Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez most komoly?
Elég brutális, hogy ami eddig ingyen elérhető volt, most közel 500 Ft percenként. Még jó hogy én soha nem szorulnék ilyenre...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2) djculture válasza Apollyon (#1) üzenetére


djculture
félisten

Passz én is csak lesek, ma jött ez az email... Ennyiéárt felhivok egy bögyös szőkét inkább ha baj van bakker :D

(#3) this is life válasza Apollyon (#1) üzenetére


this is life
Ármester

Ez nem valami fake email ? Keksztelefon araert support , azert nem kicsit odaver... ha jol megvarakoztatnak, akkor egy uj router arat lazan otthagyja az ember... :W

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Gyanúsan fake... tplink weblapon nincs megadva magyar support telefonszám.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Hm, minek egy routerhez support telefonszám? :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) Buci21


Buci21
addikt

Nyelvhelyesség nulla, ez hamis. Egy komoly cég ilyen viszonylatban és minőségben nem irkál.

(#7) Apollyon válasza Buci21 (#6) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen amúgy lehet valóban fake, de azért a nyelvtan annyira nem katasztrófa.. Mondjuk az egymás utáni 3 felkiáltójel nem igazán tükrözi egy cég hivatalos stílusát.

Support amúgy a garancia miatt kellhet, de egyébként tényleg inkább fake mint nem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Spam...
Egyébként a telefonszámok ehhez az oldalhoz tartoznak.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#9) Gergosz2 válasza DeltaPower (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

pedig van!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) djculture válasza Mulderpapa (#8) üzenetére


djculture
félisten

Franc se nézett utána így hirtelen mert én meagam nem nagyon hivogattam sose, csak meglepett...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.