Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigmasterg


bigmasterg
addikt

A
"Német Proxy n keresztüli playstory cím:
[link]"

-nél nem működik a link.

(#2) djgeg válasza bigmasterg (#1) üzenetére


djgeg
őstag

Köszi Javítva.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#3) <Mateus>


<Mateus>
tag

Köszi a hasznos infokat, jo blog :) illetve olvastam h összeakartok állni, hogy közösen sokan hozattok be, én is beszállnék a buliba, ezzel a dologgal hogy állunk?

(#4) djgeg válasza <Mateus> (#3) üzenetére


djgeg
őstag

Igazából Kéne pár ember akinek vannak erőforrásaik... Nekem pl VPN 1-2 ember írta hogy lenne ismerős stb.
De olyat csak olyat fogadok el aki azért itt le ellenőrizhető :)
Kb itt Tartunk.
De egyébként Ha páran összeállunk és megrendeljük. Akkor már egy ilyen cím-csomag továbbító cég is szóba-jöhet mert a költségeket eloszlatva az már nem sok.

ui.: Én nem gondoltam azért olyan sok emberre xD

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#5) <Mateus> válasza djgeg (#4) üzenetére


<Mateus>
tag

oksa, köszi, sajnos neken nincs olyan ismerősőm kint:S csak Finnországba
ha van valami fejlemény léccives jelezzétek PÜ-be, mert ha többen rendelünk kevesebbe kerül a telo.

(#6) djgeg válasza <Mateus> (#5) üzenetére


djgeg
őstag

Nincs csoportos kedvezmény : :DDD
De persze posta oszlik :)

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#7) <Mateus> válasza djgeg (#6) üzenetére


<Mateus>
tag

tudom :)

(#8) Higgs


Higgs
csendes tag

Én is beszállnék egy közös rendelésbe. :C

i7 2600K,HD7850,16GB,2TB / macbook pro / Galaxy SII 4.0.3 -> Samu S5230 JB4.2.1

(#9) Kari1


Kari1
aktív tag

Ha esetleg lesz rendelés akkor ez lehet hogy engem is érdekelne, ideje lenne már lecserélnem a Galaxy S-em.
(Bár ahogy XDA-t nézem, ha nincs semmi hiba akkor lehet hogy 2-3 hét és már lesz használható béta 4.2 a SGS-re is :)) )

(#10) djgeg


djgeg
őstag

Ez az érzés fogalmazódott meg bennem xD

[link]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#11) Peddy789


Peddy789
őstag

nem igazán tiszta ez nekem, ha jólértem hozzárendelem a bankártyámat a google accountomhoz, ezt megtudom csinálni proxy nélkül is, akkor mirét lehet hoyg enm biztonságos a proxy hol az a pont? vagy scak a néemt oldalon tudok regelni vagy ???

(#12) djgeg válasza Peddy789 (#11) üzenetére


djgeg
őstag

Én személy szerint nem próbáltam de ha tudod változtasd meg a címedet németre az itthonról, szerintem nem engedi.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#13) hulkdefy


hulkdefy
csendes tag

szerintetek idővel kapható lessz a tmobil kinálatában? (nemtudom, nem figyeltem hogy korábbi nexus modellek lettek volna), mert ha voltak akkor van rá esély hogy ez is kapható lessz, ha nem akkor nyilván kisseb rá az esély előre is kössz a válaszokat. :R

(#14) hulkdefy válasza hulkdefy (#13) üzenetére


hulkdefy
csendes tag

ui: azért érdekel amugy mert akkor felesleges kipengetnem érte ekkora összeget nekem ráér pár hónap mulva is pár ezerért:D igyis ugyis fizetem a borsos számlát most az hogy mellete van egy kis hüségem is olyan mind1:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.