3310-es nagyon jó teló volt, most tavasszal is azt használtam, mikor az 5800 szervizben volt.

(#5) N€T0X|N válasza tjb007 (#3) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én viszont elolvastam, és feltettem egy kérdést. Nem szükséges reagálni rá senkinek, akire nem vonatkozott.

Sent from my keyBoard

(#6) Vakegérke válasza N€T0X|N (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen, jogos a kérdés.
Ki lehetett volna fejteni, hogy a szerző évente egy telcsit elnyűtt, el lehetett volna mondani, hogy mi lett a leselejtezett telcsik sorsa, az is szóba kerülhetett volna, hogy milyen alkalomból kapta őket és kitől, stb.
Egyébként nem piskóta, hogy egy 14 éves srác jó drága mobillal szaladgál. Tehetős szülei lehetnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) máyköl válasza szombatitomi (#4) üzenetére


máyköl
veterán

útáltam = utáltam :U

(#8) szombatitomi válasza máyköl (#7) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Igen, helyes írás szerint rövid u, de már hosszúval is elfogadott, azt azért nem írtam. :)

(#9) Samus


Samus
addikt

14 éves vagyok, és nem volt sok telefonom. Ehhez képest már a hatodikat koptatod. Én eléggé GSM mániás voltam, de ennyim nem volt. Volt egy Alcatel Club Dual (14 évesen, OTP Junior számlához vettük kedvezményesen, ha jól emlékszem, 11k volt, akkor még Westel volt) -> Siemens MT50 (ez is Westel-es) -> Siemens ST60 (ez már T-s, de darabokra törtem, pedig saját fizetésből vettem) -> Sharp GX17 (Vodás) és most a Nokia N82 (független, a Vodás kártyával), több mint két éve. Igazság szerint egy Nokia E72re vágyok, de mivel ez drága, ezért nem fenyeget olyan veszély, hogy lesz is. A tapimánia elmúlt, már nem hoznak úgy lázba, mint régebben. Hiányozna a fizikai gombsor.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) JetiRulez


JetiRulez
őstag

C55-öm nekem is volt. A második egy SE K310i és most 3410-m van. Már eltelt 6 év. Előtte nem hiányzott a mobil, de most se. Már hetek óta nem hívott fel senki. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#11) dnycs válasza Vakegérke (#6) üzenetére


dnycs
csendes tag

Egyáltalán nem tehetős. Ballagásomra kaptam.
Egyébként ne akard tudni milyen tré gépem van. :D
Ez is azt bizonyítja h nem vagyunk tehetősek.

(#12) dnycs válasza máyköl (#7) üzenetére


dnycs
csendes tag

azt mindig ú-val írom, és mondom :DD (kivéve órán)

(#13) dnycs


dnycs
csendes tag

nagyjából kijavítottam a hibákat :P :P :P :P

(#14) dnycs válasza tjb007 (#3) üzenetére


dnycs
csendes tag

hát ja :W
A telefonok nagyját örököltem.

[ Szerkesztve ]

(#15) negyedes


negyedes
addikt

22 eves vagyok, telfonjaim(14 eves kaptam az elsot):siemens a50->sagem myx 5-2>nokia 5200. most akkor nem vagyok f@sza gyerek?

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.