Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

nyílj meg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) westcoastog


westcoastog
veterán

Becsapódás ereje ölte meg őket?

[ Szerkesztve ]

(#3) Huma


Huma
addikt

Szerencsére a természetes szelekció még mindig működik. :U

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Dluinet válasza westcoastog (#2) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szívleállás miatt haltak meg, de hogy mitől állt meg a szívűk?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6) westcoastog válasza Dluinet (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

Vagy heves testtel ugrottak, vagy ugye ha mellkassal ért vizet, a csapás könnyen okozhatott szívbajt, gondolom én.

(#7) Domxc


Domxc
senior tag

Pont az Avicii- Silhouettes-t halgattam alatta. Komoly. Én többet nem ugrálok sem felhevült testtel és főleg nem hídról. (bár utóbbit még nem próbáltam)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#8) h3lios


h3lios
addikt

2 Balfasz, mást nem tudok mondani.
1. felhevült testtel hideg vízbe esni már okozhat halált
2. mindkét szerencsétlen "csobbant", ha kihúzzák magukat és maguk mellett tartják a kezüket az esés nem ölheti meg őket.

De legalább még mindig érvényes a mondás, aki hülye haljon meg. :U

B-tag: H3lios#2825

(#9) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Azt hiszem már saját kárából sem tud tanulni... :(

Mentalita'

(#10) Dr. Romano válasza h3lios (#8) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem hülyék. Megpróbálták és nem jött össze. Kipróbálták mit bírnak és úgy találták ez már sok. Legalább más tanul belőle.

danih
De az első még ott úszkált és csak utána adta meg magát. Az meg hogy?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) danih


danih
addikt

Az orosz narrátor szerint a csobbanás által okozott sokk (mintha "betonnak ütköznének") okozta a halált, nem szívleállás.

(#12) Armahun


Armahun
addikt

Most ez baleset, vagy öngyilkosság. :F

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13) danih válasza Armahun (#12) üzenetére


danih
addikt

Baleset, mert nem öngyilkossági célzattal ugrottak a vízbe.
Darwin díjra azért nevezhető.

[ Szerkesztve ]

(#14) Dr. Romano válasza Armahun (#12) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Eléggé mosolygósan ugrott az arc ezért nem hinnem hogy ki akarta magát nyírni, tehát inkább baleset a kettő közül. A másik meg segíteni ment volna, így hát az is.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#15) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mert persze én megmutatom, hogy én vagyok a f*sza gyerek. Hogy belehalok, az már bónusz. Szépen felsorakoztok a síromnál, és csodáljátok bátorságomat.
Na, ki csinálja utánam?

Aki ilyenben leli örömét, ám tegye. Arra viszont nem számíthat, hogy még sajnálni is fogom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Domxc válasza Dr. Romano (#14) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát viszont, ha meg tudja, hogy akár a szíve is leállhat egy ilyen ugrás után, akkor elgondolkoznék rajta, hogy nem-e mégis öngyilkosság?

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#17) Dr. Romano válasza Domxc (#16) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem az öngyilkosság teljesen mást jelent. Számomra ez nem az.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) reload. válasza Vakegérke (#15) üzenetére


reload.
csendes tag

valaki az extremebb dolgokban leli az oromot, el kell fogadni. szerintem nem kerte senki, hogy szemely szerint sajnald oket, altalaban nem az onsajnalkozos emberek szeretik, ha felmegy az adrenalin. a videoban szereplok pedig a benazas miatt haltak meg, ha lehet igy fogalmazni.

(#19) proof88


proof88
addikt

Engem régen úgy tanítottak, hogy ha először megyek a vízbe, akkor lassan, fokozatosan.
Ma már egyébként se tudok máshogy, mert ha túl gyorsan mászok be a medencébe, már elkezdek hiperventillálni.

(#20) Vakegérke válasza reload. (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kár, hogy hülyeségük okán meghaltak.
Megegyeztünk?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Lauda válasza danih (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Ez erdekes, mert max 2 masodpercet zuhant a gyerek.

(#22) Huma válasza Lauda (#21) üzenetére


Huma
addikt

Nekem is úgy tűnt hogy nem ugrottak olyan túl magasról. Aztán a fene tudja.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23) Lauda válasza Huma (#22) üzenetére


Lauda
félisten

A sebesseget nem tudom mennyi lehet, de elobb talaltam egy olyat, hogy a szabadon eso test 1sec alatt 5, 2 sec alatt 20 metert zuhan. :F

[ Szerkesztve ]

(#24) Sethdobaloah válasza Lauda (#23) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

találtál olyat? :DD

...csak én vagyok helikopter?

(#25) Lauda válasza Sethdobaloah (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Mi a problem? ;)

(#26) Sethdobaloah válasza Lauda (#25) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

semmi :) s=v(0)*t + a/2*t^2 Erre nem kifejezetten rátalálni szokták, max megkeresni, ha fejből nem megy :P

...csak én vagyok helikopter?

(#27) Lauda válasza Sethdobaloah (#26) üzenetére


Lauda
félisten

Regen matekoztam. :) Azt ki tudod szamolni, hogy a szabadon eso test 2 masodperc alatt mekkora sebessegre gyorsul fel? :)

(#28) Huma válasza Lauda (#23) üzenetére


Huma
addikt

20 méter már nem kevés.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29) Mr X válasza Lauda (#27) üzenetére


Mr X
veterán

20m/s-re. Az elfogadott általános szabadeséses gyorsulás értéke 10m/s*s (ha jól rémlik)

[ Szerkesztve ]

(#30) Lauda válasza Mr X (#29) üzenetére


Lauda
félisten

Legures terben maximum. ;)

Huma hat nem keves. :P

Sethdobaloah jo, akkor fizika legyen. :P :D Te sem vetted szamitasba, hogy nem legures terben vagyunk, vagy az nem annyira szamit? ;) A 3.6 szorzot ismerem. :K

Ertem, tehat kb 70-72-vel csapodott a vizbe, azertnem keves, legalabbis nem tunik nekem annak. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Sethdobaloah válasza Lauda (#27) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

v(t)=v(0) + a*t
Nem matek, fizika :P

Jelen esetben v(0) az 0, a meg 10 m/s^2.
Azaz 1 s után 10 m/s 2 s után 20 m/s a sebessége. (szorozd meg 3,6-al és km/h lesz)

szerk: ez annyira kis sebesség még, a légellenállás nem fogja lényegese befolyásolni az értékét. Főleg mert azért igyekeztek álló helyzetben esni, és a légellenállásnál az áramló közegre merőleges felület számít, ami a talpuk, meg a széles válluk volt...

[ Szerkesztve ]

...csak én vagyok helikopter?

(#32) Dluinet válasza Mr X (#29) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Hogy jobban értsék 72 Km/h

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#33) Mr X válasza Lauda (#30) üzenetére


Mr X
veterán

"A szabadon eső test egyenletesen gyorsuló mozgást végez. A gyorsulás oka a Föld vonzóereje. A Föld gravitációs vonzása által létrehozott gyorsulásnak a neve a gravitációs gyorsulás. Jele: g. Közelítő értéke a 45 fok szélességi körön 9,81 m/sec². Az északi és déli sarkon g=9,83 m/sec², az Egyenlítőn pedig 9,78 m/sec². A gravitációs gyorsulás értéke a Föld egy adott helyén minden testre állandó."

[link]

(#34) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nem egy halálos magasság ez, szerintem is a szar testtartás miatt csobbantak a halálba.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#35) Armahun


Armahun
addikt

Lazán kapcsolódik :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.