Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Sosem néztem, milyen áraik voltak?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) snecy20 válasza Gdi (#1) üzenetére


snecy20
veterán

Úgy különösebben nem tűntek soha olcsó webshop-nak.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Hardveraprót mikor nézik meg alaposabban? :D ;]

(#4) bitpork válasza Fred23 (#3) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezzel nem viccelnék :N

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem tokre rendes boltnak tuntek, mig egyszer valaki a MA foruman felhivta a figyelmem, hogy a Mall nem hivatalos partnere a telefonoknak. Amugy tenyleg jo arak voltak ott, de csak hazhoz tudtak hozni a cuccot. 2011-ben vettem ott egy fenykepezogepet, ami a mai napig mukodik. Ennyit errol.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"A 24.hu kérdésére a NAV elárulta, hogy a NAV pénzügyi nyomozói az NNI Vagyonvisszaszerzési Hivatalával együttműködve nagyszabású, országos akciót hajtottak végre, aminek célja egy webáruház alá szervezett, cégláncolatokat működtető bűnszervezet felszámolása"

Szó nincs arról hogy a Mall.hu-ról van szó. Annyi, hogy náluk is razziáztak, ahogy máshol is fognak.

Live-Die-Respawn

(#7) Lauda válasza oriic (#6) üzenetére


Lauda
félisten

??

A mall.hu alá volt beépítve egy bűnszervezet, ami ellen 4.5 milliárdos csalás miatt folyik eljárás.

(#8) #92063744 válasza Lauda (#7) üzenetére


#92063744
törölt tag

Így van. Ha pedig arról sem feledkezünk meg, hogy mekkora veszteséget hoztak össze tavaly (is), én már nem reménykednék az újraindulásban.

Pedig kifejezetten csíptem őket, jó áron kínálták a Dolce Gusto kapszulákat. :B

[ Szerkesztve ]

(#9) oriic válasza Lauda (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A razzia a Vaci uti irodaban volt. Irjak hogy orszagos razzia lesz, ez nem kizalorag a Mall-rol szol, csak ok is benne vannak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) #92063744 válasza oriic (#9) üzenetére


#92063744
törölt tag

De ha csak részben is volt köze a dologhoz a Mall-nak, akkor is elég nagy gáz lesz.

(#11) oriic válasza #92063744 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan, ez egyertelmu. De ez nem csak a Mall-rol szol.

Live-Die-Respawn

(#12) Lauda válasza oriic (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Írta valaki ennek az ellenkezőjét?

(#13) oriic válasza Lauda (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A bejegyzes cime elegge egyertelmu szerintem.

En csak pontositottam, hogy nem kizarolag Mall-rol van szo.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) Lauda válasza oriic (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs a címben, hogy csak a mall.hu-ról van szó.

(#15) oriic válasza Lauda (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

-.-

Rendben.

Live-Die-Respawn

(#16) Narxis válasza Lauda (#14) üzenetére


Narxis
nagyúr

De a cím arra utal.

Thanos was right.

(#17) medica


medica
senior tag

A Zoom közölte: a Mall.hu mérlege szerint 2016-ban 10,4 milliárd forint volt a cég nettó árbevétele, ami több mint egymilliárd forinttal maradt el az előző évitől. A cég tavaly is "masszívan" veszteséges volt, csakúgy mint a megelőző négy évben, az internetes vállalkozás 2016-ban 1,6 milliárd forint veszteséggel zárt.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18) snecy20


snecy20
veterán

"Tájékoztatjuk, hogy budapesti átvételi pontjaink technikai okok miatt jelenleg nem elérhetőek." -.-

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#19) bitpork válasza snecy20 (#18) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Egy darabig nem is lesz szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20) #92063744 válasza bitpork (#19) üzenetére


#92063744
törölt tag

Sőt, talán már soha.

Egy nappal a bezárás előtt akartam egy gigabites switchet venni, és náluk volt a legolcsóbb - ha rászántam volna magam, simán előre is utalom a pénzt, elvégre megbízható áruháznak számítottak.

Hát, mostantól kivétel nélkül csak utánvéttel vásárolok mindenhonnan.

(#21) snecy20 válasza #92063744 (#20) üzenetére


snecy20
veterán

Valószínűleg nem egyhamar kapják vissza a pénzüket azok, akik póruljártak az előreutalással. :U

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#22) #92063744 válasza snecy20 (#21) üzenetére


#92063744
törölt tag

Hát, már két emberről tudok, akik valószínűleg nem kapják meg a karácsonyi ajándéknak szánt termékeket. Előre utaltak, naná...

