Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jbauer05


jbauer05
tag

Tippre krumplifőzelék mackósajttal.

(#2) Hieronymus válasza jbauer05 (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Összeillő pár. Talán a legmodernebb veggie konyha terméke, csak a zöldség feltétet helyettesítették ki sajttal.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Parizer krumplis vízzel.

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Szerintem fozelek es bent a sult hus.

(#5) greenity


greenity
aktív tag

Főzelék valami főtt hússal

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Konzerv tonhal saját vagy extra szűz olívaolajban. :)

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Sárga, állati és/vagy növényi alapanyagból készült főzelék/leves, random elkészített, a parkolóban talált mentőautó által elgázolt tetszés szerinti kisállatból.
Szaftos és tápláló! :D

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mára elment az étvágyam, thx. De hát a magyar egészségügy nem is olyan rossz, mint tudjuk.

(#9) greenity válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


greenity
aktív tag

Én ezt ettem 1 hétig nem is olyan rég, a kaja még hagyján, az adagok voltak kicsik... aki tehette az kiment a boltba plusz kajáért

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) mustang08 válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Én egy kórházban dolgozom, és azt kell mondjam, hogy nálunk a dolgozói és a járóbeteg ebéd igenis finom.
A mai ebéd:
Zöldséges kukoricaleves
Naturszelet gyümölcsraguval és burgonyakrokettel, vagy Vagdalt, finomfőzelék, gyümölcs.
Holnapi:
Jókai bableves
Gránátos kocka v. kakaós csiga
Sajnos elfelejtettem lefényképezni, de nagyon gusztusos volt. Igaz, itt sokkal jobb a helyzet nálunk, mint a többi kórházban.

(#11) szupermacs válasza greenity (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Nálunk a cégnél az étteremben sem sokkal gusztábbak a kaják. Ugyan ilyen hulladék minőségű alapanyagokból (talán picit szebben) vannak elkészítve. Nem mondok cégnevet, hogy kinek az étterme, csak annyit, hogy C-vel kezdődik és B-vel folytatódik és A-val végződik.

(#10) mustang08: Egyik ismerősöm jóvoltából nagyon sokat tudtam enni az akkori MÁV kórházból, de azok a kaják tényleg finomak voltak. Viszont nem így néztek ki. A rántott máj volt a legjobb náluk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) mickemoto


mickemoto
őstag

Mackó sajt olajos vizben(levesben)? De legalább kevés hogy valami pozitívum is legyen.

(#13) kenand


kenand
veterán

Amióta országvezető pártunk megreformálta a közétkezést a kórházi dolgozók sem kapnak jobbat.

Paprikáskrumpli "vega pelikán módra"

Olyan mint amit a pelikánanyu már előkészített a kicsiknek, gondolom láttatok már természetfilmet..-..
És azért vega mert hús az nem volt benne....

(#14) Lauda válasza mustang08 (#10) üzenetére


Lauda
félisten

En is tobb korhazban kajaltam az utobbi masfel evben es semmi gond nem volt vele. A vacsora/reggeli az keves volt nekem, viszont eleg sokat eszem. A betegtarsak egy reszenek meg mindig maradt sajt, szalami, kenyer, szoval embere valogatja ezt is.

(#15) greenity válasza Lauda (#14) üzenetére


greenity
aktív tag

Én ugyanott voltam az elmúlt 1 évben mindig. A reggeli-vacsora általában kevés ki-ki kipótolja, én mondjuk ott szoktam hagyni a többieknek mert éjszakára hazaengedtek, az ebéd meg változó, volt már nagyon jó is, meg volt szörnyű is, az utóbbi 2 alkalommal a szörnyű dominált.

Volt hogy egyik nap (egyesek szerint) fokhagymamártás volt a hús mellé másnap ugyanolyan ízű leves, harmadnap is, csak akkor már rántott levesnek hívták.

Félreértés ne essék: nem hal éhen aki csak azt eszi, de azért az iskolában a gyerekek több kaját kapnak általában.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#16) Lauda válasza greenity (#15) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem itt az is nagy gond, hogy a konyhasok szetlopnak mindent.

