Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atisr


atisr
csendes tag

Hát az tény, hogy most nagyon megy ez a Twilight/emós kinézet utáni rajongás..
..a 16 éves lányoknál :DD

(#2) Jander válasza atisr (#1) üzenetére


Jander
senior tag

Szörnyű az új Dante... szerencsére már a 2. rész óta nem játszom a sorozattal, nem bírom már az ilyen játékokat, szóval csak a szememet bántja ez az átalakulás.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#3) ferencka válasza atisr (#1) üzenetére


ferencka
tag

csak az a gond hogy nem 160 éves lányok fognak ilyen kaliberű és stílusú játékkal játszani.nekik ajánlani tudom a kinectanimals-t

ez az emo hányok tőle.

még jó hogy a duke nukem fejlesztőit nem hatja meg ez az új irányzat.az lenne még szép :Y :Y :Y

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#4) rupert


rupert
tag

A neve lehet Dante, de nem ugyanaz a figura. Ennek fekete a haja..Bár a hajfesték csodákra képes.. :D
Elég gáz, hogy úgy néz ki mint egy 16 éves emos, a hangja meg olyan mint egy 40 éves láncdohányosnak.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#5) Kanczy


Kanczy
veterán

Sosem játszottam a játékkal, de még így is zavar az emósodás. Értem én, hogy modernebbé akarták tenni Dantét, de nem ez volt a módja... :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Hát inkább csinálhattak volna az első 3részből egy Remake-t ebből a pénzből, mert tuti, hogy sokan csalódtak már most az új DMC-ben. Rémes ez a fej teljesen egyet értek az előttem szólókkal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Jander válasza Xaels (#6) üzenetére


Jander
senior tag

Csak azt nem értem, hogy mindenhol erről olvasok, hogy iszonyat az új Dante... akkor mégis kinek akarják eladni? Nem végeztek előtte felmérést, vagy nem olvasták el a felhördüléseket? Nem értem... Normális esetben ha ilyen mennyiségű negatív kritika ér egy kulcsfontosságú dolgot, akkor megváltoztatjuk nem?

Az odáig rendben van, hogy meg akarnak újulni, de nem Dante volt a gond, hanem maga a játékmechanika már ócska, kevesen játszanak egy 1000+1. shoot'em-up klónnal. Na mindegy, majd lehet jól bebukik ez a játék és akkor talán észbe kapnak?!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#8) Xaels válasza Jander (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Én például szeretem a stílust és nincs is túltelítve ebben a kategóriában a piac, pláne nem minőségi játékokkal. Végül is szubjektív kinek mi jön be. Nekem az első 4 rész bejött és ellennék még olyan minőség mellett akár még 4 epizódig is. De hogy Taylor Lautner fejét bámuljam egy DMC játékban az már nekem kicsit gyomorforgató, amúgy is a föld alá kívánom a Twilight filmadaptációját.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Kanczy válasza Xaels (#8) üzenetére


Kanczy
veterán

Na de most komolyan... ez egy csíra. A mélyen tisztelt ( :( ) SP jut róla az eszembe, és ez azért elég szomorú egy ilyen játéknál.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10) Xaels válasza Kanczy (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Én is ezt mondom. Még akkor sem tudnám ilyennek elképzelni Dante-t ha ez amolyan "Begins" lenne is...

Amúgy összegyűjteném az összes ilyen műgyerek homokost (SP, TH, Justin Bieber stb... és kitenném őket egy lakatlan szigetre aztán leselejtezett hajókkal rajongói járatokat indítanék persze csak oda)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Kanczy válasza Xaels (#10) üzenetére


Kanczy
veterán

Szerintem Reboot, úgyhogy ezzel nincs probléma, de egyszerűen nevetséges ez a karakter... hogy lehet egy ilyen csíra (tényleg ez a tökéletes szó) badass? Dante tucatszámra kaszálja le a démonokat, ellenben úgy néz ki, mintha egy 50 kilós, 17 éves tinibálvány lenne :(((

Két legyet egy csapásra... eszeveszettül megszednénk magunkat, és nem kéne többet a hülye eltolt fejüket nézni.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12) Jander válasza Xaels (#10) üzenetére


Jander
senior tag

Én inkább odairányítanám az amcsikat, hogy azon a szigeten atom-kísérletezhetnének...