[ Szerkesztve ]

(#23) snecy20 válasza #92063744 (#22) üzenetére


snecy20
veterán

Megbízhatónak tűnő bolt esetén így jár el az ember, nem okolhatóak. Bár ha valami helyben kifizethető a boltban, vagy a futárnak, akkor én sem választanám az előreutalást.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#24) Hintalow


Hintalow
senior tag

Ezért kell kártyával fizetni, nem utalgatni :N
Ha bibi van, akkor bankkártya reklamáció, előzetes jóváírással pár napon belül rendezi a bank, a többit pedig lebokszolják a kártyatársaságon belül a szolgáltatóval.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#25) Lauda válasza Hintalow (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Ha az utalás odaért, ugyan úgy nem fogod tudni visszaszerezni a pénzt

[ Szerkesztve ]

(#26) derive válasza Lauda (#25) üzenetére


derive
senior tag

Ez az amit az ugyfellerazo pultosmancikak mondanak az r=1 ugyfeleknek. Valojaban az osszes neves hitelkartya (Visa, Mastercard) alapfeltetele az atveresek elleni vedelem (chargeback). Ha nem kapod meg a rendelt termeket a megadott hataridon belul az elado megszegte a veled kotott szerzodest es jar vissza a penzed (neki meg a termek). Persze a Magyar bankok egyreszt nem akarnak ezzel veszodni, masreszt tudjak hogy ha a NAV legfoglalta, akkor annak a penznek lottek. Mindenesetre nem szabad hagyni, hogy lerazzanak, hanem nezz utana a jogaidnak.

Persze aki direkt banki atutalassal fizett, az meg is erdemli, hogy atverjek.

(#27) Ringman


Ringman
nagyúr

áfacsalást passzolom, de 10Mrd bevétellel 2M alatti nyereséget sikerült elérni 2016-ban... [link]

(#28) snecy20


snecy20
veterán

Két személy előzetes letartóztatása már elrendelésre került. Attól tartok nem mostanában fogják visszakapni a károsultak a pénzüket. :U

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#29) bitpork válasza snecy20 (#28) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk a magyar hatóságok munkáját ismerve, a csoda az ha bármit is vissza tudnak szerezni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30) schawo válasza bitpork (#29) üzenetére


schawo
titán

Annak ellenére, hogy ez egy végtelenül primitív módja az adócsalásnak, nem lesz egyszerű bizonyítani. Az alkalmazott cégláncolat természete miatt a mall.hu nem nagyon tudja megütni a bokáját.

http://index.hu/gazdasag/2017/11/21/mall.hu_nem_ellenunk_zajlik_a_nyomozas/

"A Mall.hu hangsúlyozza: az ügyészségi közleményben szereplő két letartóztatott nem köthető az Internet Mall Hungary Kft.-hez. Mint írják, ez a két ember a múlt heti, több tíz céget érintő országos razzia során került a hatóság látókörébe.

Az ügyben ismereteik szerint egyetlen olyan gyanúsított van, aki a Mall.hu-t üzemeltető cég munkavállalója, aki a nyomozás jelenlegi szakaszában rendelkezésre álló jegyzőkönyvek szerint az elkövetési érték kisebb részével terhelt, és szabadlábon védekezik – írták. "

"Az Internet Mall Hungary Kft. azt állítja, semmit nem tudott a nyomozó hatóság feltételezéséről, miszerint a gyanúsítottakhoz köthető beszállítók az árukat egy cégláncolaton keresztül úgy szerezték be, és nem vallották be az áfát."

"A 12 éve működő Mall.hu azt írta: a webáruház fennakadás nélkül működik, a vevők jelenleg is vásárolhatnak, és a cég mindenben együttműködik a hatóságokkal."

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#31) fila


fila
senior tag

Ma beléptem a fiókomba a MAll-nál.

Cégváltozás történt, új üzemeltető van.

Az előző rendelések eltüntek a rendszerből.
Köztük nekem egy nemrég kifizetett, de még ki nem szállított tétel is.

Remélem nem fogom bebukni :(
Írtam nekik ezzel kapcsolatban, várom a válaszukat.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#32) fila válasza fila (#31) üzenetére


fila
senior tag

Megjött az SMS/E-mail, hogy futárszolgálatnak átadva a csomag. :C

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.