(#17) szupermacs válasza Lauda (#16) üzenetére


szupermacs
veterán

Kezét eltörném az olyanoknak.

(#18) Lauda válasza szupermacs (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Tucatszor lattam mar konyhasokat hazamenni, konkretan a foldon huztak a taskakat.

(#19) greenity válasza Lauda (#16) üzenetére


greenity
aktív tag

Azt nem tudom, de hogy legalább a fele pécsi kórházban ezt eszik az tuti.

Én megoldom, mert hazamegyek és bekajálok vagy viszek magammal napközbenre... de van aki olyan állapotban van, hogy nem is engedik ki az osztályról (bár szerencsére kevesen) ők még boltba sem tudnak kimenni...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#20) weiss válasza Lauda (#18) üzenetére


weiss
addikt

Lehet, hogy a maradékot viszik haza.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#21) Dhampir


Dhampir
félisten

Olyasforma, mint a szottyanós rezeda a ritkásan pátyolgatott könnyítőedényben.

(#22) szupermacs válasza Dhampir (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Te mindig meg tudsz nevettetni! :D

(#23) Dhampir válasza szupermacs (#22) üzenetére


Dhampir
félisten

Ennek örülök. :B

(#24) kenand válasza Lauda (#16) üzenetére


kenand
veterán

Rossz indulatúak vagytok, nem lopnak semmit.
Nagyon sokat ismerek, rendesek, de szarból nem tudnak várat építeni. A kedves kormányunk lop, de nem keveset!

(#25) Lauda válasza kenand (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Ja ebben az orszagban csak a kormany lop. Vegulis lenyegtelen, eddig akarhany konyhast lattam/ismertem, azok mind csapoltak amit lehetett. Akiket te ismersz, azok meg becsuletesek. Nincs ezzel gond.

(#26) kenand válasza Lauda (#25) üzenetére


kenand
veterán

Nem csak a kormány a másik oldal is, politikusok nagy része.
És hozzájuk képest ha a konyhás néni elvisz egy répát, vagy megeszi a maradékot az semmi.
Tényleg nem gondolnám, hogy miattuk ilyen ócska a kórházi koszt, azt kell megnézni mennyiből gazdálkodhatnak és milyen infrastruktúrával dolgozhatnak... elsírnátok magatokat....

[ Szerkesztve ]

(#27) kenwood válasza szupermacs (#11) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem is tobbszor kellett szolnom,hogy a cbabol nem kerke tobb fott kajat.
10 alkalombol talaltam a husban oda nem illo mocsing-csontszilank darabokat.
raadasul ahogyan a helyi szendbivcsek,ugy a fott kajak is last minute (masnap jar le a szavatossag) alapanyagbol szoktak keszulni

A korhaz pedig olyan dolog,hogy igy a 35 fele kozeledve kezdem egyre jobban megerteni, hogy a legtobb idos ugy szokott elkoszonni,hogy "jo egeszseget"

Ha mar korhaz,ez is komoly

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#28) szupermacs válasza kenwood (#27) üzenetére


szupermacs
veterán

Ne is egyél onnan többet. A szakácsokkal nincs baj, mert tényleg nagyon ügyesek és tehetségesek, de sajnos az alapanyag az hulladék.

(#29) kenwood válasza szupermacs (#28) üzenetére


kenwood
veterán

En is azt tapasztaltam,hogy az izek rendben vannak,de azert ne legyen mar 10 bol haromszor otforintos nagysagu elraghatatlan,kemeny valami a husban.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#30) szupermacs válasza kenwood (#29) üzenetére


szupermacs
veterán

Ami nem megy el hús a hentespulton, abból készítik az ételt. Többször fuvaroztatva egyik üzletből a másikba, többször fagyasztva. Szoktam nézni a menüt, mert én írom meg az étterembe nekik a menüket és látom, hogy mi nem ment el a boltokban amiből főzni fognak. Remélem ezt most senki nem látja! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.