Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez lenne ami nem olyan régen kért újraindítást is? Nálam jó.

(#2) zarayg


zarayg
aktív tag

utóbbi 3 napba vagy 10 ügyfélnek megcsináltuk a gépét.
Driver letöröl, újraindít, pipa. 2 perc alatt kész, ügyfél örül, mert gyorsan és egyszerűen készen van és ingyen volt ;)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#3) twollah1976


twollah1976
őstag

Szolnok szandán már a Windows 10-ből az internetet is ellopták!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) djculture válasza Kolondrum (#1) üzenetére


djculture
félisten

Nem mindenkinél jön elő, szerencsére már a sok anyázás eljutott a Microsofthoz és nem töltődik már le a szar driver. De akinek letöltődött annak megkell szabadulnia tőle, egyik módszer amit írtam a hálózat alapbeállításra állítása. Másik az hogy leszedi a rossz drivert.

(#5) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Régóta mondom W10 esetében az egyik legfontosabb dolog telepítés után:

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

--------

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Ha már Win 10, akkor valaki nem tud a következő DVD író hibára valami megoldást?
A Win10 a hetesről volt frissítve, állítólag lehet ez is a hiba.
A DVD írót látja a rendszer, be is tudja olvasni a lemezt, kilistázza a tartalmát de nem nyitja meg róla a fájlokat.
A lemez hibátlan, a másik gépemen minden rendben van, azon friss volt a Win 10 telepítés.
Az írást pedig kb. 10 százalék után megállítja.
A két gép között még annyi a különbség, hogy a "rossz" író PATA csatlakozójú. Win 7 alatt az is működött.
A neten is csak olyan hibákat leltem, ahol egyáltalán nem látja a rendszer a meghajtót.

[ Szerkesztve ]

(#9) pet007 válasza FLATRONW (#8) üzenetére


pet007
aktív tag

Esetleg egy satas iroval nem tudod kiprobalni ugyanabban a gepben? Tudom nem a legolcsobb megoldas ujat venni (szerencsere mar nem olyan dragak mar), de lehet kevesebb hajtepessel jar kicserelni egy ujra, mint a regivel szenvedni.
Esetleg egy rendes win10 install-t megprobalhatsz elotte ha ugy mukodott a masik gepben. ( install elott a driver torleset es registry tisztitasat majd ujrainditast probalhatod meg)

[ Szerkesztve ]

(#10) FLATRONW válasza pet007 (#9) üzenetére


FLATRONW
őstag

Gondolom a Win 10-re frissítés kavart be.
Azonban már nem számít, gondoltam egyet az éjszaka és újratettem rá a Win 7-et és már minden rendben van.

(#11) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nekem a processzort 30%ban elkezdi betámadni a defender user interface, és ki kell lőnöm a folyamatokból mert még a videózás is elkezd laggolni ahogy minden game meg a böngészés is.

(#12) Dr. Romano válasza #32839680 (#6) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Akkor azt tudom javasolni annak akinek a windows driverezi fel a gépet hogy telepítés után nyomja fel az összes frissítést majd ha ez kész tiltsa le a fenti módon és utána tegye fel a gyártói drivereket (már ami megvan neki).
Így fel is van driverezve a gép és a későbbiekben biztos nem jön hozzá "jobb" meghajtó automatikusan.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) Tamás88 válasza FLATRONW (#10) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

És nem terhelte le túl a processzort a Windows Update, mert sajnos minden gépen előjön ez a hiba.

(#14) FLATRONW válasza Tamás88 (#13) üzenetére


FLATRONW
őstag

Mióta letelt az egy éves frissítési időszak a Win 10-re, azóta nálam nem jelentkezik ez a hiba Win 7-en.
Igaz, kikapcsoltam az automatikus frissítést, de az ESET figyelmeztet ha van OS frissítés és ilyenkor lefuttatom azt.
Azelőtt több óráig kereste a frissítéseket, most már megtalálja 2-3 perc alatt.

(#15) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Nyugi!
Egyik októberi frissítés után nem engedett be a jelszó beírása után a gép... Magyar Win help desk azt mondta, hogy nem tud segíteni. 4x raktam újra a gépet, amint frissítette magát megint nem engedett be az eredeti windowson.
Felbasztam magamat, ncore és win10... Majd letiltottam a frissítést azóta tökéletes valami augusztusi release...
Win7-et meg nem enged a gép feltenni, tök jó...

(#16) #51736960 válasza FLATRONW (#14) üzenetére


#51736960
törölt tag

Akkor bekapcsolom az update-t, ha már rendesen működik. Kb 1 éve installáltam a 7-et (sp1) és első dolgom volt az update-t kilőni, az általatok említett gondok miatt. Az érdekes az, hogy az elmút évben semmilyen problémát, fagyást, inkompatibilitást vagy bármilyen zűrt nem tapasztaltam annak ellenére, hogy egy darab update nem lett felrakva, ez azért elgondolkodtató. Vírust sem kaptam, pedig azért torrentezek rendesen.

(#17) Tamás88 válasza csipszikutya (#15) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Esetleg megnézhetted volna-e, hogy nem rakta át angol kiosztásra a billentyűzetet.

(#18) kicsiogre


kicsiogre
tag

Sziasztok egy roterrel osztom meg a nettet nálam is előjött ez a gond ( wifi megy szépen tovább gépen ramdom elmegy a net ha rámegyek a javításra ezt írja ki miután megcsinálja -alapértelmezett átjáró nem érhető el- kijavítva a hálózatot már többször vissza állítottam alaphelyzetre egy darabig jó aztán megint nincs net a gépen....próbáltam a driver booster programmal eltávolítani a drívert de nem lett jó ...gondol egyet a gép és nincs net ..vírusellenőrzés stb már megvolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.