Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Megvan, köszi az infót. :R Szimpatikus üzenet. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2) djculture válasza petipetya (#1) üzenetére


djculture
félisten

Még szerkesztettem, beraktam aképet igy már mindenki tudja miröl van szó. Ez már a hamardik féle változat ahol a böngészőt lezárják és fizetésre szólitanak fel ..

(#3) Samus válasza djculture (#2) üzenetére


Samus
addikt

Az első kettő mi volt?
Nem is hallotta még ilyenről (szerencsére), csak a gépet blokkoló rendőrséges verziót ismerem (ami net hiányában sima fehérség...), de hogy böngészőt is blokkolnak...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) djculture válasza Samus (#3) üzenetére


djculture
félisten

Az előző kettő is ilyen volt csak másra hivatkoztak, mostanában a böngészőt szokták zárolni .
Ez volt ateljes gépet blokkoló: [link]

De a legelső volt a legbetyárabb mert az spyware-t is tett agépre és leszedett minden adatot. Egyébként a rendőrségen is van kirakva egy nagy plakát erröl hogy egy 13 országban terjedt el már tavasszal hasonló kártevő amit skypon terjesztettek itthon is, és amelyhez hasonlóval már évek óta próbálkoznak a netes csalók.

[ Szerkesztve ]

(#5) djculture


djculture
félisten

De azért még mindig van aki nem hallott róla és megrémülten hiv hogy zárolták a böngészőjét biztos a gyerek csinált valamit. Ilyenkor mi van?:)

(#6) FatalEror


FatalEror
addikt

Nyaltam be Én is ilyet,a Ghost Cd pedig,jött látott,győzött.

HardCore is my LifeStyle

(#7) _Oscar válasza FatalEror (#6) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Nálam a csökkentett módban indított Anti-Malware volt hatásos :K

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#8) PistiSan válasza _Oscar (#7) üzenetére


PistiSan
addikt

Pár napja találkoztam vele, bezártam feladat kezelővel, spyware keresés, törölte. Pár nap múlva backgroung.dll hibával indul a gép, újabb spyware teszt, 139 találat, újra húztam a win7-et, nem kockáztattam.

(#9) FatalEror válasza PistiSan (#8) üzenetére


FatalEror
addikt

Én nem tudtam feladat kezelővel bezárni.

HardCore is my LifeStyle

(#10) proci985 válasza djculture (#4) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

svedeknel is terjedt.

csaladtag laboros gepen kapta be, gyakorlatilag lezarta a gepet. de az meg az elso, "java update"nek alcazott verzio volt. na az undorito volt.

aztan par nappal kesobb itthon is beszivtam, de nemi lelekjelenlet (reset telibekapasa) aztan csokkentett mod virusirtoval segitett.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Látom magyarul még most sem tudnak az interpolnál.. :D

Most ESET smart security 6.0-van fent nálam az elbánik az ilyenekkel, vagy ajánlott egy célprogrammal jobban kiganézni?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) djculture válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


djculture
félisten

Sima viruskereső nem bánik el vele mert ez egy spyware program, nekem a spyware terminator volt hatásos ellene. De az újabb verzió az már nem vészes ott elég ha a bőngészőt kilököd a feladat kezelőben és megszakitod a kapcsolatot majd vissza csatlakozol.

[ Szerkesztve ]

(#13) vimes


vimes
senior tag

Persze, ha jobban odafigyelünk, észre lehet venni a jeleket. Ráadásul még normális csalóknak se mennek, elég piti kis szélhámosok: írni se tudnak, a az "Országos Rendőr-Főkapitányság" az nagy 'f'.
A másik dolog - most pontosan miért is kell fizetni? Hogy "feloldják" a gép a zárolását, vagy bírságot büntetésképpen? Az egy dolog, hogy már az is gyanús, h miért interneten kell fizetni. Azt meg már nem is említem, h ha "feloldják a gép zárolását, ha fizetsz", azzal lehetőséget adnának arra, sőt segítenék azt, hogy "eltüntesd a bizonyítékok egy részét", ami bűncselekmény. Pont a Rendőrség kövessen el bűncselekményt? Aki ezt beveszi, az tényleg megérdemli.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#14) che 1990 válasza vimes (#13) üzenetére


che 1990
tag

De azért az INTERPOL felirat mellé Áder János fejét biggyeszteni nagy ötlet volt :DD

(#15) djdaniel


djdaniel
senior tag

minap én is találkoztam vele, pedig nem szexuális tartalmú oldalt böngésztem.
Firefox-al már simán kilehet x-elni a lapot, nem kell feladatkezelőben leállítani.

szerk; Áder Jánost már lecserélhetnék, pl; Orbán Viktorra ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.