[Nem mondom, hogy telített a piac, csak ez egy olyan műfaj, ahol már régóta nincs igazán vérfrissítés, vagyis van pl. God of War]

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#13) Xaels válasza Jander (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Az a baj az atomkísérletekkel, hogy nem tudnák eldönteni, hogy mik a valós mellékhatások :D

Amúgy most tolom a Castlevania: Lords Of Shadows -t és bitang jó a játék, meg a Bayonetta is bejött, de a Dante's Inferno-t is alig bírtam lerakni. God Of War csak azért maradt ki sajnos mert a Sony konzolja valahogy sohasem az én pénztárcámra lett méretezve, de ami késik nem múlik. Most már egész jól működik a Ps2 emulátor és majd 1-2éven belül lesz már Ps3-ra is pénzem az X360 mellé.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Szirti


Szirti
tag

Nagyon remélem hogy ezzel a ratyimatyival valamit csinálnak, mert a DMC játékokat mindig a STÍLUS tette igazán élvezhetővé.
Esetleg megjelenik Vergil és tüdőn szúrja az új "főhőst" :C

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#15) Ryuu válasza Kanczy (#9) üzenetére


Ryuu
tag

+1
Förtelem az egész, az biztos, hogy ezt jól elba**ták. :W

(#16) Jander válasza Xaels (#13) üzenetére


Jander
senior tag

Az a gondom ezekkel a játékokkal, egyiket megvettem (Dante) másik kettővel csak demó erejéig játszottam, hogy tiszta copy-paste! Mész nyomogatod az x gombot, és néha kombót nyomsz: x y x x y. Kéne valami vérfrissítés, legalább is nekem. A God of War kezdte (ha jól emlékszem) ezt a kivégzést amikor egy ellenfél már majdnem meghal és akkor jön egy minigame, amiben jó véresen kinyírod (Dante-ban is ez volt ugye). De ilyen ötleteket szeretnék :)

A Bayonetta mondjuk az kitűnik a sorból, az egy beteg japán játék :) az nálam egy szinten van Ninja Blade-del (életemben nem voltam még annyira mérges mint azon a játékon! :) ). De mondjuk ehelyett akkor rakjuk be a listára a Darksiders-t.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#17) Xaels válasza Jander (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen a Darksiders-t ki is felejtettem a sorból, pedig nagyon jó játék és alig volt valami reklámja.

Hát ja a Ninja Blade meg a Ninja Gaiden 2 is párszor feltolta az adrenalin szintemet, nem voltak egyszerűek...

Castlevania-ban több a logikai feladat és az ügyességi része is mint a Dante-nak. A Dante-ban szinte tényleg csak arról szólt a játékmenet, hogy mindenkit üss agyon. A történet is teljesen más és 1-2 főboss-t(Titan, DracoLich...) nem lehet csak simán 2000 ütéssel agyoncsapni, hanem szépen fel kell rájuk mászni és a rúnákat kell megsemmisíteni, persze nem hagyják magukat olyan könnyen.

A kivégzéssel meg csak annyi a baj, hogy 2-3szor még látványos de aztán a legtöbb játékban kezd unalmassá válni és inkább agyoncsapod őket még 2 gyors ütéssel.(Bár a Castlevania-ban volt egy rész ahol ez nem működött, csak úgy lehetett megölni a történet szerint az ellenséget ha ezzel az animált kivégzéssel ölted meg, különben újraéledt.

Igazából egy helyen tudnék még kicsit ezen a stíluson változást elképzelni, mégpedig a felhasznált/felhasználható fegyverekben. Általában mindig van 2-3 fegyvere a játék végére a főhősnek rahedli kombó mellett. Legyen több választható fegyver.

Meg ami néha kicsit hiányzik az a PoP:Sot triológiában lévő csapdahegyek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) AsuraMishima


AsuraMishima
csendes tag

Nekem nincs vele bajom, sőt! Remélem ebben a részben megmutatják hogyan és miért vált olyanná Dante, akit már jól ismerünk. Nem hinném, hogy emo-ra vagy Twilightosra akarták volna venni a figurát, az baromi nagy hülyeség lett volna, ilyet kitalálni is nagy marhaság. Szerintem jó lesz (az összeset végigtoltam, mielőtt valaki azt mondaná, szart se tudok róla), és ha minden reményem valóra válik, akkor Vergil is kap legalább egy kis szerepet benne.

Csak akkor tehetsz meg mindent, amikor már semmid sincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.