Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ezt a szövegelést. :D :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Van egy másik videó is, ahol a csávó majdnem elsírja magát annyira beszarik :DD De ez a magyarázkodós a legjobb.

(#3) Samus


Samus
addikt

Előzményeket valaki lenne kedves linkelni?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Lenry válasza #20749568 (#4) üzenetére


Lenry
félisten

mitől lenne az?
egy idióta médiaszokás, hogy mindig, mindenkinek minden helyzetben ki kell takarni mindenét, de tudtommal semmiféle törvény nem kötelez erre, csak mivel mindenki nekiáll sipítozni ilyenkor a nem létező személyeségi jogaira hivatkozva, ezért inkább ki szokták takargatni őket.
a Tolvajkergetők felfogása szerint viszont aki bűnöz, az utána már ne takarózzon a jogaival.

(#3) Samus előzmények

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) djculture válasza Lenry (#5) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk a youtube már azt mondták inditott rá egy ticketet, mert kérte valaki a törlését a videón lévők közül..

(#7) Lenry válasza djculture (#6) üzenetére


Lenry
félisten

aztán általában a YouTube jól nem foglalkozik vele, lévén amcsi cég, ott meg ez nem törvénytelen (ezt írták is valamelyik posztban a Tolvajkergetők)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) djculture válasza Lenry (#7) üzenetére


djculture
félisten

Minden esetre ideje lenne már rendet tenni ebben az országban, az ilyenek miatt nem lehet már lerakni semmit.
Nekem is ellopták a kerékpáromat pedig nem is gepida vagy egyéb nagy márka volt csak egy békebeli trekking kerékpár .
Most a nagyi kerékpárjával járok van vagy 60 éves alsó hangon de én már komoly kerékpárt biztos nem veszek..

[ Szerkesztve ]

(#9) kmisi99


kmisi99
addikt

Én azt se értem, hogy pár száz ft értékben minek lopnak. Kis gagyi bicikli lámpámat rajta hagytam a biciklin mondom ki a fenének kell ezt még egy mély szegény is meg tudná venni erre pár nap múlva már lelopták róla. :W

(#10) lezso6 válasza kmisi99 (#9) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tudod milyen menő a kocsmába a piros villogóval fejeden beállítani?

Egyik ismerősnek pesten a bringája vázán lévő tatyóból lopták ki a "szerszámokat", mert akkor pont elfelejtette magával vinni. De magát a tatyót nem lopták el, csak a tartalmát, ami gyakorlatilag csak pár random fémdarab, azokat is csak szétdobálták valahol vagy jó esetben eladták a méhbe 3 forintért.

Nem az érték a lényeg, hanem hogy "ingyé vót", olcsó játék hülyegyerekeknek. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Lehet egy ilyet kéne beszerezni [link]. Ennek eshet neki ipari erővágóval is.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) lezso6 válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De ebből rögtön három kell, mert ha csak a vázat kötöd le, a kerekeket még elviszik. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) Cyberpunk válasza lezso6 (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az már 90k. :U :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) lezso6 válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindent a biztonságért. Kormányszerkezetet és pedált hajtókarral összeheggeszteni, amitől ugyan kicsit nehezebb menni vele, de legalább semmit nem tudnak lelopni. Ja, és nyerget vidd mindig magaddal, ha leszállsz, sőt közlekedj inkább busszal, a nyereg miatt ülőhelyed is lesz mindig.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én néha néha rájuk nézek. Sztem azért lesz bajuk a rendőrséggel, mert úgy csinálják amit ahogy papíron nem szabad. Pedig bizony a tolvajt legalább meg kell gyepálni. Még, hogy jogai vannak. A jogai ott szűntek meg amikor a kezébe vette a laptopot.

Van ez a 15 éves gyerek aki 1x autót megrongált, meggyújtott. Én 5 percre elfordulnék a rendőrök helyében még elbeszélgetnek vele az autó tulajdonosok. Oroszoknál láttam egy ilyen videót, valaki vette kamerával ahogy rongál a tag, aztán tele lett a parkoló. ;)

(#16) FatalEror válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


FatalEror
addikt

Ez szar! [link]

HardCore is my LifeStyle

(#17) Cyberpunk válasza FatalEror (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor monyon le ez is.:(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) djculture válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


djculture
félisten

Többet ér 2db 2000forintos U lakat mint egy ilyen drága:)

[ Szerkesztve ]

(#19) FatalEror válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


FatalEror
addikt

Ismerősnek pincéből lopták el a bringát,de 30mm-s sodronykábellel volt rögzítve a szennyvízcsőhöz,és azt is elvágták,szóval nincsen lehetetlen!De ugyan ez igaz a lakás betörésekre is,ha akarnak úgy is bejutnak,kérdés,hogyan,és mennyi idő alatt!
De véleményem szerint az U-lakatokon,illetve a vaskosabb láncokon sokat segítene,egy házilag elvégezhető hőkezelés,izzásig hevíteni,aztán olajba vele!Pici barkács tudás kell hozzá,de szerintem simán nyerhetünk vele 5 percet!Egy kemény acélhoz már azért jó szerszám kell!

HardCore is my LifeStyle

(#20) kiskutya21


kiskutya21
csendes tag

Ez a tamás gyerek egy gyökér. Lopás ide vagy oda ha engem állít meg egy ilyen tahó én akkorát ráverek hogy össze vissza szarja magát és az összes fogát kiköpi. A tolvaj köcsög amúgy megérdemli hogy megfogták igazi féreg de ettől függetlenül még ha a gyanúja is felmerülne hogy nálam van más cucca és így megállítanak akkor tuti szétcsapom az orcájukat.

(#21) FatalEror válasza kiskutya21 (#20) üzenetére


FatalEror
addikt

Csak itt nincsenek véletlenek!Meg nehogy már ne tudjam melyik a laptoptáskám. :U

HardCore is my LifeStyle

(#22) djculture válasza kiskutya21 (#20) üzenetére


djculture
félisten

Na persze vannak vagy 20-an ott kezdődik, ez egy egyesület már jóformán minden városban ilyen 100-as nagyságrendű csapat van pesten meg ezres. 20 emberrel szerintem te se hőbörögnél :) Csávó meg hülye volt azt hitte ha nincs gazdája valaminek az már azé aki először megpillantja, ez meg nem igy működik. Haver kint dolgozik a svájcban olyan helyen ahol leraksz valamit otthagyod egy fél nap múlva vissza mész ott van a helyén. Nevelés kérdése az egész, nem az enyém nem veszem el..
Még az se lehet mondani erre hogy megélhetésért csinálja, taxira van pénz, belépőre van pénz..

[ Szerkesztve ]

(#23) nzozz


nzozz
aktív tag

Ezek rendőrök vagy mi? Mert nem értem, hogy milyen alapon korlátoznak valakit a szabadságában. Odajön egy idegen akinek magyarázkodjak és nem enged kiszállni az autóból? Egyáltalán nem a bűnözőket, tolvajokat védem - vesszen az összes - csak nem értem.

(#24) #72042496 válasza Lenry (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Pedig létezik olyan, hogy képmáshoz való jog. Ez kimondja, hogy a felvétel nyilvánosságra hozataláról kizárólag a felvételen szereplő jogosult dönteni.

(#25) 14adam válasza nzozz (#23) üzenetére


14adam
addikt

Visszatartani lehet a bűnözőket

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.