Hirdetés

2019. november 14., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) pet007

pet007
(aktív tag)

S7edge-et megjelenesekor vettem, azota egyszer mar volt szervizben mery beegett kamera. Ezt leszamitva imadom, eddigi legjobb telefonom (lumia 930at valtott). Egyetlen hatrany hogy szerintem tul konnyen karcosodik (elol-hatul), es rettenet hozza tokot venni.

(#2) DManDJ

DManDJ
(csendes tag)

Ennyiben tényleg nem jó.. Ráadásul fóliát találni a kijelzőjére szinte lehetetlen, meg ugye jó tokot is.

(#3) t72killer

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Nálam ez a lista:

-2008:egy márnememlékszem milyen modell Ericcson butateló
2008-2011: HTC Kaiser
2011-2016: Samu galaxy S2
2016-: Samu galaxy S7 edge

Felhasználói élményben a Kaiser adta a legtöbbet :C . Az S2 hiába volt jobb, számos területen kompromisszumos volt, a végére kegyetlenül belassult, GPS hibázott/konkrétan fél óráig kereste a holdakat. Az s7e most minden tekintetben jó:R

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#4) Melorin

Melorin
(addikt)

Philips Fizz, Siemens C35, Siemens C55, Samsung E800, Ericsson D750, Nokia C5, Samsung Galaxi Mini (S5570), Samsung Galaxy S Advance (I9070), Vodafone Smart Prime 6, Xiaomi Redmi Note 4
:D

(#5) Dilikutya

Dilikutya
(nagyúr)

2002-2005: Nokia 3110
2005: Nokia 3310
2005-2011: Nokia 6210
2011-2013: Nokia 6310i
2013-: Samsung Galaxy SIII Mini

Még egy ilyen fölösleges irományt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) DManDJ válasza t72killer (#3) üzenetére

DManDJ
(csendes tag)

Egy HTC Kaiser nálam is van itthon. Jó telefon, csak egy akksi kellene bele. :(
#5 Dilikutya
Mindenkinek meglehet a szubjektív véleménye, viszont vannak olyanok, akik szeretnek ilyeneket olvasni, nekik, és jómagamnak készítettem ezt az írást nosztalgiázni. :)

(#7) iday

iday
(aktív tag)

A htc m8-nál nagyot néztem, azt hittem hogy leragadtál az ájpóninál.
A kék színe miatt még extrás is.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#8) DManDJ válasza iday (#7) üzenetére

DManDJ
(csendes tag)

Gondolkodtam is azon, hogy iPhone legyen-e az utódja, viszont amilyen vagyok, nem tudok egyetlen UI-nál maradni több telefonon keresztül. Androidon egy jobban támogatott telefon esetén egy Custom ROM megoldja ezt a "problémát", viszont ugye iOS-en nincs erre lehetőség. Továbbra is iPhone fan maradtam, viszont minden rendszernek látom a maga előnyét, és hátrányát is, emiatt nem zárkózom el semmitől (de azért WP-re nem mindenáron váltanék vissza ;] ). Amúgy igen, extrás a kéksége miatt. Itthon még nem is láttam ebben a színben M8-at, ráadásul a doboz szerint is kék, így nehéz szívvel válnék meg tőle, ha arra kerül a sor. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Csapoati

Csapoati
(nagyúr)

Nekem csak az előfizetés fura 11 évesen. :D Amúgy érdekes, hogy sok csúcstelefonod volt, csak pár évvel a megjelenés után.

Dilikutya: Ez itt a Logout, lehetne csillámf.szlámákról is írni. :D

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#10) akaszajanos válasza Csapoati (#9) üzenetére

akaszajanos
(junior tag)

Van üzleti érzéke a srácnak, ezért volt ennyi csúcstelefonja. :K
Az előfizu annyira nem nagy extra manapság, sok gyereknek van az rögtön ilyen-olyan flotta, stb. miatt.

MacBook Air 2015 early + Mágikus Cincogó, iPhone 8 Plus & Yamaha EPH-100 (+átalakító...), Dell OptiPlex 330 DT (OpenMediaVault Server), OptiPlex 790 DT i3 2120 + Win10 PRO

(#11) smokin

smokin
(tag)

Nálam így alakult a lista:

Ericsson nem tudom a típusát
Sony Ericsson T100
Motorola C350
Siemens C60
Sharp 550Sh
Sony Ericsson K810i 2007-2011
Sony ericsson K770i 2008-2011
LG P920 2011-2012
LG 4X 2012-2013
Samsung S3 2013-2013
LG G2 2013-2015
Elephone P7000 2015-2015
Doogee F3pro 2016-2016
Honor 7 2016-2017
Honor 8 2017-2017
Samsung S8 2017-

:DD

[ Szerkesztve ]

"i'm too old for this shit"

(#12) DManDJ válasza Csapoati (#9) üzenetére

DManDJ
(csendes tag)

Flottás díjcsomag miatt lett már hamar előfizetésem, és igazából akkor sem telefonáltam sokat, most sem szoktam. :) Ha már megjelenéskor nem tudtam megvenni a csúcstelefonokat, legalább később megtudhattam, hogy milyenek voltak. :D

#11 smokin

Nem semmi egy lista! :) Pér telefonért picit irigy vagyok. Ez a Sony Ericcson pár. :DDD Akkoriban egy K770i volt a nagy álmom, csak már a W300i után tudtam meg, hogy létezik. Azóta is fáj a fogam egyre. :)

(#13) freeknight válasza Dilikutya (#5) üzenetére

freeknight
(őstag)

Pedig legalább hetente egy ilyen telefonlistás írás kijön logouton, komálják a népek :D

Én sosem értettem, mit lehet imádni egy telefonban, az meg hogy úgy számon tartsam őket, mint a szeretőket és évekre lebontva 10 éves távlatokban emlékezzek rájuk, egyenesen elképzelhetetlen :DDD

Na jó, azt tudom, hogy valamilyen sárga megvilágítású Siemens telóval kezdtem az ipart tizenvalahány évesen, ami kifejezetten menő volt, mert volt rá polifónikus csengőhang :D A következő 6-8 évben volt vagy 10 telefonom, különböző márkáktól.
Emlékszem, hogy az első okostelóm egy Motorola Defy volt, aminek kezdetben örültem, de 1 hónap után megutáltam. Azért emlékszem rá élesen, mert mindig valami custom rommal kellett szerencsétlenkednem, hogy egyáltalán működjön az a sz*r.

Utána két okostelóm volt, mindkettő LG, egyik sem hagyott bennem mély nyomot. Ezek után a Galaxy S3 LTE viszont nekem kifejezetten tetszett, bár én akkor vettem, mikor megjelent, akkor nagyon jó teljesítménye volt. Most meg egy Honor 7-et nyúzok, tökéletesen elég mindenre, hardcore gémingtől eltekintve, meg nem egy fotóstudió, de amit kell, azt tud.

(#14) smokin válasza DManDJ (#12) üzenetére

smokin
(tag)

A legjobb telefonjaim voltak,a K770i még mindig meg van csak már egy kicsit lestrapált állapotban van. :DD

"i'm too old for this shit"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.